Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

poptávám práce při rekonstrukci bytu, kterou plánujeme. Koupili jsme vedlejší byt a chceme oba byty propojit. Součástí rekonstrukce bude i rekonstrukce koupelny. Firmu na probourání panelů již mám.
Poprosím o sestavení cenové kalkulace.

Předem děkuji.

S pozdravem

Jitka Šindelová

=== Nabídka
Dobrý den, paní Šindelová,

reaguji na Vaší poptávku na rekonstrukci bytu.
Tímto si Vám dovoluji nabídnout zdarma nezávazné osobní zaměření nebo Vás prosím o zaslání bližších informací k poptávce ( jako rozměry místností, projekt či plánek Vašich představ rekonstrukce atd. ), na jejichž základě Vám mohu vypracovat cenovou nabídku.
V případě Vašeho zájmu o zaměření prosím, navrhněte termín schůzky a já se budu snažit časově přizpůsobit.

S pozdravem
Miroslav Kubát

Dodavatel (řemeslník)
Miroslav Kubát (Králův Dvůr) Plus
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

S rekonstrukcí jsme s manželem naprosto nespokojeni, naopak byli jsme poškozeni, celková škoda způsobena firmou pana Kubáta je 80 - 100 000,00 Kč. Termín nebyl vůbec dodržen. Po rekonstrukci jsme zjistili, že nebyli provedeny stavební postupy, tak jak by měly protože jsme pozvali nezávislou společnost k posouzení.

Po příchodu z práce zjistila, že byla obložena koupelna, tak jak jsme nechtěli. Spáry byly naprosto křivé, podlaha křivá a vyčnívající dlažba na podlaze se stala nebezpečnou. Mezi požadavky na naši rekonstrukci byla i oprava stěn v panelovém bytě, čili šlo o očištění stěn a následnou penetraci a nános tzv. perlinky a štuku a opět nánosu penetrace. Z hrůzou jsme zjistili, že v menší místnosti nebylo v oblasti okna očištěno, penetrováno atd. ale štuk byl nanesen na namalovanou stěnu a tak po 14 dnech došlo k tomu, že pod oknem došlo k odpadnutí omítky, kterou je nutné opravit atd.
Takových problémů posléze vyplavalo na povrch daleko víc. Nicméně nevím, jak postupovat, aby naše problémy viděli i ostatní, protože v případě pana Kubáta náš případ není ojedinělý, což jsme posléze s manželem zjistili.

Tyto informace zveřejňujeme proto, aby se dostaly do povědomí a k potencionálním zákazníkům pana Kubáta, aby už nebyli tak zoufalí z výsledků jako jsme byli my.
Došlo totiž k tomu, že když se manžel rozhodl v polovině rekonstrukce vyhodit pana Kubáta z našeho bytu, začal nám vyhrožovat.

Objednali jsme si totiž dveře od firmy DODO Sapeli v Berouně. Netušili jsme, že zálohy, které platíme, platíme za pana Kubáta, který si s paní Soukupovu z prodejny DODO uzavřel smlouvu na zakázku. Když jsme se rozhodli ukončit s ním spolupráci, pro jeho nespolehlivost a špatnou práci, vydíral nás tím, že chtěl doplatit dalších 10 000,-- Kč za nekvalitní práci s tím, že pokud mu je nedoplatíme nebudeme mít dveře za které jsme zaplatili 21 000,-- zálohu. Nakonec jsme se s manželem dohodli, že obětujeme 21 000,-- než abychom se nechali vydírat zedníkem.
Paní v prodejně společnosti DODO Sapeli nám řekla, že dveře jsou pana Kubáta a my nemáme šanci na získání dveří i když jsem peníze předávala jí přímo do rukou.
Nejde nám o nic jiného, než o to, aby se ostatní potencionální klienti nedostali do stejné situace.

Příště bych si řádně prověřila reference vybrané firmy a pokud by nestíhala termíny a v bytě neuklízela nepořádek a odpad ze stavby několik dní, ihned bych je vyhodila a nečekala na nic.
Cena díla sjednaného v dohodě byla 122.069,-- Kč

Dohodnutá cena
Skutečná cena

189 000 Kč

Související témata:
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 24.03.2014 uživatelem Uživatel_54500

Komentář dodavatele
Na toto nařčení musím reagovat. Termín byl prodloužen o týden a to z důvodu 2 firem sjednanými paní Šindelovou ohledně nivelování podlah a vyřezávání otvoru v panelu. Veškeré technologické postupy byly dodrženy. U výše zmíněného okna nemohl být technologický postup dodržen, ale o tomto skutku byla paní Šindelová informována a i přesto to tak chtěla udělat.
Koupelna byla obložena dle grafického návrhu.
V polovině rekonstrukce jsem vyhozen nebyl.Svou práci jsem dokončil.
Problémy s paní Šindelovou a panem Šindelem nastaly až ve chvíli zaplacení. Zvažuji, že nařčení z vydírání, za pomluvu a dlužnou částku povedu právní cestou.
Diskuze
Naprostá hrůza, co si ta zednická cháska ještě dnes dovolí! Socialismus už nám skončil, vážený. Doby, kdy Hamouzkovi podstrojovali svíčkovou a byli rádi, že se vůbec uráčil přijít, i když vymaloval nad schody srnku - ty doby už dávno minuly! Velice úsměvné, jak chcete vést "za pomluvu právní cestou", nasmál jsem se. Pevně doufám, že se nám povede sehnat více poškozených a realizovat hromadnou žalobu, aby si tito pseudořemeslníci, co neumí pomalu ani zatlouct hřebík, ale drzí jsou až hrůza, už ani neškrtli!
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace