Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce koupelny

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Nová vana (150cm), obklady (ca 12m), rozvody vody, baterie vana + umyvadlo.
Požaduji materiál i práci levně.

=== Nabídka
Dobrý den,

nabízíme Vám zhotovení Vaší zakázky, zaručujeme kvalitní práci za velmi přijatelných platebních podmínek.

Rádi bychom objekt viděli, abychom mohli udělat přesnou cenovou nabídku. Termín zhotovení může být ihned.

Děkujeme a jsme s pozdravem.


Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Výsledek je naprostá katastrofa. Pro mě cenná zkušenost, před kterou každého zájemce varuji!
Obklady ještě ujdou, i když některé jsou mírně nakřivo, některé hlouběji než jiné apod. Ale spárovací hmotu nechala firma zaschnout namatlanou takřka všude, takže spáry hledám za pomoci špachtle.
Vana je nakřivo, obě baterie jsou umístěné nakřivo a kapou. Spárovací hmota na stěně vany se drolí a vrchní proužek obkladu pravděpodobně brzy vypadne.
Revizní dvířka u vany kutilové "nasadili" tak, že je oblemcali silikonem. Silikonu jim asi potom dost nezbylo, protože spáry kolem vany i umyvadla netěsní.
Cena by byla bývala dobrá, i přes to, že za drobné vyspravení zdi si firma přičetla 4.500Kč, pokud by ovšem výsledek byl aspoň použitelný, když už ne pěkný.
Komunikace byla zoufalá - pan jednatel lhal, lhal a lhal, později přestal raději komunikovat, naprosto vážně zvažuji žalobu.
Nemám doklady k bateriím (které jsou bez krytek a jednu z nich jsem musel vyměnit úplně).
Stejně tak si zcela prokazatelně účtovala firma ve smlouvě věci, které neudělala, např. škrábání původní malby.
Zkrátka ISKOMO nebrat!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 18.02.2013 uživatelem oternuba

Diskuze
a co nějaká smlouva...jak si může firma "prokazatelně" účtovat věci co neudělala ? Nehledě na to že Vám snad práci předávali a vy jste ji přebral. Nechci tím obhajovat tuto firmu, jen mě zaráží,že se rozčilujete ale práci jste převzal a firmě zaplatil,tudíž je to tak trochu i Vaše chybka....
Proč jste firmě tedy zaplatil?
54
Předně musím napsat že je to pech že to takhle dopadlo. ALE
Tato firma tady nemá ani jednu referenci, podle čeho jste si jí vybral ?
No a zadání bylo, že chcete levný materiál i práci, tak jak to mohlo dopadnout, ale to je typické pro nás Čechy (teď nemyslím konkrétně vás ale obecně) chceme vše rychle, kvalitně a pokud možno zadarmo, prostě za kvalitu nejsme ochotni si připlatit, smutné je, že ve finále nakonec zaplatíme ještě víc za opravu zpackané práce
V další věci souhlasím s lucanito85 pokud nejsem spokojen nezaplatím a pokud jste zaplatil předem tak to byla chyba.
Na druhou stranu firma, která odvede takto lajdáckou práci a není ochotná chyby napravit (protože pokazit se vždy něco může) je firma, která si zaslouží být na černé listině.
Souhlasím s Uživatel_46701. Osobně pokud zákazník napíše materiál i práci levně, tak bych to buď nerealizoval vůbec, nebo s dodatkem na přání zákazníka a průběžná fakturace. Za málo muziky se moc radosti nedostane. Podle mě u žaloby neobstojíte, protože nemáte smlouvu a v zadání stálo levně. Max Vám opraví kapající baterie a ty drobnosti. Mohu se zeptat, na kolik Vás to přišlo? Sepište si seznam reklamací (kapající voda, krytky baterii…). Pokud jste koupil baterii novou a to dříve než 30dní od doby, kdy jste firmě poslal písemně reklamaci, nebude baterie opět uznána. Sepište si reklamační list, který zašlete doporučeně na adresu firmy, po doručení vyčkejte 30dní a poté podáte žalobu, nebo zvažte místo nákladu a nervu na žaloby a tahanice raději opět novou koupelnu. Pokud se Vám do tahanic či nové koupelny nechce, tak předpokládám, že až tak moc nespokojen nejste. Rozhodující byla cena realizace, od které se bude odvíjet odhad kvality práce. Firma asi taky není nadšená, když má za pár tisíc tolik starostí ale co spadá do reklamace by měla odstranit.
Díky za připomínky a rady, jak jsem psal v recenzi, dostal jsem lekci - v zásadě s vámi všemi souhlasím. Za prvé je moje velká hloupost, že jsem zaplatil před tím, než to dali aspoň do použitelného stavu. Nechal jsem se "zastrašit" tím, že práce je hotová a tudíž bych platil smluvní pokutu. Ona ta práce v podstatě hotová opravdu byla, i když ve směšné kvalitě. Navíc na místě při placení jsem dostal drobnou slevu, aby mě pan jednatel Grufík uchlácholil plus mi slíbil, že všechny nedostatky odstraní v příštích dnech. Postupně mi přestal brát telefon, asi už mu přišlo zbytečné dále mi něco slibovat a vylhávat se.
S žalobou to asi nebude tak žhavé, jelikož ty peníze za nějaké soudní tahanice nestojí. Spíš jsem tímto výkřikem chtěl znepříjemnit společnosti život, varovat před ní.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace