Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Oprava pračky

Popis zadání

Oprava pračky.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Naprosto neprofesionálně odvedená práce, chování a jednání pracovníka. Pracovník přišel pozdě a již od počátku si na něco stěžoval. Oprava spočívala pouze v profouknutí trubice. Vodu několikrát vypustil na zem a po "opravě" nebyla pračka vrácena na původní místo se slovy "že již tak se dost zdržel, pračka je má a mám si s ní udělat, co chci". Neprofesionální práce nezkušeného pracovníka za profesionální cenu. Oprava celkem za 1500Kč z toho 900Kč za "práci". Odpověď majitele firmy, pana Dvořáka, na hrubé jednání jeho pracovníka a nekvalitně provedenou práci byla: " A co byste za ty peníze chtěla?".

Již nikdy více. Jaký majitel, takoví zaměstnanci...

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 20.05.2013 uživatelem Uživatel_53593

Komentář dodavatele
Všem dobrý den,
boužel nemohu reagovat na tuto referenci, nebyli mi poskytnuty potřebné podklady pro prošetření celé záležitosti a to jsem se několikrát obrátil na administrátora těchto stránek. Žádal jsem ho i o číslo faktury, kterým údajně disponuje, abych mohl zákazníka dohledat u nás v evidenci a následně celou záležitost interně prošetřit.

Rozhodně není pravda, že jsem já osobně odbyl zákazníka slovy "a co byste za ty peníze chtěla" jedná se o sprostou pomluvu ..

Pokud bychom se takto chovali k našim zákazníkům rozhodně bychom nevydrželi na trhu služeb již 15 let.

Od administrátora těchto stránek mi bylo doporučeno ať si zajistím kladné reference, že jedna negativní se ztratí. To ze zásady odmítám, Je třeba si uvědomit, že většina kladných referencí na těchto stránkách a i na jiných stránkách těmto podobným je PR marketing.

Všem přeji krásný den Dvořák Vít
Diskuze
Vyjádření ke komentáři pana Dvořáka:
1. Ověřili jsme podle dokladu se zákazníkem, že skutečně práce proběhly. Hovořili jsme s ním i telefonicky a vzhledem k předchozímu jednání firmy si zákazník nepřeje, abychom jeho kontakt sdělovali.

2. Reference na našich stránkách jsou autentické za skutečně realizovanou práci a jsou ověřovanány. Ano, dobře odvedená práce je ten nejlepší markteting.

3. Že firma dostane negativní referenci od nespokojeného zákazníka není nic mimořádného. Panu Dvořáka jsme informovali, že je jde o celkové počty referencí, kdy se skutečná pověst dlouhodobě ukáže a řada kvalitních firem má nějakou špatnou referenci a že nic nebrání tomu, aby spokojený zákazník mu pozitivní referenci napsal.

4. Pan Dořák nás několikrát písemně i telefonicky žádal, abychom tuto referenci smazali, což jsme na základě ověření dokladů od zákazníka odmítli.
Vzhledem k tomu, že mi nebylo umožněno celou záležitost prověřit, nebyl mi předán kontakt na údajného nespokojeného zákazníka a nebyl mi ani předložen opravní list!!!!

Domnívám se, že se jedná o pomluvu a poškozování dobrého jména mé firmy a proto jsem předal celou záležitost mému právnímu zástupci, který podnikne příslušné právní kroky.

Poté, co jsme odmítli referenci smazat, jelikož zákazník je skutečným zákazníkem pana Dvořáka (dostali jsme kopii strvrzenky), nám pan Dvořák podniknutím právních kroků stále hrozí.

To je bohužel součást problému. Kdyby nám řekl, že neví, o jakého zákazníka se jedná a že by rád sjednal nápravu, možná by zákazník s předáním kontaktu souhlasil. Takto si přeje zůstat v anonymitě, protože se chce vyhnout další konfrontaci (situaci se dle vyjádření snažil řešit s panem Dvořákem telefonicky a neuspěl).

Věříme, že skuteřný zákazník má právo vyjádřit svou nespokojenost a my mu svobodu projevu nechceme upřít. Upozornili jsme jej, že dle našich podmínek nase i právní zodpovědnost za svá tvrzení. A stále si za svým názorem stojí. Proto jsme referenci odmítli smazat.

Pan Dvořák může podat trestní oznámení na neznámého pachatele a Policii ČR bychom kontakt byli nuceni předat (zákazníka jsme na tento fakt upozornili). Přesto se domníváme, že řešení krizové komunikace s nepokojeným zákazníkem silou a výhružkami soudů není dobré řešení.
Vážený pane nejde o negativní referenci, ale jde o to, že odmítáte sdělit kontakt či číslo faktury, abych mohl celou záležitost prošetřit a případně sjednat nápravu.

Má firma zajišťuje více jak 80 oprav týdně a v reklamačních záznamech není žádná zmínka o nevhodném jednání mého pracovníka, z tohoto důvodu se domnívám, že se jedná o již zmíněnou pomluvu.

Žijeme v právním státě a v právním státě se soudy nehrozí!!! Hrozí se třeba rozbitím výlohy a jinými druhy výhrůžek. Obrátit se na soud je zcela legitimní právní ochrana každého z nás.

Je zcela zřejmé, že oprava pračky byla řádně provedena a pračka funguje.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace