Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zednické práce

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Firma po počátečním zaměření bohužel nebyla schopna dodat - a to ani po telefonické urgenci - kalkulaci.

=== Zadání
Poptávám firmu, která zvládá zednické práce a je schopna vyřešit stavbu plotu (zídek), odizolování vlhkého zdiva (kačírek + další možné technologie - nechám si poradit). Podmínkou je pozitivní zpětná vazba na NejRemeslnici a také rychlost - spěchá to.

=== Nabídka
Momentálně dokončeny dvě stavby a s Vaším požadavkem by nebyl problém,ale samozřejmě jsme pro se se sejít a to přímo na místě realizace a probrat detaily.
Děkuji za odpověď

S pozdravem

Stavebně řemeslné práce
Radek Martinec,Pavel Procházka a spol.

-elektroinstalce,+revize
-veškeré zednické práce

-(voda,topení,plyn,tesařina,klempířství,zámečnické práce atd.)Mladá Boleslav a okolí

Provádíme veškeré stavební práce,rekonstrukce domů,
stavby rodinných domů,hrubé stavby,rekonstrukce bytových jader,
ploty,zámkové dlažby,obklady a dlažby a další.
Středočeský kraj
Rychle,spolehlivě a se zárukou.
________________________

Dodavatel (řemeslník)
Pavel Procházka (Mladá Boleslav)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Firma ani po upozornění nebyla schopna dodat kalkulaci na práce a přestala zcela reagovat.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 29.07.2013 uživatelem jarhol79

Diskuze
Nejsem si zcela jist jestli je adekvátní krytika řemeslné firmy,pokud se nijak pracovně nepodílela na zakázce a krytika se tak maximálně vztahuje na : úroveň jednání,a i otom by se dalo polemizovat jestli toje na kritiku.
Nevýhoda tohoto portálu kdy může nepatrně uškodit a to jen zdůvodu potencionální spolupráce. Je zcfela jasné že to investora naštve,ale proč krytika na všech frontách?
Možná stojí za uvážení samotného krytika zda je schopen adekvátní zvážit svůj přístup.
Dobrý den, bohužel nevím, jak to zde jinak udělat. Napsal jsem oficiální poptávku, firma reagovala, přijela, zaměřila a už se neozvala. Chápu, že to firmu může poškodit, ale kdyby alespoň zavolali a řekli, že to dělat nebudou, nebo že se jim to nevyplatí apod... ale nic takového se nestalo.
Palec dolů s odůvodněním: Hodnotit kvalitu výssledku a poměr cena výkon v neprospěch firmy je trochu drsné. Maximáně úroveň jednání, ale sám ze zkušenosti vím, že některým zákazníkům nechci po zaměření dělat nabídku a ani je už nikdy vidět, protože mě považují za svůj majete a já prostě musím a basta. (obzvláště ti movitější))
Dobrý den. Chápu Váš komentář a upravil jsem hodnocení na průměrné. Dovolte mi pohled z druhé strany - budoucí zákazník se přizpůsobí možnostem firmy a jede přes celou Prahu, v pracovní době podotýkám, aby mohl být u zaměření. Hodinu firmě vysvětluje co chce a snaží se spolu s firmou najít vhodné řešení. Následně se firma ani neozve, na upozornění nereaguje. Nejsem problémový zákazník, což je patrné z mých ostatních referencí. Jen čekám alespoň elementární slušnost - i kdyby zavolali, že to dělat nebudou, tak je to dobře. Ale oni se ani přes mou urgenci neobtěžovali ozvat. Referenci jsem chtěl smazat, ale bojím se, že toto portál neumožňuje (nenašel jsem to). Pokud víte, jak na to, klidně to napište a já celý tento blok smažu. Vysvětlovat tady takové hlouposti nemám zapotřebí.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace