Chci začít
Matej B. řešil/a:

Nábytek na míru a 2 postele v patře do dětského pokoje = Masiv plus lamino

Vybral/a si řemeslníka Jiří Eliáš - Truhlářství Eliáš, který to vyřešil na:
5,0
V oboru truhlářství a stolařství máme dalších 1966 zkušeností od zákazníků:
Reference
Detaily a cena
Dodavatel
Zadání poptávky zákazníkem:

Rádi bychom Vás touto cestou požádali o vytvoření nezávazné cenové nabídky na kompletní rekonstrukci dětského pokojíku víceméně dle přiložené dokumentace vytvořené od návrháře-konstruktéra. S ohledem na Vaše technologické možnosti se určitě může s věcmi-rozměry hýbat, aby se to dalo bez problému a normální ceny vyrobit.

Materiál: Kronospan Ivory a Egger Dub Sorano světlý

Rádi bychom dostali nabídku, kde by bylo vidět:
• cena za postele v patře a konstrukce k nim (schůdky se skříní, stojny, B variantou by byl žebřík místo plných schůdků - jestli by to mělo výrazně ovlivnit cenu)
o Jedna z postelí bude nějak vsunuta nad stávající vestavěnou skříň (výška 212,5 cm. (přiložené foto)
o Ke stropu je to jenom 117,5 cm, proto bychom taky potřebovali vědět jak by jste to řešili konstrukčne a kolik cm by zůstalo nad matrací (14 centimetrová). Původně jsme navrhli stojnu uprostřed a trám napříč plus ukotvení do zdi na Lka (vsunutí těsně nad stávající skříň). Konstrukce plus případně rošt a matrace a kolik by zůstalo z těch 117.5 cm.
o Dle představ by postel končila v půlce vestavěné skříně a za ní by byla deska-skříňka na opření, hloubka 20-25 cm, aby nad ní byla polička. Záleží jestli by to takhle šlo konstrukčně vymyslet.
o Vedle postele ve skříni bude zbývat ješte 25-30cm, kde bychom rádi malou skříňku s otevíráním nahoru, výška stejná jako deska u hlavy.
o Zeď je železobeton, u hlavy cihla, strop je beton
• Cena za zbytek pokoje = stoly, skříňky, postel dole, knihovna – jestli by nemusela být stojnou pro postele nahoře, dole v ní peřiňák (ten nemusí být, jestli by to byl problém, lavice u zdi se šuplíky.

Ideálně bychom zadali celou zakázku jedné firmě,ale bereme i variantu,že bychom postele v patře s konstrukcí zadali jedné firmě a zbytek nábytku druhé.

Dodání: ideálně květen-červen, hlavně, aby to bylo do září.
Pokojíček je pro děti 4 a 6.5 roku
Místo: Černošice

Cena je pro nás dost důležitý faktor při tak velké zakázce,ale taky, aby nábytek vydržel dlouho. Materál Ivory musí zůstat kvůli stávající vestavěné skříni.

Kdyby jste měli jakékoliv dotazy, můžeme si zavolat. Děkujeme moc.

S pozdravem

Hodnocení práce zákazníkem:

Náš komplikovanější projekt nábytku na míru trval rok a stojí za všechen čas i peníze hlavně díky panu Eliáši. Dobrá komunikace a domluva, termín dodržen a kvalita zpracování je skvělá. I cenově to byla nejvýhodnější nabídka z 8 (výrazné rozdíly s firmami kolem nebo z Prahy, nebo třeba z Plzně). Hlavně pan Eliáš pracuje jak s masivem,tak s laminem. JeVíce...

Ověřené hodnocení

Hledáte informace o oboru truhlářství a stolařství? Jak na to, na co si dát pozor, nejnovější trendy, apod.?

Cena rekonstrukce kuchyně 2024 – klíčové je provedení i rozsah prací

Než se pustíte do práce, připravte si rozpočet na novou kuchyň. Poradíme vám, co všechno do něj zahrnout.

Důkaz místo slibů: sádrokarton unese i kuchyňskou linku

Možná se to nezdá, ale sádrokartonová příčka unese až desítky kilo. V článku vám povíme, jak na to a představíme i ultra pevný SDK.

Rekonstrukce kuchyně: na co všechno myslet při plánování?

Naplánujte si kuchyň snů. Poradíme vám, který tvar linky vybrat, jak správně rozmístit lednici, dřez a sporák, a přidáme i povedené ukázky.

Interiérové a vchodové dveře: proč zvolit ty od truhláře?

Když se snoubí dřevo a poctivá ruční práce, je to radost pohledět. Nechte si vyrobit dveře na zakázku, ať už ty vchodové nebo interiérové.

Další profíci z oboru.

Ukázat další firmy…

V kategorii Truhlářství a stolařství máme
přes 6 tisíc referencí = víme, jaká firma z vašeho okolí je dobrá.

Truhlářství a stolařství

5.0
— Kč
Truhlářství a stolařství
Zadání
Dobrý večer, hledám šikovného truhláře/stolaře, který by byl ochoten vyrobit kuchyn na míru s kvalitním kováním a také třebas pomohl navrhnout l… Více
Hodnocení
Dobrý večer, Chtěl bych se podělit o naše zkušenosti ohledně spolupráce s firmou FOSYN - Ing. Jiří Pechman Dodavatele naši zakázky jsme hledali pouze online a odpověď od truhlářské firmy Fosyn na … Více
Dodavatel
ing.Jiří Pechman
Pchery

Truhlářství

5.0
— Kč
Truhlářství
Truhlářství
Truhlářství
Zadání
truhlářství odborné práce, atypické zařízení hospody a jiný nábytek z masivu Výroba a montáž samonosného schodiště do kanceláře Obecního úřadu … Více
Hodnocení
Hodnocení této firmy provádím jako technický dozor investora - Obec Pohledy. Truhlářstvím byly prováděny atypické prvky interiéru na akci Obecní dům Pohledy. Provedené práce byly provedeny k plné … Více
Dodavatel
Jaromír Tlustoš
Kunčina

Dodávka a montáž stropního trámového obkladu do...

5.0
75 000 Kč
Dodávka a montáž stropního trámového obkladu do novostavby
Dodávka a montáž stropního trámového obkladu do novostavby
Dodávka a montáž stropního trámového obkladu do novostavby
Zadání
Dodávka a montáž stropního trámového obkladu do novostavby. Objednatel si vybral do největší obytné místnosti domu tradiční valašský strop. Obklad s… Více
Hodnocení
děkujeme za krásný strop
Dodavatel
ing.Tomáš Rosa-Dotek dřeva
Hustopeče nad Bečvou

Truhlářství a stolařství

5.0
— Kč
Truhlářství a stolařství
Truhlářství a stolařství
Truhlářství a stolařství
Zadání
Skříňka do kuchyně na míru - rozměry 26 x 63 x 28 cm (dle obrázku), barva bílá, jedna polička v horní třetině. Měli bychom zájem také o přivrtání do… Více
Hodnocení
Pan Rosa odvedl vysoce profesionalni praci, jak z hlediska pristupu, rychlosti dodani, tak i kvality vyroby a montaze. Urcite doporucuji!
Dodavatel
Tomáš Rosa
Praha 4

Venkovní terasaTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Venkovní terasa
Venkovní terasa
Venkovní terasa
Zadání
Poptávám dodělání venkovní terasy 34m2 v Líšnici u Prahy. Terén v tuto chvíli není připraven na pokládku. Je potřeba kolem dokola udělat obrubník do… Více
Hodnocení
Firma odvedla naprosto skvělou práci, velmi oceňuji dobrou komunikaci, spolehlivost a rychlost provedení. Nakonec byla terasa ještě zvětšena o pár m2 a změněna varianta podlahy, která dodala na robu… Více
Dodavatel
Josef Chmurčiak, DiS.
Liberec

Truhlářství a stolařství

5.0
— Kč
Truhlářství a stolařství
Truhlářství a stolařství
Truhlářství a stolařství
Zadání
Poptávám rekonstrukci kuchyně v rodinném domě v Jirkově.
Hodnocení
Velmi dobře a kvalitně odvedená práce, solidní jednání. Byli jsme velmi spokojení :-) Určitě se na pana Sorala v budoucnu obrátíme.
Dodavatel
Josef Soral
Chomutov

Víme, kolik řemesla stojí a umíme vás inspirovat

Chcete znát průměrnou cenu práce nebo se inspirovat podobnými referencemi?

Vyberte si související téma:

Potřebujete poradit?