Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Kovaná brána - výroba a montáž

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Tato brána nese náš vlastní design. Na přání zákazníka jsme ji navrhli a, vyrobili dle těchto specifik:

- celkové rozměry brány jsou cca 2,25 x 3,25 metru.
- levé křídlo je u země zapuštěno do automatického podlahového zavírače
- zamykání je řešeno elektromagnetem, přičemž kabeláž je skryta v rámu.
- povrchová úprava je kombinací žárového zinku, speciální přilnavé mezivrstvy a dvou nátěrů černého odstínu tzv. kovářské barvy

Celkově je brána kombinací kovářských a zámečnických postupů a přestože má jedno křídlo cca 93 kg, povedlo se zavěšení odladit tak, že s ním nemá problém, ani osmdesátiletá stařenka - což jsme si ověřili přímo na místě :-)

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Jako zástupce majitelů jsem s realizací maximálně spokojen. Věřím, že odvedenou práci ocení i majitelé domu. Za částku, která byla do brány investována se nám dostalo kus poctivé práce. Jediným záporem bylo mírné posunutí termínu dodání, ale vzhledem k náročné konstrukci brány (zabudovaný elektromagnet, podlahový zavírač aj.), bylo zdržení plně akceptovatelné. Kovárnu na Olympu rozhodně doporučuji!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+8
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 30.05.2013 uživatelem Uživatel_54438

_DSC7967
_DSC7977
_DSC7929
_DSC7966
_DSC7970
_DSC7994
_DSC8001
_DSC8006
IMG_2286
IMG_2288
IMG_2291
Diskuze
moc hezká práce
Děkujeme! Snažili jsme se :-)
Pěkná práce, obdivuji, jen teda mě zaráží, že když už majitelé jdou do takové parády, tak proč nechávají okolní zdi počmárané sprejem. :D
To jen proto, že v plánu rekonstrukčních prací byla brána před opravou fasády. Nicméně se naneštěstí jedná o lokalitu, kde je to otázka maximálně týdnů, než budou zdi a možná i brána posprejovány zase :-(
Mříž je krásná, ale jako obyvatel domu, kde je namontována postrádám zcela jejich aretaci v otevřené poloze ... mříž je po pár dnech odřená ... a navíc začala dřít o podlahu a tak prosím o seřízení ... nicméně krásná práce, klobouk dolů !
Pane Pole, děkujeme za názor! Ohledně aretace s vámi souhlasím, ale v požadavcích servisní firmy byla výslovně nedoporučena, aby se nestávalo, že mříž zůstane otevřena. Odřeniny jsme předevčírem viděli :-( Inu, darmo jsme kuli madlo, když mříž následně uživatelé otevírají nohou. Nicméně - po zednících ještě bránu čeká jeden korekční nátěr, čili chyby a poškození opravíme. O podlahu začala dřít v nedávných extrémních vedrech, kdy se kov roztáhl a narazil na křivou podlahu pod ním. Nicméně i to vyřešíme obratem tak, abyste mohli být už jen dokonale spokojeni :-) Ještě jednou děkuji za názor a přeji báječný den! ( J. Horn )
Dobrý den, v minulém týdnu jsme odstranili oba stěžejní nedostatky, čili: brána už v tuto chvíli o podlahu nedrhne a drhnout už nebude. Aretaci jsme nastavili v podlahovém zavírači tak, aby křídlo zůstalo otevřené ve chvíli, kdy jej otevřete na více, než 80°. Pro následné zavření postačí za křídlo zatáhnout a zavře se samo zpět. S korekčním zátěrem čekáme, až odvedou svou práci zedníci. S přáním pěkného dne, JH.
Dobrý den ! Po dovolené jsem s nadšením zmiňované úpravy zaregistroval a mohu jen poděkovat za profesionální jednání z Vaší strany !!! Pokud bych ve svých zahradních realizacích poptával zámečníky, určitě se obrátím na Vaši firmu ! Díky a zdravím F.Pol.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace