Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Tapetářské práce

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
vytapetování stěny o velikosti cca 6 x 2,5 m. Tapeta se vzorem, který je nutné sesazovat.
Termín cca do 14ti dnů.

Děkuji, Zlatka Vitulová

=== Nabídka
Dobrý den, drobnými tapetářskými pracemi se zabývám. Viz reference.Jsem hodinový manžel z Prahy 9 - Proseka. Pracuji přesně a spolehlivě.
Uvedená práce se dá provést za necelý den.
Cenově to vychází s lepidlem a dopravou kolem 2200 Kč.
Pro upřesnění druhu lepidla nutno specifikovat druh tapet ( papír, vlies,vinyl).
Časově termín vyhovuje. Volejte, jakmile se Vám to bude hodit pro dojednání konkrétního termínu.
Děkuji

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Bohužel s výsledkem práce nejsem spokojená - vzor tapety navazuje, ale na několika místech nejsou díly sesazeny přesně, takže se v některých místech třeba 2mm překrývají a níže pak je mezi pásy mezera, která je bohužel vidět. Toto je na několika místech. Když jsem na to upozornila, dostala jsem odpověď, že stěna měla být vymalováno stejnou barvou jako je tapeta. Na dotaz, proč pásy tapet nelícují, bylo mi nejprve řečeno, že tapeta po nanesení lepidla a jeho vysychání pracuje - což možná platí u papírových, ale nikoliv vliesových tapet, která máme my. Pak mi bylo sděleno, že je to prostě tím, že stěny nejsou rovné. Asi týden po panu Marešovi přišli truhláři a chválili, že takhle rovné stěny už dlouho neviděli :-( Potřebuji vytapetovat ještě jednu místnost, ale na pana Mareše se už neobrátím.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

2 700 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 14.05.2013 uživatelem Uživatel_44193

Komentář dodavatele
Paní je extrémně náročná. Bylo by vhodné si tedy vybrat profesionálního tapetáře a v zadání napsat, že je vyžadována extrémně vysoká přesnost. 2 mm překryv je nesmysl, uznávám v několika téměř neznatelých místech 1 mm. Dost dobře bych rád uvítal názory tapetářů, jak se potýkají s extrémními nároky zadavatelů. Přesné důvody, proč se občas něco překryje a něco nedokryje neznám, dával jsem jen odpovědi , co jsem si o tom myslel.
Diskuze
Pokud neznáte odpovědi na otázky klientů, tak to asi znamená, že práci, na kterou jste se přihlásil, sám dobře neumíte. Dnes nám jinou stěnu tapetoval někdo jiný a na to, na co vy jste odpověď neznal, on mi vysvětlil. Můj požadavek, aby tapety přesně navazovali, spoje byly téměř neviditelné vůbec za extrémně náročný nepovažoval. A mezeru dlouhou 25cm a širokou 1,5mm ve výšce očí uprostřed stěny rozhodně za neznatelné místo neuznávám
To ještě neznamená, že když někdo jiný pracuje s jinou tapetou a dosáhne o něco lepšího výsledku, tak je podle Vás ten nejlepší. A jestli si nevážíte mé práce, běžte si kritizovat někam jinam.Považuji to za pomluvu. Já mám reference jen ty nejlepší.
pane Mareši, tohle je portál, kde lidé píší svoje zkušenosti s řemeslníky. A když neodvedete 100% práci, tak přece nemůžete čekat vysoké ohodnocení a doporučení. Pokud neumíte přijmout kritiku a konstruktivně se nad ní zamyslet, problém máte Vy nikoliv já. Myslím, že již nemá cenu v této debatě pokračovat, já si za svým hodnocením a názorem trvám a Vy nadále trváte na tom, že jste práci odvedl dobře. Mějte se tedy dobře a snad budete mít jen spokojené zákazníky.
Paní Vitulová, kritiku umím přijmout ovšem ne takovou, která kazí moji reputaci a ničí moji dobrou pověst kvalitního řemeslníka. Bylo by dobré, když něco tvrdíte doložit fotografiemi, což se nestalo. Bohužel budu nucen usiklovat o smazání tohoto záznamu, neboť mě velice poškozujete.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace