Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference SDK zaklopeni schodu zespodu + vestavba

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Planovany termin realizace: od 15.7.2013.

Jedna se o dve schodistova ramena na zelezne konstrukci viz foto (foto je starsiho data ale pro predstavu by melo stacit). Kazde rameno je dlouhe do 4 metru. Sirka schodiste je 105 cm.

Dale by se mi jednalo o vybudovani sadrokatronove konskurce do ktere by se zabudovala vestavna vinoteka. Tato konskturce by obsahovala jednu niku a dvoje dvirka. Dvirka mam pripravene. Nakrees pro predstavu v priloze. Jedna se o to, co je ZELENE.

=== Nabídka
dobrý den,mám zájem o vámi poptávanou zakázku,zašlete nám prosím na vás kontakt,moc rádi se vám budeme věnovat.


S pozdravem J.chvapil

Dodavatel (řemeslník)
Josef Chvapil (Znojmo)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Chvapil je lhář a doteď mi dlužil 10 tisíc korun na záloze a já opravdu až do dnes nevěděl, jestli ty peníze ještě někdy uvidím.

Stručně popíšu průběh jednání s panem Josefem Chvapilem, které můžete zveřejnit, aby si ostatní dali pozor. Místo placení zálohy panu Chvapilovi dopředu spíše doporučuji, aby on před začátkem prací složil nějakou zálohu.

20.6. -- jsem si pana Josefa Chvapila vybral k realizaci zakázky

24.6. -- jsem se s panem Josefem Chvapilem sešel na místě realizace, kde jsme prošli co by mělo být obsahem zakázky a domluvili se na termínu realizace od 15. - 18.7.2013. Pán působí velice solidně, šikovně a ochotně.

28.6. -- jsem osobně panu Josefu Chvapilovi předal zálohu 10 000 Kč na realizaci oproti příjmovému dokladu, který mám k dispozici. Plus jsem mu předal i klíč od objektu

16.7. (úterý) --- jsem se ještě jednou osobně potkal s panem Chvapilem přímo na místě a vzájemně jsme se ujistili o termínu 18.7., že to stíhá, jelikož jsem měl objednané návazné práce od jiných firem

18.7. (čtvrtek) mi v poledne přichází SMS od pana Josefa Chvapila, že zakázku ruší... snažím se mu celý čtvrtek dovolat, nebere telefon

19.7. (pátek) stále se panu Josefu Chvapilovi nelze dovolat. Tak mu zkouším volat z jiného čísla, o kterém neví, že je moje a na druhé zazvonění telefon vezme. Naprosto neprofesionální jednání. Domlouvám mu teda, že mi měl říct před měsícem, že to nebude dělat. Našel bych si někoho jiného. Takhle mi zkomplikoval celou stavbu. Chci vrátit těch 10 tisíc a vrátit klíč. Prý je v Praze, ale po víkendu bude v Brně, takže v pondělí problém vyřešíme. Nerozumím tomu, proč odjel do Prahy, aniž by se mnou nevyřešil svoje závazky.

22.7. (pondělí) - odteď už komunikace pouze přes SMS, telefony se mi prostě a jednoduše rozhodl nebrat. Prý je v pondělí v praze a vrátí se v úterý. V úterý ten samý problém, prý bude v pátek v Brně a potkáme se. Na to už nemám trpělivost, zasílám panu Chvapilovi číslo účtu, kam může poslat / vložit v pobočcce mé banky / poslat složenkou typu A z libovolné pošty dlužné peníze a poslat mi klíč od stavby obálkou. Prý to není nutné, v pátek to bude vyřešeno osobně.

26.7. (pátek) -- ráno mám na mobilu zprávu, že pan Josef Chvapil "nezná dne ani hodiny, kdy se dostane do Brna". Opět se mu celý den snažím dovolat, že tohle není normální jednání a že chci poslat peníze na účet. nakonec přes SMS mi tedy přislíbí, že peníze budu mít na účtu těch 10 000 Kč do úterý příštího týdne (30.7.2013)

30.7. (úterý) -- peníze na účtu po 17.00 nejsou, takže opět volám panu Josefovi Chvapilovi, a chci se zeptat proč opět porušil poslední domluvu. Telefon, jako obvykle, nebere. Za pár minut mi posílá SMS, že se zítra tj. 31.7. potkáme v Brně a vše vyřešíme. Odepisuji, že jeho jednání nerozumím, ale že jsem tedy ochoten naposledy ustoupit a že zítra očekávám tedy vyrovnání.

31.7. (středa) nejprve domluveno, že to bude vyřešeno mezi 10-11, v 11 telefonuji, a dozvídám se že nestíhá a že to bude v 14:00..v 14:00 mu opět telefonuji a prý nestíhá, takže v 15:30. Pomalu přestávám věřit, že se tu dnes objeví. Nakonec před čtvrtou hodinou se scházíme a já mám zpátky peníze i klíč. Už jsem tomu nevěřil.


Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 01.08.2013 uživatelem strmik

DSC_0042
Diskuze
Dobrý den chtěla bych reagovat na tuto referenci.Jsem manželka pana Chvapila a máme společného 6tiletého syna který trpí atopickým exemem .Syn měl vážné zdravotní problémi když sem to manželovi volala do druhého dne přijel a pomáhal mi s péčí o syna , poněvač nemám auto a musela sem dojíždět ze synem do nedaleké nemocnice na převAz a kontrolu . Tímto bych chtěla obhájit pana Chvapila že opravdu neměl sílu a nervy řešit zakázky byl od 18.7 do 31.7 2013 u syna za Prahou
Taková výmluva je opravdu jenom k smíchu.
Nevím co je na zdravotním problému k smíchu
No ja jsem hlavne neporozumel tomu, jak muze syn, ktery trpi atropickym exemem, branit otci, aby zasel na postu a slozenkou typu "A" poslal dluzne penize zpet a dopisem poslal klic zpet. Ja na osobnim kontaktu netrval a panu Chvapilovi jsem zaslal jak cislo uctu, tak i moji adresu.

To u neho otec musel byt 24 hodin denne?
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace