Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Elektroinstalace v bytě (bytový rozvadeč + připojení kuchyňských spotřebičů)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
poptávám částečnou obnovu elektroinstalace v panelovém bytě 1+kk. Konkrétně se jedná o:

Natažení nového přívodního vodiče od hlavního jističe umístěného v plechovém rozvaděči na chodbě domu - potřeba cca 5m kabelu, osazena je hlavní jistič 3x20A, 3f proud je od PRE přiveden na svorky v horní části rozvaděče.

V bytě vyměnit stávající rozvaděč za nový bytový rozvaděč montovaný na zeď. Světla v bytovém jádře a obýváku by měli používat stávající hliníkové rozvody v síti TN-C, zbytek bude využívat nové rozvody v sítí TN-S. Kabely jsou přitaženy k rozvaděči (v budoucnu budou zakryty SDK podhledem) - CYKY 5x2,5 pro varnou desku + troubu, CYKY 3x2,5 pro zásuvkové okruhy a CYKY 3x1,5 pro světla.
Rozvaděč by měl obsahovat proudový chránič, 3x16 jistič na varnou desku + troubu, světla kuchyň+chodba, světla bytové jádro, světla obývák, zásuvka pračka, 2xzásuvky kuchyň, zásuvky obývák, zásuvka koupelna + chodba.

V stávající plechové liště pod bytovým rozvaděčem vyměnit přívod pro zásuvku a světlo + zapojení světla do schodišťového zapojení s druhým vypínačem osazeným na chodbě (2 vypínače s řazením 6 i zásuvka je již zakoupena)

Odborné zapojení horkovzdušné trouby a indukční varné desky + potvrzení o odborném zapojení. Trouba je pro 1f zapojení a je vybavena vestavěným kabelem. Indukční deska je na 2f zapojení a je vybavena svorkovnicí, kabel není součástí. Pro připojení bude třeba max cca 2m kabelu. Pro připojení je ve vedlejší skříňce připravena kabelová vývodka s 5-ti pólovou svorkovnicí.

Součástí nabídky by měl být i potřebný materiál - tj. kabel pro přívod do bytu, kabel pro připojení varné desky a rozvaděč včetně vybavení.

Prosím o cenovou nabídku. Děkuji.

=== Nabídka
Dobrý den,
nabízím Vám svoje služby elektrikáře.
Díky přesným a a odborným podkladům s fotografiemi jsem vypracoval cenovou nabídku, kterou Vám zasílám v příloze. Realizace by byla možná během příštího týdne. V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat.
S pozdravem Andy Godál.

Dodavatel (řemeslník)
Andy Godál (Sazená) Active
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S panem Godálem byla perfektní a rychlá komunikace, Ochotně a pružně upravil nabídku na základě mých rozšířených požadavků. Práce byla odvedena kvalitně a pečlivě, přičemž cenová nabídka i časová náročnost byly zcela dodrženy.
Pan Godál rychle a operativně řešil vzniklé problémy a dokonce po sobě i perfektně uklidil a vyhodil zbytky staré elektroinstalace, i když jsem mu říkal že nemusí ;-)
Pokud budu v budoucnu opět potřebovat nějaké elektroinstalační práce, opět rád využiji služeb pana Godála.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

5 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 07.06.2013 uživatelem filiphad

bytovy_rozvadec
bytovy_rozvadec2
druhy_vypinac_chodba
kabelova_vyvodka_kuchyn
lista_pod_rozvadecem
lista_privodu_do_bytu
lista_privodu_do_bytu2
rozvadec_chodba
DSC_0226
DSC_0223
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace