Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Základová deska pod kulatý bazen

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
poptávám zhotovení základové desky pod kulatý bazen částečně zapuštění do zemně od Mountfieldu značky Azuro.
Pruměr základové desky je 5m.
Dále zhotovení betonové šachty na vodu ze svodu okapů.Šachtu bych asi vyzdil straceným bedněním atd.Nechám to samozřejmě na konzultaci a poradě s firmou.

=== Nabídka
prosim o tel. kontakt, pristup k mistu, predepsana tl. desky, rozmery sachty, atd...dekuji R. Jisa

Dodavatel (řemeslník)
Radek Jíša (Pyšely, okr. Praha-východ)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Ze začátku prací jsem byl s panem Jíšou spokojen. Později se, ale ukázalo jaký je pan Jíša charakter. Když vybetonoval základovu desku pod bazén, byli jsme domluveni, že na tu desku přijde ještě lepidlo, aby se vyrovnali veškeré nerovnosti a povrch byl tak krásně rovný. Né, že pan Jíša tuto desku udělal křivou cca 20 - 30mm, ale i příšerným způsobem natáhl dané lepidlo. Sám uznal, že je to hrozný a že se mu to nelíbí, že to přijde opravit. Pan Jíša sice přijel tuto věc opravit, ale na desce byla voda ( spodní voda ). Proto jsme se domluvili, že danou vodu odstraním a posléze může opravit svojí práci. Domluvili jsme se na jasný termín, kdy má přijít dát danou věc do pořádku. Pan Jíša vůbec nedorazil a ještě vůbec ani nezavolal ,dělal mrtvého brouka. Proto jsem mu musel volat Já sám a on mi arogantně řekl, že se nebude jezdit dívat na vodováhu jak je to křivý, že to má 70km. Že se mi ozve ještě tentýž den, večer. Už neměl ani odvahu mi zavolat a poslal pouze email na který jsem mu odpověděl a ani už nereagoval.
Jednoduše řečeno tohoto pána v žádném případě NEDOPORUČUJI!!!!!!!!! Dále zhotovil malou základovou desku pro šachtu na filtraci atd. Samozřejmě tato deska je také křivá!!! Tohoto pána raději, už nechci ani vidět. Ještě jednou NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 01.07.2013 uživatelem mrazekustredna

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace