Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Rekonstrukce koupelny

Popis zadání

Jednalo se o obložení umakar. jádra obkladovými deskami, výměna vany za sprchový box, nová elektroinstalace, rozvody vody a odpady, položení dlažby. Posun dveří do koupelny a obložení čela bytového jádra deskou.


Dodavatel (řemeslník)
Radek Janovský, stavební práce (Praha 10 - Záběhlice)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pana Janovského již nikdy více! Termín zakázky byl domluven na konci června 2010 a práce měla začít téhož roku v září. Samozřejmě byla složena záloha. V den příjezdu p.Janovský volal, že má kolegu se slepým střevem v nemocnici a sám to dělat nemůže, prý zavolá, až bude vědět, jak je to s kolegou. Nezavolal, po několika týdnech jsem volala já. Další termín konec listopadu. Nedorazili, musela jsem já volat, co se děje. Měli nehodu, a jsou bez auta. Další termín upřesní. Opět se neozval, uháněla jsem ho já. Prý za tři týdny, to byla polovina prosince. Nepřijeli, opět jsem volala já, je sněhová kalamita-visí pod Cukrákem. Chtěla jsem odstoupit od zakázky a vrátit zálohu. Skoro mě uprosil, že 10.ledna to určitě vyjde. Nevyšlo, měl chřipku. Blbý,co? Přijeli koncem ledna a za 2 dny bylo hotovo! Druhou část peněz jsem dala před ukončení práce a to byla chyba! Při jakémsi ,,předání" jsem si dovolila upozornit na nedostatky, které se mi nezdají. Vše je prý v pořádku, takhle je to standartně provedené. P. Janovský odmítl sepsat předávací protokol, nedal mi ani fakturu. A odjel! A druhý den to začalo- protékající odpad u umyvadla, kapající stoupačka na teplou vodu, kterou oni rozdvojovali, a to hlavní-sprchový box, ze kterého se valila voda jak z vodopádu, během chvilky to stačilo k vytopení sousedů. Ihned jsem volala p.Janovskému, podle mého se jednalo o havarijní stav. Byl arogantní, odjíždí na hory, tak možná za týden. Naivně jsem mu za týden zavolala. O žádných závadách nic neví, mám si prostudovat zákoník, mám mu to poslat písemně a on má 30 dní na odstranění závad. Odeslala jsem mu dvakrát emaily se seznamem závad, do dnešního dne se neozval. Ani neměl zájem zjistit, zda se u sprch.boxu nejedná třeba o chybu výrobce. A závad se objevilo víc, sice jakoby maličkosti, ale je jich hodně. A ještě něco-spoje desek jsou jakoby okousané, vypadá to hrozně,ale prý je to také standartně udělané! Teď jsem ve stadiu schůzek s advokátem a čekám na znalecký posudek tohoto díla. Přece není možné aby to p.Janovskému procházelo! Věřím, že touto cestou se mi vrátí alespoň náklady vynaložené na to, aby koupelna byla uvedena do stavu, ve kterém ji budu moci každodenně používat. Varování pro všechny-ruce pryč od p.Janoského-samé lži, výmluvy a odfláknuté úplně všechno.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 12.03.2011 uživatelem Uživatel_9108

Diskuze
Dobrý večer paní Chýlová,je slušností se pod svou recenzi podepsat.Kdyby jste vy nebo váš přítel zvedly telefon když vám několikrát za den volám tak jste už dnes na tom mohla být jako paní Vinšová.Udajná reklamace se vám těžko sama vyřeší. Mimochodem dílo jste si řádně převzala při našem odchodu ve 20.30h a byla naprosto spokojena jak s jeho provedením tak s pruběhem renovace místo tří za dva dny.Vaší spokojenost jste nám vyjádřila jak slovy které ani nepopisuji tak hlavně vaši finanční odměnou nad rámec naší cenové kalkulace.Z mé strany jako poděkování při odložení termínu jsem vám nezapočítal dopravu mimo pha.Pokud tedy chcete tuto udajnou reklamaci řešit,my se ji nebraníme je dobré zvednout telefon a dát firmě příležitost domluvit termín její odstranění v pracovní dny mezi 8 až 17h. Já narozdíl od vás zvedám telefon a jsem na něm nepřetržitě. S pozdravem R.Janovský ps.stačí zavolat. 17.03. 21:07 | Reagovat Uživatel_9290 (já) ps.Ještě jsem opoměl podotknout že je dobré psát v recenzi pravdu a né lhát,je škoda že předávací protokol po mě nikdy nikdo a ani vy nechtěl ale jak vydím tak není v této době špatné ho používat. Hold ani poctiví řemeslníci neví s jakými zakazníky se mohou setkat. Také je škoda že není nikde znán počet provedených rekonstrukcí a spokojených zákazníku. R.Janovský.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace