Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytového jádra a elektrických rozvodů

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
bydlíme v panelovém bytě a rádi bychom provedli rekonstrukci bytového jádra, výměnu elektrických rozvodů v celém bytě, pokládku plovoucích podlah a nové dlažby. Koupelnu (i se záchodem, který odděluje příčka má cca 6m2), plovoucí podlahu bychom chtěli dát do obývacího pokoje o rozloze cca 20m2 a do ložnice o rozloze cca 13m2, dlažbu pak do předsíně (cca 13m2) a do kuchyně (cca 6m2). Rekonstrukce by měla být hotova zhruba do jednoho měsíce od začátku prací. Zajímá nás přibližný rozpočet za tyto práce. Plánek bytu je možné poslat mailem.

=== Nabídka
Hezký den,pro obě strany by bylo nejlepší se sejít na místě a vše prodiskutovat , použité materiály rozsah elektro atd.Pak je možné vytvořit přibližnou nabídku, jinak je to střílení od boku.Nerad určuji cenu a pak ji navyšuji nedělá to dobré vztahy.

Kindl Karel

Dodavatel (řemeslník)
Karel Kindl (Kamenné Žehrovice)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Pánové Kindl a Handlíř mi prováděli rekonstrukci bytu tj. rekonstrukci jádra a elektřinu. Předně je třeba říci, že pánové nejsou plátci DPH, tudíž jsou „levní“ ale tomu také odpovídá kvalita díla. Někdy až těžko pochopitelné chyby typu uprostřed koupelny rozpůlená dlaždice, přitom i v rohu je také „zbytková“ krácená dlaždice, to fakt člověk nechápe. Tím, že to udělali ve dvou místnostech mě akorát přesvědčili, že to je jejich „know-how“ které je ovšem velice nevzhledné.

Kategorie sama pro sebe je elektrika, pánové mají svého staršího elektrikáře a to je velký průšvih, víc se o tom nemá smysl rozepisovat, silně nedoporučuji.

Suma sumárum, kdo nekouká tolik na kvalitu kdy např. dlaždice nejsou úplně rovné a některé jsou vystouplejší než jiné nebo že zárubně nejsou správně usazené, pro něho jsou pánové jako dělaní, já ačkoliv nejsem nějak přehnaně pedantní, představoval jsem si přeci jen jinou kvalitu i vzdor ceně. Problém také byla reklamace, kdy pánové až dětinsky nechtěli uznat svojí vinu na poškození do té doby fungujícího zařízení.

Ještě mě napadá jeden detail, když jsme se bavili o smlouvě, musel jsem jí vytvořit já a oni jí jen podepsali, neměli žádnou vlastní předlohu, což bych očekával. To mi stejně jako celé jejich počínání přišlo dost amatérské, myslím, že to je to správné slovo, které vystihuje pány Kindla a Handlíře

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 06.11.2013 uživatelem Uživatel_49915

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace