Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Moderní kuchyň

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Poptáváme kuchyň vyrobenu na zakázku, viz návrh architekta. Kuchyň by měla mít bílá lakovaná dvířka (postačí jednostranný lak),
bílou desku Technistone fazeta 3-4 cm, obklad černé sklo. Americká
lednice by měla být obestavěna zprava potravinovou skříní s drátěným
programem. Nad lednicí obyčejné skříňky s dvířky, zleva mezi šuplíky
zabudovaná multifunkční trouba a mikrovlnka. Zvažujeme nahřívací
zásuvku. Dále myčka, šuplíkové skříňky pod pracovní deskou, pod dřezem velké koše na tříděný odpad. 1 nebo 2 závěsné skříňky nad dřezem korpus dub (nebo jiné dřevo dle dohody), dvířka sklo, osvětlení LED, otvírání výsuv nahoru. Ostrůvek černý lak (všechny viditelné části), hloubka 80 cm, černá deska Technistone fazeta 3-4 cm. Indukční varná deska. Pod ní hluboké šuplíky na hrnce, 1 výsuvná skříňka šířka 30cm na oleje a koření. Na ostrůvek navazuje bar, dub masiv nebo dýha (nebo jiné dřevo dle dohody), cca 1m dlouhý. Vhodné by bylo zakomponovat i samostatně stojící vinotéku, kterou už máme, nejlépe do ostrůvku. Vinotéka má rozměry 83x50x49 cm v x š x h.

Součástí zakázky může být i příprava - tj. el. vývody včetně těch pod
podlahou, přívod vody, odpad. Dále výmalba (na zadní stěnu nad sklem a skříňkami), instalace světel, menší bourání zdi, vyřezání sádrokarton, přeskládání a doplnění podlahy (dřevo 4mm). Současný stav viz foto s kuchyňskou linkou.
Budeme také potřebovat vestavěné skříně, ale ty mohou být zvláštní zakázkou.

Dodavatel (řemeslník)
rk studio infini (Praha 10)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

Výsledná kuchyň je opravdu krásná a praktická. První představu jsme si tvořili s architektem, finalizaci a z některé změny oproti návrhu pak s panem Koudelným. Velmi jsme ocenili velmi příjemné a vstřícné jednání při zadávání objednávky, pan Koudelný nám vyšel vždy vstříc a setkal se s námi ohledně kuchyně i v parku, aby si děti mohly hrát a nerušily. V průběhu realizace se vyskytlo několik drobných nedorozumění, takže se dvě vnitřní zásuvky musely dělat následně, což byl ale relativní detail. Kvalita materiálu je opravdu vysoká - nádherný vysoký lesk v oboustraném laku. Vysoká cena byla dána právě kvalitou použitého materiálu - bylo možné zvolit i materiál výrazně levnější. Cena zahrnuje spotřbiče mimo lednici, varnou desku a 1 troubu, kterou jsme měli z předchozí kuchyně. Dohodnutý termín byl dodržen až na zapomenuté zásuvky, závady se žádné nevyskytly. Pana Koudelného můžeme s radostí doporučit, jen nás mrzí, že nedohlížel na průběh rekonstrukce stran elektrického vedení, zabudování digestoře a přívodu vody, jak jsme doufali. Odstranily by se tím nedorozumění s řemeslníky.

Cena
neuvedena
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 19.02.2014 uživatelem pavlus

IMG_7977
IMG_7974
IMG_7976
IMG_7978
IMG_7979
IMG_7981
IMG_7982
Diskuze
Mám velmi podobnou kuchyni (bílá dvířka i úchyty) od mého architekta, ale mám v ní daleko více světla. tahle se mi zdá oproti té mojí hrozně ponurá. Z fotografie se mi jeví, že je focena ve dne, tak by denního světla mělo být dostatek. Podle mého názoru k temné atmosféře přispěla tmavá deska ostrůvku a také tmavá dlažba. Moje kuchyň stála bez spotřebičů 80 000kč , provedena odborníkem.
Nevím, zda mám Váš příspěvek komentovat. Výsledná cena závisí na kvalitě použitých materiálů a ceně spotřebičů. Patrně máte kuchyni z laminátu, vysoká cena naší kuchyně je dána použitím pracovních desek Technistone a oboustranného laku všech částí. Kuchyně je také hodně velká, takže bylo použito hodně materiálu. Ve všech částech kuchyně jsou z obou stran zásuvky s kvalitními dojezdy. Jistě by bylo možné zvolit levnější materiály a ušetřit. Zadávali jsme si tuto zakázku u více studií a v této kvalitě vyšel tento dodavatel nejlevněji. Pokud jste spokojená s Vaší kuchyní, tak gratuluji - o to přeci jde. Cenu uvádím kvůli tomu, aby ostatní uživatelé věděli, kolik konkrétní výsledek v určitém zvoleném materiálu může stát. Rozměrově stejná kuchyně by mohla být za polovinu nebo i čtvrtinu, kdybychom zvolili jiné materiály a méně spotřebičů. Kuchyně je focená v podvečer a světla máme v podkrovním bytě díky velkým střešním oknům z obou stran střechy mnoho. Černobílou kombinaci jsme si zvolili sami, přišla mi klasická a elegantní. Ráda se podívám na Vaši kuchyni, pokud sem přidáte foto.
postrádám tu cenu, a popis materiálu, zn. kování atd.
Zajímala by mě cena pouze té desky, pokud jí znáte samostatně. Děkuji.
Cenu jsem na přání manžela odstranila. Cena obou desek při průměru 4 cm hrana fazeta a celkové délce přes 3 m byla okolo 80 000 Kč.
Kování zásuvek s dojezdy Blum.
pěkné:)
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace