Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zednické práce, zahození šliců ve stěně

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
V RD proběhla instalace trubek pro rekuperaci a centrální vysavač, kvůli kterým bylo třeba sekat do stěn / komínu. Tyto šlicy a díry je třeba zahodit či zazdít a přetáhnout perlinkou.

Adresa: Pravoúhlá, Praha 5

Nástup možný ihned.

Materiál po konzultaci zajistíme.

=== Nabídka
Dobrý den,

měl bych zájem o Vámi nabízenou zakázku. Mám v týmu zkušené kolegy, tak bychom na to vlétli ve dvou nebo ve třech, záleželo by na rozsahu prací, aby to bylo hotové ,co nejdříve. Cenovou kalkulaci bych popřípadě zaslal po shlédnutí domu.
S pozdravem Olšavský

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Práce provedena odborně, je třeba předem lépe licitovat o peníze, pan Olšavský má tendenci ceny nadsazovat.

Dohodnutá cena
5 000 Kč
Skutečná cena

5 000 Kč

Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 23.04.2014 uživatelem kefik

Komentář dodavatele
Dobrý den,

u zákazníka byl malý rozsah prací a muselo se dojíždět.
Se zákazníkem byl předem domluvený rozpočet a když jsme si mákli a práci odvedli dříve, tak místo toho , aby byl spokojený, začal spekulovat, že to máme rychle a že strhne nějaké peníze. Takhle se to opravdu nedělá...
Diskuze
Jistě, v pořádku, natáhl jste mne jako nezkušeného zadavatele, proto píši, aby si ostatní dali pozor.
Jaký natáhl, co to píšete? Já Vám to provedu rychle a v perfektní kvalitně a ještě se Vám něco nelíbí.. Cena byla adekvátní k malému rozsahu prací a faktu, že se k Vám muselo na 3-krát dopravit. Myslím si , že budoucí zákazníci budou hledět na drtivou převahu kladných referencí a obrázek o Vašem zbytečném špinění mého jména si udělají sami.

Mějte se krásně...
Já nerozporuji kvalitu provedení, jen zpětně hodnotím své chybné rozhodnutí neudělat si větší přehled o cenách prací a kývnout na vámi navrhovanou první cenu. A prosím, neohánějte se dojížděním. Neznám nikoho, kdo by na rekonstrukcích RD přespával. Navíc, jeden ze dnů přijel pouze váš zedník a to ještě hromadnou dopravou. Vzhledem k tomu, že jej potkávám často v blízkosti místa rekonstrukce, tak bych řekl, že to ani neměl daleko :-)

Hezký den.
Já také neznám nikoho, kdo by přespával na zakázce a ani nechápu, proč něco takového píšete. Myšleno to bylo tak, že na větších zakázkách se doprava ztratí v rozsahu prací. Na druhou stranu , co Vám je do toho , kolik lidí ,času atd. jsme u Vás strávili , dohoda byla jasná.Jestli jste udělal nějaké chybné rozhotnutí a po dokončení prací chcete něco měnit, tak si příště berte nějaké cikány a slušný řemeslníky radši obcházejte. Potkáváte mého zedníka v blískosti rekonstrukce? Zajímavé .., jenze už před více jak 14 dny jsem ho vezl za prací do Německa.. Ale to je vedlejší. Každopádně chcete jen zbytečně škodit a kdo chce psa bíti-hůl si vždy najde.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace