Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Zateplení fasády,výměna zábradlí lodžií

Popis zadání

celkové zateplení panelového domu,výměna zábradlí

Dodavatel (řemeslník)
Karlovarská stavební s.r.o. (Karlovy Vary-Rybáře)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Dělníci velice slušní a pracovití,jednatel má povýšenecké až arogantní jednání.Pokud máte na domě zasklené lodžie tuto firmu nebrat!!! zasklení vám vybourá,ale zpětná montáž už firmu vůbec nezajímá.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 04.07.2013 uživatelem azbobi

Diskuze
Firma pro milovníky adrenalinu.
Podle smlouvy začátek stavby 21.3.2013-konec 26.8.2013 dohodou prodlouženo do 30.10.2013
Dílo bylo předáno až 17.1.2014 se soupisem závad např.praskající bezpečností skla v zábradlí (byla dána přímo na kov bez dilatační vložky),zašpiněná dlažba lepidlem atd.Termín odstranění všech závad do 17.2.2014. Závady nejsou do dnešního dne (28.4.2015) odstraněny ani přes písemné výzvy. Karlovarská stavební vše řeší nevyzvedáváním pošty od našeho SVJ.
Tolik zkušenost domu Ostrovská 273/1 Karlovy Vary
Vážený pane, jestli Vám Karlovarská stavební nedodala zadarmo optimu, tak je od Vás neseriózní psát o ní také bláboly. objek nám udělali ve velice dobré kvalitě. Já nemám žádných námitek. vlastník bytové jednotky diomu Ostrovská 273/1 karlovy vary
Neznámý sousede,je velmi neseriozní nazývat blábolem lehce ověřitelná fakta.Ta výše uvedená jsem získal od výboru našeho SVJ a jestli jste opravdu majitel bytu v našem domě můžete si je tam najít.Těch závad je ještě více a k tomu taková maličkost,že firma odešla i se stavebním deníkem našeho stavebního dozoru.
Váš blábol je ten,že jsem chtěl od Karlovarské stavební zadarmo jak Vy říkáte Optimu.Tu nám namontovala firma Balkonsystem a dostala za svou práci zaplaceno.Karlovarská stavební dostala od nás povolení k demontáži tohoto systému,aby mohla dodržet technologické postupy při izolování lodžie a naivně jsem předpokládal zpětnou montáž tohoto systému.Místo toho vše skončilo zničené ve sklepě.Pletete si tedy dodávku se zpětnou montáží.
Mimochodem Optima tomuto systému u nás v domě říkal jen jeden člověk a to jednatel a zároveň majitel Karlovarské stavební,ostatní říkali vždy zasklení.
Vážený pane, co se týče Vaší optimy a předezdění byla lodžie v havarijním stavu. Tuto záležitost jste dal k soudu který jste prohrál. Stavení firma udelala dobře že zajistila bezpečnost na stavbě o které jste vy a výbor byl informován a s demontáží jste souhlasil. Co jste udělal se svojí optimou je už Vaše věc, nikdo Vám jí nezničil. Což konstatoval i soudní proces ktetrý jste prohrál.
Měl by jste se chytit za nos.
Vážený pane,s demontáží jsem souhlasil jak je uvedeno výše.Pokud víte o soudním sporu máte tedy co do činění s výše jmenovanou firmou.Dovolím si tedy upřesnění několika věcí.Zasklení byl můj majetek,který výše uvedená firma,podle písemného vyjádření technika fy Balkonsystem,znehodnotila velmi neodbornou demontáží.Co se týče soudu,ten jsem neprohrál,ale protože jsem si nemohl dovolit nejlepší advokátní kancelář v K.Varech jako výše uvedená firma a soud by se mohl vléci i několik let,nakonec jsem stáhl žalobu.Výše uvedené firmě byla přiznána jen polovina požadovaných nákladů,takže to byla spíše remíza.Váš názor,že je moje věc co s neupotřebitelným zasklením je docela zajímavý.Přeji Vám,aby se vám to vrátilo třeba v autoservisu.Dáte si vyměnit chladič,mechanik Vám oloupe nárazník a masku aby mohl namontovat nový.Vám pak ukáže zničené díly na dvoře a řekne Vám,že je to Vaše věc,co s nimi uděláte,auto jezdí.
Za nos byste se měl chytit Vy,přesto Vám přeji krásný den.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace