Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Půdní přestavba a nástavba části domu

Popis zadání

Práce zednické, topenářské a elektro, položení plovoucí podlahy,

Dále úplná rekonstrukce koupelny - od přeložení rozvodů (voda, elektro, topení) až po obklady a dodání sanitární keramiky

Dodavatel (řemeslník)
Roman Grüner (Praha 8 - Troja) Plus
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Všechny práce provedeny ve velmi dobré kvalitě, jediný kaz ve spolupráci s dodavatelem - bylo značné prodlužování termínů (až měsíce) a nutnost urgencí.

Cena odpovídala odhadu a smlouvě

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 04.03.2011 uživatelem Uživatel_7497

Komentář dodavatele
Uživateli 7497, bohužel jste se nedokázal pod svůj názor podepsat, ani jste neuvedl kde se nástavba prováděla, takže se nemohu adekvátně bránit proti Vašemu výroku, jediný kaz ve spolupráci s dodavatelem - bylo značné prodlužování termínu až o měsíce... každé prodloužení termínu má své důvody a opodstatnění a firma nemá zájem o zbytečné prodlevy s dokončením díla. Máme zakázky smluvně dojednané několik měsíců předem, kdybychom pracovali tak jak tvrdíte, museli bychom na každou akci nastupovat se značným spožděním a na trhu bychom nebyli již 20 let... Až budu vědět o kterou zakázku se jedná - budu moci také vysvětlit, proč došlo k posunutí termínu. Takto se mohu pouze domnívat, že se jednalo o zakázku, kterou jsme převzali po jiné firmě, která Vám práce neodvedla v požadované kvalitě a my jsme se snažili zachránit co se dalo, nyní zjišťuji, že to bylo velmi nevděčné... Mějte se hezky.
Grünerová Anna ZG - stavby.s.r.o.
Diskuze
Paní Gruenerová - laskavě si vzpomeňte, na zakázku, kterou jste realizovali v obci Břežany II. Písemné výzvy, které jsem Vám adresoval k k dokončení díla a prodlevám v termínech, mám dodnes schované. I Vaši reakci ve stylu "my nic, my muzikanti...." Dokonce mohu doložit i penalizací za zpoždění, kterou jsem Vám vyměřil (krácení platby)......
Vážený pane Kusovský, omlouvám se, že mi nebylo hned jasné, že se jedná o Vaši zakázku, ale reference jste poslal na ZG - stavby s.r.o., ale zakázku jsem prováděla na Anna Grünerová - realizace taveb, proto mne to zmátlo. Čekala jsem reakci od úplně jiného člověka, který se po mém komentáři se mnou telefonicky spojil a sdělil, že by nic takového nenapsal, neměl k tomu důvod. Proto jsem čekala, kdo se ozve, abych mohla reagovat a bránit se...
1/ i já mám uchovanou veškerou korespondenci, a proto se ohradím proti Vašemu výroku " my nic my muzikanti".
2/ vycházeli jsme Vám všemožně vstří a mino rekonstrukce podklroví jsme Vám dělali ještě zámkovou dlažbu a kanalizační přípojku, která se měla napojit na novou, kterou dělala obec, ale protože byla ve skluzu, dokončili jsme práce až na Vaši výzvu, ale jak to bylo přesně víte nejlépe Vy a my. Bohužel jsem poznala, že když chceme klientovy vyhovět, tak se to obrátí proti nám.
3/. nikdy jste nás nekontaktoval s nějakými reklamacemi, dohodli jsme se jak jste psal ve svých dopisech LIDSKY... udělala jsem hodně kompromisů, tak proč taková zášť. Mějte se Grünerová
Paní Gruenerová, je snad zbytečné po řadě let zbytečně pitvat události uzavřené. Nicméně, ohradit se chci a musím - Spolupráce s Vámi (byť jak uvádíte pod jiným obchodním názvem firmy) nebyla z Vaší strany nějakou milosrdnou vstřícností vůči mé zakázce.
Zakázka (smlouva o dílo) měla jasně od začátku 3 etapy - (i) Rekonstrukce podkroví, (ii) Položení zámkové dlažby na pozemku, (iii) Rekonstrukce koupelny a s tím spojené napojení kanalizační přípojky.

Ve své referenci jsem nikterak nenapadl kvalitu Vaší práce (naopak), jen jsem zdůraznil nutnost uhánět termíny plnění. A za tím si stojím, protože lze zdokladovat, že předání díla jednak nebylo úplné (nedořešeny dřevěné části vestavěných skříní v koupelně s Vaší argumentací, že nemůžete sehnat truhláře), a jednak i prodlevy v plnění některých etap. Také víte, že při pokládání dlažby došlo k poškození okapových svodů (2x). Také víte, že kanalizační přípojka musela být předělávána, protože původní položení bylo příliš dlouhé a byl tak nedostatečný spád a tudíž i odtok - Opravená verze vedla tudy, kudy jsem doporučoval vést přípojku od počátku.

I Vy se mějte dobře a přeji hodně spokojených zákazníků.

Zášť z mé strany žádná není - jen spravedlivě dávám na tento web poznatky z plnění smluv některými poskytovateli. Je asi lidskou podstatou, že pokud někdo není jen a jen chválen, že se cítí ukřivděn, místo aby si z faktických připomínek vzal ponaučení pro příště.

Pane Kusovský, necítím se ukřivděna a věřte, že jsme se ponaučili... jenom, když podáváte reference na ZG - stavby s.r.o. jsem si dovolila ohradit, že smlouvu společnost ZG - stavby s.r.o. s Vámi nikdy neměla. A proto jsem vše uvedla na pravou míru, máte pravdu je to pro mne stará a uzavřená záležitost, Vy jste sdělil svůj názor, já zase svůj. Uvedla jsem, že prodlení mělo své opodstatnění. Vy máte jiný názor a já Vám jej neberu. Bohužel nikdy nevím dopředu kdo na nás napíše jakou referenci, nikdo ji se mnou snad na jednu vyjímku nekonzultoval.
Vaše reference na ZG - stavby s.r.o. je v tomto případě nepravdivá a zavádějící...
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace