Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Oprava světla v předsíni

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Sháním elektrikáře, který zjistí a opraví poruchu v bytě. Jedná se o to, že nesvítí světlo na chodbě a problém bude nejspíše někde v pojistkách. Preferuji rychlost (do konce tohoto týdne (max. v sobotu dopoledne) a mohu pouze dnes večer od 19:00 nebo zítra večer od 18:00 a v sobotu dopoledne. Prosím o orientační info o ceně.

Dodavatel (řemeslník)
Josef Bílek (Mělnické Vtelno)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Pan Bílek nabídl své služby jako první a velice rychle, takže jsem cenu příliš neřešil. Dorazil včas, dokonce i s předstihem, ale sám zřejmě elektrikář není, protože práci dělal jeho kolega. Co se týká ceny, tak tam jsem z jednání poměrně zklamán. Poté, co se ukázalo, že chyba byla pouze v ruplé žárovce (bohužel den předtím mi známý řekl, že jde o nějaký problém ve vypínači nebo pojistkách a mně nenapadlo mu nevěřit), tak mi pan Bílek odmítl slevit jakoukoliv částku a nechal si zaplatit plnou cenu s poukazem na to, že jedou až z Mělníka. A to navíc ještě chtěl, abych hodnocení zde zveřejnil až s odstupem. Uznávám, že na slevu jsem nárok neměl, ale myslím si, že mírná vstřícnost zde byla na místě.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

500 Kč

Související témata:
hlasy
-2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 07.01.2013 uživatelem tovar

Diskuze
Palec dolů s odůvodněním: co je to za referenci, objedná si řemeslníka mimo pracovní dobu, v den pracovního klidu, který mu vyhoví, jede až Mělníka a ještě ctít slevu? Kdepak jak něco nefunguje, to se hned volá, ale jak jde o placení to se každý vymlouvá...
Jestli byl podle Vás čtvrtek 3.1. den pracovního klidu, tak by mě zajímalo, kdy máte pracovní týden. Navíc bývá běžné, že když je práce menšího rozsahu, než se očekávalo, tak se nabídne sleva. Zvlášť pokud po druhé straně také něco chcete.
Dobrý den,
pokud někdo vyžaduje provedení prací od 19 hodin, nebo v sobotu dopoledne, tak to podle mě je mimo pracovní dobu a nebo v den pracovního volna...viz. Vaše zadání v poptávce. Promiňte, ale podle Vás nemá řemeslník nebo firma právo odpočívat...bohužel klienti si velice často pletou řemeslníky s robotem, musíme snad být připraveni 24 hodin v pohotovosti, kdykoli klient zavolá? Máte však pravudu, pokud máte smlouvu na provedení práce, která se poté nedělá máte právo na slevu, ale pokud si někoho pozvete na opravu - havárii, kde cenu nelze předem přesně určit - předvídat, jelikož není známá přesně závada tak nikoli, byť se Vám cena může zdát vysoká.
Dobrý den, jsem rád, že už se diskuse stává slušnější a myslím, že se nakonec shodneme, že přístup v tomto případě nebyl v pořádku. Pan Bílek se mi ozval sám, že v 19:00 může a také jsme se v 19:00 setkali. Nemyslím tedy, že by bylo úplně na místě říkat, že to je mimo pracovní dobu nebo že jsem nenechal p. Bílka odpočinout. A co se týká ceny, přijde mi, že pokud někam jedete na havárii a zjistí se, že to havárie není, ale banalita, která je vyřešená za 10 minut., tak si prostě pokryjete náklady a necháte si zaplatit symbolicky. Samozřejmě, že nemusíte, ale pak se nemůžete divit, když Vás zákazník pro ostatní nedoporučí. Naopak, pokud by přístup byl vstřícný, tak nemám problém řemeslníka doporučit.
Palec dolů s odůvodněním: Za 500,- někdo přijede opraví a prý je to drahé nechápu
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace