Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kompletace plotu, brány a branky

Popis zadání

Pletivový plot 65m, pojezdová brána s pohonem 4,5m, vstupní branka 1m (oboje z hliníku)

Dodavatel (řemeslník)
Ploty brány Tomáš, s.r.o. (Volary, okr. Prachatice)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

S touto firmou nedoporučuji spolupracovat. Přimo naopak. Po více než měsíčním čekání na realizaci, kdy mi stanovili přesný termín, mi oznámili, že mají problém na jiné zakázce a nový termín instalace nedokázali navrhnout. Celou zálohu ochotně vrátili zpátky, což značí, že objednanou bránu a branku vůbec do výroby nezadali a celý měsíc mě tahali za nos. Varuji všechny ostatní před firmou PLOTY TOMÁŠ !!

Dohodnutá cena
65 000 Kč
Skutečná cena

65 000 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 22.04.2013 uživatelem Jiří Havlíček

Komentář dodavatele
Co se týká reference pana HAVLÍČKA, tak k tomu uvedu jediné ještě dva dny před termínem jsem se mu několikrát omluvil, že jeho zakázku nejsem schopen realizovat z důvodu, že na jiné stavbě, kde jsem byl vázán smlouvou nastali komplikace a, tudíž jeho stavbu nestihnu zhotovit, pokoušel jsem se dohodnout pozdější termín můj první volný, ale bez dohody, tak jsem celou zálohu, kterou jsem dostal na výrobu brány a branky od pana Havlíčka na základě zálohové faktury poslal zpět, pan Havlíček veškeré peníze vynaložené dostal zpět, co se týká brány a branky, tak ty jsem měl vyrobené na stavbu pana Havlíčka, ale z důvodu komplikací viz. výše by jsem je nemohl na stavbu pana Havlíčka v termínu dopravit ( cesta přes půl republiky, čas ), brána 450x160 cm a branka 160x100 cm v provedení hliník bez výplně pouze rám a pohonem je běžný rozměr a není problém tuto bránu a branku či pohon použít při jiné zakázce. Závěrem mohu uvést jen to, že pan Havlíček již při domluvě zakázky stále tlačil na cenu a termín, pořád mě přemlouval, sám jsem mu několikrát řekl, že o jeho zakázku nemám zájem, že termínově budu mít asi problém, nakonec mě přemluvil s tím, že je riziko, že jeho stavbu nebudu moci zhotovit pokud nastanou komplikace na stavbě na smlouvu, proto se také neuzavírala smlouva o dílo s panem Havlíčkem, poté co dostal pan Havlíček zálohu zpět mi volal, že po mě chce ještě peníze, řekl jsem mu, že jsem mu veškeré vrátil on řekl to ano, ale, že chce ještě více, řekl jsem, že mu již nic dlužný nejsem, tak na základě tohoto se snaží pošpinit jméno mé firmy a zasílá takovou to referenci, největší vtip je v tom, že tento pán nemá ani trochu soudnost, poté co napsal takovouto referenci, tak mi volal, že by chtěl, abych mu tedy prodal bránu a branku to jí raději dám nikomu zadarmo než takovému člověku, to je z mé strany vysvětlení, v životě jsem nikomu nebyl nic dlužen, zakládám si na poctivosti a slušnosti a kvalitně odvedené práci, pan Havlíček věděl, že je riziko, že jeho stavbu nestihnu v jeho požadovaném termínu.
Iliev za Ploty brány Tomáš
Diskuze
Občas se možná stane, že to nevyjde a za sebe mohu říci, že já zálohy neberu, což ale neznamená, že mi ve skladu nepřebývá pár věcí. Prostě jsem nakoupil věci na zakázku a bohužel to nevyšlo (takže jsem to nakoupil za své a už neprodal), ale kdybych tu zálohu dostal, tak bych ji pochopitelně VRÁTIL (takže bych to stejně zaplatil ze svého) . Tak je to podle mě fér nezůstat nic dlužen. Pokud je problém, tak ho musím vyřešit i za cenu zklamání následného zákazníka, kde jsem nic ještě nezačal.

Já si myslím, že to zadali do výroby, ale ochotně vrátili zálohu, protože jsou poctiví. Podle mě je to solidnější, než aby vás o tu zálohu připravili, což tu u některých firem lze najít v referenci.
Asi není potřeba nic víc dodávat. Půlstránková "obhajoba" určitě každému postačí jako dostatečná ukázka toho, jak vše bylo. Přeji panu Ilievovi a jeho firmě mnoho spokojených klientů. Já jím bohužel nejsem.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace