Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Rekonstrukce části domu

Popis zadání

Rekonstrukce spočívající ve výměně střechy včetně krovů a provedení úprav původně půdních prostor na obytné.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Řada řemeslných prací odvedena diletantsky, na úrovni učedníků.
Při snesení střechy navzdory odbobí deštů stavba nebyla zakryta několik dnů - dolní místnosti vytopeny.
Odvedení obkladových prací na vybudování koupelny je zlý sen.... Místy odštípnuté dlaždice, některé listery položené nohama vzhůru,....
Při předání díla pokus zvýšit cenu o 40% proti smluvnímu odhadu ceny a prací....

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 04.03.2011 uživatelem Uživatel_7497

PICT4545
PICT5059
PICT5063
PICT5066
PICT5067
Diskuze
To zní opravdu zle. Neměl byste náhodou na dokreslení nějaké fotky? Díky.
Jako zástupce zmíněné firmy bych také ty fotografie rád viděl je to hnusná pomluva. Vytopení tam bohužel bylo , ale střecha byla samozřejmně zaplachtovaná . Pan investor si ovšem poručil nebourat starý zadehtovaný komín takže náhlý noční přívalový déšť se částečně pod plachty dostal, tomu nešlo zabránit . Nebylo to v žádném období dešťů ale květen-červen 2010! Vzhledem k tomu , že si stavby dokumentujeme mohu fotografie zájemcům dodat včetně obkladů. Kdo by se chtěl podívat je to v [ *** osobní údaje autora odstraněny administrátorem na základě žádosti autora a zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ***]. Pod krytem/ rosetou/ topenářské trubky odštípnutá dlaždice to snad nepotřebuje komentář . Ano cena byla navýšena a zaplacena / takže žádný pokus / , protože realizace stavby byla v podstatně větším rozsahu než původní záměr. Pro zajímavost demolice dle projektu 8m3 , skutečnost cca 42m3. Informace pro případné pozorovatele , ten starý zadehtovaný komín a to nahnilé okno v té nové přístavbě zůstalo na příkaz investora. Je s podivem , jak může provozovatel internetových stránek zveřejnit hnusnou anonymní pomluvu. Solidnosti nic moc, že .Naše firma funguje od roku 1994 , kdybychom byli takový diletanti asi bychom těžko stále fungovali.
Na úvod omluva ze strany serveru za dvě chyby. 1. Fotky byly autorem v odpovědi na komentář výše dodány, ale bohužel jsme je chybou nepřiložili. 2. Komentář pana Procházky se na stránce neobjevil v důsledku technické chyby (v nové funkci přihlášení přes Facebook), nikoli v důsledku cenzury. Text jsme ovšem našli v logu a uveřejnili. A pracujeme na odstranění chyby.

Nyní k obsahu komentáře. Fotografie jsou již přiloženy. Pokud jde o "hnusnou anonymni pomluvu" - pokud firma rozporuje, že by danou práci vůbec dělala, požadujeme od autorů referencí doklad, že práce proběhly. To je zde zřejmé. Pokud firma nesouhlasí s popisem autora, má možnost se též vyjádřit. (ne jen zde v komentářích, ale je možné uvést i zvýrazněný komentář firmy, pokud má u nás registraci (zdarma)).
[ *** osobní údaje v přípěvku výše odstraněny administrátorem na základě žádosti autora a zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ***]
Jsem opravdu rád , že jste uveřejnili fotografie , z té první je vidět na jasné obloze to období dešťů-přesto na podlaze jsou samozřejmně plachty a pod nimi ještě podlahová krytina PVC !, provedení na té druhé fotografii je zcela v pořádku síťka je zároveň s koncem střešních latí na kraji trámu, na třetí -silikon se časem bohužel ve spáře zvcvrknul / škoda asi tak za 10Kč / , , na čtvrté-okolo roury topení bohužel udělal obkladač velkou díru kvůli kohoutu a krycí růžice to nezakryla což jsem u podlahy bohužel přehlédl - mohlo se to včas předělat kdybychom o to byli požádánina, na pátém obrázku- z rohu vaničky někdo silikon dodatečně odškrábnul
Shrnutí oprava tak asi za 200Kč takže zákazníkovi se omlouvám , ale jeho feedback rozhodně není adekvátní a musím konstatovat , že je silně přehnaný !
Jasná obloha na fotografii.... - jakou se ohražuje zástupce dodavatelské firmy, snad nevylučuje zjištění u Českého hydrometeorologického ústavu, jaké počasí panovalo většinově nad východní částí Prahy, resp. západní částí Středočeského kraje v druhé polovině dubna. Fakt, že neprší chvilku po dobu fotografování, neznamená, že bylo období většinově bez dešťů.
Věřím, že bude schopen doložit svědky, kdyby šel do sporu, že střecha byla zaplachtovaná. Já věřím, že bych snad sehnal svědky, kteří by si že tomu tak nebylo.
A dodnes (zatím jsem dolní místnosti nevymaloval) mohu zdokumentovat stav poškození stropů v dolních místnostech vodou. - Bude jasné, že nejde jen o drobné zatečení kolem komína.

S s uvedeným zástupcem firmy jsem vloni strávil naprosto neefektivně příliš mnoho času. Intepretace jeho informací a názorů byla obvykle naprosto mimo dohody. Říkejme tomu "ztráta paměti". Abych se tomuto pánovi s jeho "ztrátou paměti" věnoval ještě letos - na to nemám čas.
Věřím, že bude schopen doložit v případě sporů stavební deníky, rozpočet stavby, který předložil jako přílohu smlouvy, doklad o zdůvodnění a navýšení rozpočtu.

Jen proto, že jsem se nechtěl hádat, jsem nakonec uhradil cenu o téměř 40% vyšší než byl kalkulovaný smluvní rozpočet.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace