Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Knihovny s masivní policí ve výklenku

Popis zadání

Chtěli jsme vyplnit prostor mezi pilíři železobetonového skeletu domu (stav před zahájením prací je dokumentován na druhé fotografii) dvěma knihovnami, propojenými masivní policí na celou šířku výklenku, cca 2,5 metru.
Knihovny měly být vybaveny skleněnými dveřmi kvůli ochraně proti prachu. Police i nosný systém knihoven musel respektovat požadavek na větší zátěž. Protože knihovny navazují na šatníky v dekoru dub, volili jsme opět moření olejované dýhy na požadovaný odstín.
Nábytek vznikal podle našich detailních návrhů, konstručkní řešení pak vznikalo v režii pana Vondřicha, který naše návrhy rozpracoval do podoby vizualizací a zpracoval také cenovou kalkulaci. Jeho práce byla ztížena tím, že pilíře a trám jsou křivé a nepravidelné (v celém "výklenku" neexistují dva vzájemně stejné rozměry a rovnoběžné linie).

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S realizací jsme velmi spokojeni. Nábytek vypadá přesně tak, jak jsme si jej vymysleli. Svůj účel plní velmi dobře. Termín montáže i dohodnutá cena byly dodrženy, a komunikace byla jako vždy perfektní. Závady se nevyskytly, a to přesto, že jsme je (s ohledem na všeobecnou křivost prostoru) očekávali v momentě zatížení knihami.
Naše očekávání předčila skladnost nábytku, tedy, poměr mezi tím, kolik zabírá místa v prostoru, a kolik pojme obsahu. A jako vždy se nám líbí kvalita řemeslnné práce.
Na přiložených fotografiích je dokumentován výsledný stav, stav před zahájením prací a vizualizace návrhu. Přikládám také snímky polic se skrytým montážním kováním, které na knihovnu navazují. Jejich provedení je proto ze stejného materiálu, jako knihovny a police mezi nimi.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+20
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 08.05.2013 uživatelem jakub.karlicek

knihovna-0508-00
knihovna-0508-01
knihovna-0508-02
knihovna-0508-03
knihovna-0508-04
knihovna-0508-05
knihovna-0508-06
knihovna-0508-07
knihovna-0508-08
knihovna-0508-09
knihovna-0508-10
knihovna-0508-11
Diskuze
Výborná fotodokumentace i zpráva o průběhu zakázky - jen bych ještě ocenila, kdyby autor uvedl cenu díla a třeba i materiálu. Děkuji předem. Ant.
Přesně tak. Máme doma podobný prostor, který by si říkal o podobnou úpravu, tak bych ráda věděla, jak cenově náročně by to bylo. Samozřejmě máme jiné rozměry stěn a výsledného nábytku, ale alespoň rámcově, v rozsahu dejme tomu + - 3tis, aby člověk měl představu, kolik musí našetřit ;-)
Dobrý den, nemám problém uvést cenu díla materiálu, ale ono je to trochu složitější - pan Vondřich pro nás dělal zakázku s výraznou slevou, protože spolupracujeme v jiných činnostech. A proto cena není "reprezentativní". Ale díky za upozornění, už mne to napadlo, ale nevymyslel jsem v tu chvíli, jak to udělat, aby cena byla vypovídající. Popřemýšlím o tom, a ceny k referencím dodatečně doplním.
Jak píšu výše, máme doma něco podobného, kam by se stejný systém velice hodil. Chápu také, že máte "nestandardní" cenu, ale určitě je možné rámcově vyčíslit kolik by celá věc stála za standardních podmínek. Děkuji předem za doplnění.
Já myslím že cena v tomto případě by měla být soukromá věc
Samozrejme je to individuálne, podĺa rozmerov, ale orientačne je dobré vedieť kolko to stálo
Ono nejen podle rozměrů, i podle materiálu - třeba kvalitní celosleněné dveře mohou představovat výraznou složku ceny celého díla. Dejte mi pár dní, nemám teď po ruce všechny papíry, ale cenu dodatečně doplním.
tak je jasné, že můžete napsat cenu jen toho, co bylo u vás realizováno. Je jasné, že když si někdo vybere luxusní materiály nebo nedá skleněné dveře do polic a nechá je otevřené, že tedy výsledná cena bude jiná. Vaše řešení ale bude s cenou za použité materiály a pracnost ;-)
Knihovna se mi líbí a o velmi. Zadala jsem panu Vondřichovi poptávku na vestavěnou skříň, ale bez odezvy. Škoda... ostatní oslovení se už ozvali.
Bohužel, asi to nebylo přes náš portál. U nás máte jinou poptávku - na rozvod vody v chatě. Zkuste ji zadat k nám a pokud bude mít pan Vondřich čas, určitě se domluvíte. Hezký den, NejŘemeslníci
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace