Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Betonová nebo anhydridová podlaha

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den poptávám pokládku betonové nebo anhydridové podlahy do 6cm, celkem cca 50m2 v Řevnicích u Prahy. Realizace v červnu 2013.

=== Nabídka
Dobrý den,

dovolte mi, abych nás nejdříve představil. Jsme firma s mnohaletou tradicí, která se specializuje na realizaci podlah na klíč. Od hydroizolací přes podlahové topení až po lité anhydritové směsi a následné pochozí vrstvy (lina, koberce, plovoucí podlahy. atd). Pokud budete mít zájem, rádi Vám uděláme cenovou nabídku a kompletní projekt i na podlahové topení. Na lité podlahy dáváme záruku 10 let a na podlahové topení až 25 let.

Teď k Vaší poptávce. Uvádíte výšku anhydritu 6 cm, tj. zbytečně moc. Ideální výška anhydritu je 4 cm. Zbylý prostor je vhodné zaplnit polystyrenovou izolací, která zvýší tepelnou a zvukovou izolaci. V nabídce se počítá s variantou, že bude výška anhydritu 6 cm. Pokud budete chtít, rádi Vám poradíme přímo u Vás na stavbě. Jsme z Berouna, takže není problém k Vám zajet.

Naše podlahy splňují technologickou normu rovinatosti 2mm/2m dle ČSN 74 4505 pro následnou pokládku pochozích vrstev, takže odpadá nutnost drahého stěrkování pro citlivé pochozí vrstvy (např. lino, tenká plovoucí podlaha, koberce). Používáme výhradně značkové materiály Anhyment od společnosti Českomoravský Beton, které se vyznačují především špičkovou kvalitou a rozumnou cenou.

Pokud budete mít zájem, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku a odborně poradíme s vhodnou skladbou Vaší podlahy. Cena obsahuje dodání a montáž lité anhydritové podlahy. Naše nabídka obsahuje kompletní realizaci lité podlahy (separační folie, dilatační pásky, litý potěr). Podlahové topení jsme schopni realizovat už od 500,- Kč za čtvereční metr.


Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, pokud budete potřebovat odbornou radu.

S pozdravem,

Tomáš Kožúrik
Lipotop s.r.o.

Dodavatel (řemeslník)
Lipotop s.r.o. (Beroun)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Dobrý den, veliká spokojenost se společností Lipotop s.r.o.. Profesionální a lisdké jednání se všemi zamětnanci s kterými jsme spolupracovali, ne pouze s vedením. Vše na čem jsme se domluvili platilo, poradili, doporučili nejvhodnější řešení, výsledná cena seděla a termín realizace byl přesně dodržen.
Realizoval jsem s nimi následně i finální stěrku pro pokládku vinylu a nákup finální krytiny, kde také velice dobře poradili nejvhodnější řešení a materiály od krytiny po lepidla.
Velká spokojenost.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.09.2013 uživatelem Uživatel_53356

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace