Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kompletní rekonstrukce bytu 2kk + nová kuchyňská linka a vest. skříň

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Vyzdění nového jádra, obkladačské, zednické práce. SDK stropy. Nové rozvody elektro a vodoinstalace. Štukování, malování. Stěrkování + pokládka dlažby a koberce.
Výroba a montáž kuchyňské linky a vestavěné skříně s nástavci.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

-----------------------------------------------------------------------------
UPDATE PO 2 MĚSÍCÍCH:
18.10. jsem reklamovat dvířka skříně, vodovodní baterii a připojení venkovního zvonku.
Dveře jsou po téměř šesti týdnech od reklamace (!) opravené, ale vrátili mi je špinavé jako prase, žádný pokus o očištění po opravě, "skvělé" do uklizeného bytu.
Vodovodní baterie si dělá co chce, doteď nejsem schopen určit, jestli poteče teplejší, nebo studenější voda, když pohnu pákou. To se samozřejmě může stát, ale na baterii, ani na zvonek nikdo nepřijel ani do 2.12., jen se na to kouknul pan Poustka osobně, ale žádný pokus o opravu neproběhl.
Komunikace s firmou je dost obtížná, protože chybí ze strany vedení směrem k zaměstnancům - pan Poustka si sice vše zapsal a vyfotil, ale přivolaní řemeslníci na skříň ani nevěděli, že takové fotky existují.

Za vrchol považuji to, že mi pan Poustka osobně při předání díla slíbil, že se můžu těšit na malý dárek, ale ani po dvou měsících jsem nic nedostal. Nejde o dárek, jde o dodržení slova.
-----------------------------------------------------------------------------

Výsledek: Byt vypadá velmi dobře, přesně jak jsem si vymodeloval ve 3D. Kvalita práce je velmi dobrá, s výsledkem jsem spokojen. Panu Poustkovi jde jednoznačně o kvalitní výsledek a dobré jméno.

Poměr cena výkon: Dávám 4 hvězdy, protože práce byla provedena za solidní cenu, v dobrém poměru cena výkon. Za takovou kvalitu je nutné zaplatit, pět hvězd bych dal za levnou a přitom velmi kvalitní zakázku, ale asi je to utopie - byla mi alespoň přiznána sleva na kuchyni a na dodatečnou pokládku koberce, což mě potěšilo.

Jednání: Profesionální, snaha maximálně vyjít vstříc, dokonce i návrhy, které mi peníze ušetřily. Důrazně doporučuji komunikovat pracovníkům svoje představy do nejmenšího detailu, nemůžou vám číst myslenky, takže čím víc popíšete svojí představu, tím více se jí oni budou moci přiblížit! Vlivem takového nedorozumění jsme museli předělávat obklady v koupelně, ale pan Poustka se k tomu postavil jako chlap a opravu neúčtoval.

Termín a cena: Termín byl dodržen a cena také - jen mi byl doúčtován metr čtvereční dlaždic, které podle mého názoru měly být v rámci rozpočtu, ale to je jen minimální částka. Samozřejmě jako vždy došlo k dalším vícepracem z mé strany, ty byly účtovány zvlášť po vzájemné dohodě.

Negativa: Pracovníci někdy nedomýšleli detaily, například když pytlovali odpad a dali vše dohromady - omítku, beton, železo, komunální odpad... Pak jsem to musel ve sběrném dvoře přebírat.
Nemile mě překvapila cena za kompletní rekonstrukci elektrických rozvodů - 50.000,- včetně svítidel za 2+kk mi přijde dost.

Pozitiva: Velice moc se mi líbí kuchyně, řemeslná práce i kvalita montáže - jsem jí přímo nadšený, ta dokonce o dost předčila očekávání.
Také obklady jsou provedeny velmi dobře, i barvu jsem trefil.

Shrnutí: Firmu Poustka bych doporučil všem, kteří hledají kvalitu a jsou ochotni ji také zaplatit - tato firma na kvalitě lpí. Pokud vám stačí pouhé zdání výsledku za budgetovou cenu, poohlédl bych se jinde. Nicméně na tuto firmu se obrátím, pokud budu zase něco přestavovat (v daleké budoucnosti).

Níže uvedené ceny jsou po dodatečných přáních (obrus podlahy, pokládka koberce, dodatečná svítidla, trojfázový kabel, natření stoupaček a zárubně vchodových dveří, vyříznutí dalšího dveřního otvoru...) - původně mělo jít jen o 394.000,-.

Dveře na fotografiích dělala firma CAG (Mníšek pod Brdy) a topení je také od jiného řemeslníka, ostatní je dílem firmy Complet pana Poustky.

Dohodnutá cena
424 000 Kč
Skutečná cena

424 000 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 02.10.2013 uživatelem PetrStorek

DSCF4883
DSCF4886
DSCF4887
DSCF4889
DSCF4890
DSCF4891
DSCF4892
DSCF4893
DSCF4895
Diskuze
Dobrý den, dnes jsme si všimli "aktualizace" od pana Štorka, která nás překvapila a musíme na ni reagovat. Za zdržení ve vyřízení reklamace jsme se panu Štorkovi omluvili, bohužel jsme se časově s panem Štorkem nemohli sladit. Oprava hrany na křídle skříně se provedla jeden den a druhý den ráno jsme křídlo přivezli opravené zpět. Bohužel řidič křídlo nevyleštil. Toto nám pan Štorek vytknul a opět jsme se mu za to omluvili. Co se týče domovního zvonku, tak z naší strany je zvonek nainstalovaný v pořádku, problém je v páteřním rozvodu (trafu), který je centrální - musí si tedy vyřešit správa domu. Toto zjistil náš elektrikář, kterého jsme k panu Štorkovi poslali, a který panu Štorkovi předal dárek od pana Poustky - 1,5 L sekt Pinot di Pinot. Reklamace baterie byla řešena přímo zástupcem výrobce Novaservis, tento zjistil, že se jedná o problém kolísání tlaku ve vodovodním řádu. Celá záležitost nás mrzí a věříme, že jde pouze o nedorozumění a nenaruší dobré vztahy s panem Štorkem, které panovaly po celou dobu rekonstrukce. Kateřina Poustková
Paní Pousková, Vaše firma je ve srovnání s mými zkušenostmi nadstandardní, co se týká kvality, to nelze popřít. Nicméně bych Vám určitě doporučil zaměřit se na efektivnější komunikaci a dohled nad řadovými pracovníky. Jednou větou: neberou si Vaše hodnoty za své. To je ten problém v komunikaci, který je za tím vším.
Skříň: Ano, skříň byla opravena rychle, ale až 6 týdnů od vlastní reklamace.
Baterie: Že jde o kolísání tlaku jsem se dozvěděl až když se reklamace začala vyřizovat.
Zvonek: Pravděpodobně moje chyba, ale jsem si stále poměrně jistý, že před rekonstrukcí fungoval. Budu řešit přes opraváře.
Dárek: Upřímně, měl bych větší klid v mysli, kdyby mi nebyl slíben, protože jeho doručení proběhlo asi 6-8 týdnů po slíbení.
Naše dobré vztahy určitě neutrpěly a chtěl bych říci, že firmu Complet pana Poustky bych určitě doporučil i přes výše uvedené všem, komu jde o kvalitu, a ne pouze o cenu.
Petr Štorek
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace