Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Koupelna+WC - stavební práce

Popis zadání

Rekonstrukce koupelny a WC, výměna obkladových desek
výměna vany, umyvadla + baterií, připojení pračky, pod umyvadlo skříňka, výměna světla, vypínače + zásuvek
na WC výměna klosetové mísy, světlo, vypínač
Má očekávání byla taková, že bude vše provedeno v pořádku a nebudou žádné tzv. nedodělky, či reklamace

Dodavatel (řemeslník)
Radek Janovský, stavební práce (Praha 10 - Záběhlice)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

Dnes mi zavolal a pak přijel pan Radek Janovský s kolegou, kteří se v prosinci r. 2010 podíleli na rekonstrukci mé koupelny a WC. Jak jsem napsala, odvedená práce nesplnila celkově má očekávání vyskytly se nějaké menší závady, které se při dobré vůli této firmy mohly už dávno vyřešit a protože jsem si nevěděla rady, obrátila jsem se na Nejřemeslníky.Stal se ovšem zázrak a firma p. Radka Janovského dnes dala vše dopořádku. Jsem velmi spokojena, pan Janovský se omluvil a s kolegou dnes udělali vše, co mi jak se říká na očích viděli (i mi pomohli vyřešit to, co už ani nebylo v smluvené objednávce). Když se chce, tak to jde. Po dnešním dni vím, že se mohou lidé domluvit, že existuje spravedlnost a děkuji tímto i Nejřemeslníkům, kteří mi zveřejněním mých problémů na svých stránkách tzv. vytrhli trn z paty. S klidným svědomím mohu dnes říci, že pokud bych opět potřebovala nějakou rekonstrukci, pozvala bych si firmu pana Radka Janovského. Libuše Vinšová, Praha 4-Háje 17.03. 17:03 | Reagovat

Dohodnutá cena
63 590 Kč
Skutečná cena

63 000 Kč

Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.03.2011 uživatelem Libuše

Diskuze
Paní Vinšová, musím reagovat na tuto Vaši ,,opravnou" recenci. Zajímalo by mě, kdo anebo co p. Janovského donutil k takovému obratu. Vy poděkujte Nejřemeslníkům, p.Janovský by to sám od sebe nikdy neudělal. Já po svých zkušenostech vím, že ho určitě nikomu nedoporučím!
Měla jsem štěstí,že si moji stížnost přečetla manželka pana Janovského a řekla mu , cituji jeho slova : " ať to ihned dá dopořádku" (také jsem se divila,když mi dnes p.Janovský volal,že přijede,že mám takové štěstí). Samozřejmě, že jsem největší dík již napsala a poslala Nejřemeslníkům!!! Dokonce se mi pan Janovský i omluvil,ale vzápětí dodal, nebýt toho,že si to jeho paní přečetla a hned mu volala,tak jsem se asi opravdu nedočkala. Dokonce si můj tlf. (to mi ukázal ve svém mobilu) zjišťoval na tel.1188, protože můj mobil už dávno vymazal.
Nebýt jich a paní Janovské,tak čekám stále, jak "čekanka". Zkrátka, jak se říká : "štěstí si sedne občas i na vola" !?!?
Dobrý večer paní Chýlová,je slušností se pod svou recenzi podepsat.Kdyby jste vy nebo váš přítel zvedly telefon když vám několikrát za den volám tak jste už dnes na tom mohla být jako paní Vinšová.Udajná reklamace se vám těžko sama vyřeší. Mimochodem dílo jste si řádně převzala při našem odchodu ve 20.30h a byla naprosto spokojena jak s jeho provedením tak s pruběhem renovace místo tří za dva dny.Vaší spokojenost jste nám vyjádřila jak slovy které ani nepopisuji tak hlavně vaši finanční odměnou nad rámec naší cenové kalkulace.Z mé strany jako poděkování při odložení termínu jsem vám nezapočítal dopravu mimo pha.Pokud tedy chcete tuto udajnou reklamaci řešit,my se ji nebraníme je dobré zvednout telefon a dát firmě příležitost domluvit termín její odstranění v pracovní dny mezi 8 až 17h. Já narozdíl od vás zvedám telefon a jsem na něm nepřetržitě. S pozdravem R.Janovský ps.stačí zavolat.
ps.Ještě jsem opoměl podotknout že je dobré psát v recenzi pravdu a né lhát,je škoda že předávací protokol po mě nikdy nikdo a ani vy nechtěl ale jak vydím tak není v této době špatné ho používat. Hold ani poctiví řemeslníci neví s jakými zakazníky se mohou setkat. Také je škoda že není nikde znán počet provedených rekonstrukcí a spokojených zákazníku. R.Janovský.
Musím opět pochválit pana Jankovského a jeho kolegu. Nedávno jsem poslala mail p. Jankovskému s prosbou, aby se mi ozval, že bych byla ráda, aby ještě olištoval dveře u koupelny a WC; tyto práce jsme odložili, až budu mít vymalováno, vyměněné dveře u těchto dvou místností a nalakovaná futra. Aniž bych musela p. Jankovského nějak uhánět, minulý týden u mě zazvonil a i s kolegou provedli tyto poslední práce, které se týkaly zakázky z konce loňského roku. Byla jsem mile překvapená, a teď už se mohu těšit jen na Ježíška.
Dobrý den, dnes mám slavný den, pan Janovský mi po 5 měsících alespoň vrátil zálohu za NEODVEDENOU práci. V unoru jsem se s ním dohodla, že dělá i kuchyně a provede rekonstrukci s vestavěnou linkou na míru, v březnu jsem mu zaslala domluvenou zálohu 35 000 kč s tím, že rekonstrukce proběhne v červnu, že toho má hodně, záloha měla být zaplacená do 7 dní resp. týdne, 7 den jsem ji zaslala a odpoledne volal, že kde jsou peníze a já řekla, že MÉ PENÍZE JSEM RÁNO ZASLALA. Po 3 měsících 2 dny před započetím jsem mu volala zda to platí, že nevolá, bylo mi řečeno, že truhlář TO NEMÁ. Tak se čekalo a dohodlo , že za 14 dní a ejhle, ta samá pohádka, chtěla jsem telefon na truhláře, jelikož mi pan Janovský řekl, že nejsou ani na internetu, že je to malá firma, tam mi bylo řečeno, že se na kuchyn nemůžeme přijet podívat jelikož není hotová, další termín zase o 14 dní a ejhle pan Janovský mi řekl, že se mu zranil kolega a že s naším zedníkem co jsem mu navrhla dělat nebude a kolega bude marodit 3 týdny a pak následuje dovolená pana Janovského 14 dní bez ohledu na jeho závazky, to už jsem tedy zažádala o zrušení zakázky a odstoupení od smlouvy. Manžel mu řekl, chtěl jste NAŠE peníze do týdne a pošlete nám NAŠE peníze taky do týdne, dnes je to 16 den a peníze jsou po denní urgenci a vyhrožování tr. oznámením na účtě, hurááááá. Jinak jsem ještě ze slušnosti okamžitě volala na truhláře, že je-li kuchyně hotová, tak si jí vezmeme a on řekl nejdříve, že je v LIKVIDACI a následně že si jí vezme kolega z dílny, kuchyni na míru, pchééé, pravděpodobně jsem hovořila s jeho zraněným kolegou, protože tento truhlář prohlásil, že jsou velká firma a že jedině dělají kuchyně přes firmy a pan Janovský nám řekl, že je to malá firma a nejsou ani na internetu... No počkám až mě pan Janovský napíše, že jsem si jedno slovo z toho co píši vymyslela a volám do novin, že si z nás udělal bezúročnou půjčku a kasičku a dám to ještě do televize kde pracuje můj bratr, už se těším a tohoto pána všem nedoporučuji. S pozdravem Allohová
Paní Allohová, moc mě mrzí, čím jste si prošla v souvislosti s panem Janovským. Myslela jsem, že za tu dobu - tuším že to bude 7 let - jsem myslela, že už opravdu zmoudřel. Musím se přiznat, že jsem na to myslela včera celý večer a nedalo mi to, abych vám neodpověděla. Ještě jednou mě to moc mrzí a jsem ráda, že moje koupelna a WC, které mi tato firma pana Janovského udělala, mi (a to to nechci zakřiknout) slouží stále v dobrém.
Tak držím paní Allohové palce i pěsti, ať při dalším výběru má větší štěstí. Mě dělal po panu Janovském do obýváku stěnu přes celou zeď jistý pan Vondřich, kterého jsem si také našla u vás - a opět jsem i po těch skoro 6 - 7 letech moc spokojená. Je pravda, že oproti panu Janovského firmě, tady ta firma pana Vondřicha - to bylo nebe a dudy. Přesný, pracovitý, co slíbil dodržel v termínu - a hlavně, i po sobě uklidil. No paráda. Dělá určitě kuchyně, toho mohu opravdu doporučit - pokud ještě jeho firma existuje (v což plně věřím).
Zdravím, Libuše Vinšová
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace