Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Renovace sportovní podlahy | Baletní škola Cinderella

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Hloubková renovace sportovní taneční podlahy Baletizol, 10 let nečištěné včetně profi odstranění šmouh metodou Dr. Schutz Fleckenspray R, leštění a impregnace podlahy.

Dodavatel (řemeslník)
Ing. Jan Hrdlička (Praha 6)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S realizací jsem byl velmi spokojen, solidní jednání,byl jsem velmi mile překvapen s kvalitou práce .

Dohodnutá cena
Skutečná cena

15 000 Kč

Kategorie
žádné
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 02.01.2013 uživatelem Uživatel_43564

Foto_1
Foto_2
Diskuze
To jste tací odborníci, když nevíte, že baletizol se běžně nečistí chemickými prostředky? Víte vůbec jaký je rozdíl mezi baletizolem a běžnou elastickou podlahovinou? Pokud by jste rádi věděli o čem mluvím, zeptejte jakéhokoli tanečníka? Impregnace baletizolu? absolutní nesmysl !!!! Na téhle stránce jsem se opravdu pobavil.
Absolvent státní konzervatoře Praha ( dnes Pražská ) a nyní majitel úklidové firmy.
Zdravím Vás pane kolego. Naše firma je ráda, když se naši návštevníci na našich stránkách dobře baví:o)). Ano máte pravdu, rýpnul jsem si - asi tak jako Vy, kdy napíšete recenzi a hodnocení na práci, kterou jste neviděl - dodávám, že nikoliv komentář. Vzhledem k tomu, že jsme kolegové a to nejen v oblasti úklidu, ale i baletu (vy budete jistě o proti mne profík) a zároveň oba podnikáme v totožném oboru, umravním se příjmu Vaše hodnocení jako přátelské rýpnutí.
Dovolte mi, abych všem potenciálním a budoucím návštěvníkům uvedl na pravou míru, jak bylo s klietem technicky řešeno a metodicky postupováno co se strojového čištění a následné povrchové úpravy týče.
Čištění silně znečištěného baletizolu probíhalo metodou Twister tzn. bez chemického čištění - diamantovým jemným padem na sportovní povrchy a výhradně vodou. Dále zde byl použit odstraňovač gumových černých šmouh "R" od firmy Dr. Schutz, neb podlaha byla opravdu silně znečištěna a nebojme se říci - poškozena. Následně byl povrchu extraktory čistou vodou vyprán a vysušen. Po té došlo k nástřiku nano transparentní impregnace nikoliv k polymernímu či polyuretanovému nátěru. Povrchu baletizolu byl povrchově zaleštěn s protiskluzovou úpravou.
Myslíte taneční sál při základní škole Destinové v budově Českomalínská ( družina ), při vstupu do budovy je taneční sál vlevo a dnes paní Richterová je dcerou ředitelky školy paní Mgr. Fišerové ? Ne tak tam to opravdu neznám :-D a neviděl jsem to..... :-D
Děkuji za důkladný popis nicméně tato metoda je naprostý nesmysl.
Čistič "R" není odstraňovač gumových šmouh, laikům doporučuji zavolat do firmy Dema Decor která tento přípravek dováží zde dostane nestrannou odpověď.
Vzhledem k tomu, že baletizol je minimálně nasákavá "podlahovina" po nanesení nano ochrany jste jí zase čistícím padem pěkně strhly ( minimálně částečně ). Takže klientka zaplatila za něco co jste odstranily!
Základní problém bude asi vtom, že jste na to vůbec sahali u baletizolu nejde o vzhled, ale o jeho vlastnosti, které jste tímto postupem podstatně změnili.
PS:Zdrsnění a protiskluzová úprava :-D mazec :-D chápu, že sázíte na nízké podvědomí lidí ohledně čištění. Technologie kterými se zaštiťujete jsou fajn, jenže vy je neumíte používat a vtom je ta bolest.
Pane uživateli 44158, prozraďte mi prosím Vás, z jakého důvodu se Baletizol nesmí čistit chemickými prostředky?Pochopitelně nemam na mysli agresivní chemikálie nebo rozpouštědla.
Pokud je mi totiž známo, tak podlahoviny jako je Baletizol, Grabolett, Artefol atd. jsou vesměs umělotiny a údržba je v podstatě stejná jako u Vinylu, PVC popř. linolea či marmolea, což uvádí nejen dovozci, ale i výrobci a v sousedním Německu s tim problém nemají.
A když už píšete tak zasvěceně a zmiňujete ty fajn technologie, ještě bych se od Vás velmi rád dozvěděl například něco o technologii DCS Twister od švédské společnosti HTC.Jako tanečník to budete určitě dobře znát a já se nechám velmi rád poučit.Předem děkuji za Vaši odpověď.
Vážený uživateli 44863 alias vycistim.cz Myslíte pověstné pěnové čištění Twister :-DDDDDDD jehož video koluje mezi kameníky jako kravina roku ? Tak to se Švédama nemá společného vůbec nic :-DDDDD takže k tomu asi není co napsat. A to Vám jistě v Redimaxu ( zástupce pro ČR ) neukazovali, protože v opačném případě by porušili originální certifikaci, především je "vyčistim.cz - pěnové čištění mramorové podlahy Twister" velká blbost!

Pro laiky doporučuji stránky originální technologie http://www.htc-floorsystems.com/ pokud zde někdo nalezne pěnové čištění HTC prosím o odkaz :-DDDD

Na Baletizol Vám odpovím otázkou: proč se pro "tanecní podlahovinu" používá baletizol a ne lino, PVC, nebo něco jiného, když jak píšete jde vlastně o stejný cituji "umělotiny" ??? Proč tedy někdo vymýšlel baletizol, když existují vlastně úplně stejné podlahoviny jak naznačujte? Asi proto, že to není stejná "umělotina" jak píšete. Soudruzi v sousedním Německu rozumí elastickým podlahám to jím neberu a souhlasím, jenže baletizol není standardní elastická podlaha opět doporučuji laikům kontaktovat jakéhokoli výrobce baletizolu s dotazem, nikoli dodavatele technologie úprav / čištění elastických podlah, protože výrobce ten by s vašimi závěry nesouhlasil.

PS: pro laiky ( myslím tím běžné klienty ) neúčastnící se této debaty stačí použít google.com proto není potřeba se dlouho rozepisovat
Pane uživateli 44158, budete se možná divit, ale já opravdu nejsem vycistim.cz.Proto nechápu, proč mě tak nazýváte, je to od Vás docela ubohé.Stejně tak nevím, proč mi podsouváte něco, na co jsem se neptal.
Nejspíš ale o technologii DCS neboli diamond cleaning system mnoho nevíte a tak jste nám tedy alespoň "předhodil" odkaz na stránky HTC Sweden.Škoda, docela jsem se těšil, že se dozvim i něco nového.Třeba jak a proč systém vznikl, k čemu všemu se diamantové pady Twister používají, technologické postupy atd.Tyto informace totiž laik ani Vy na webu HTC nenajde.
Dále mi opět odpovídáte na něco, na co jsem se vůbec nejenže neptal, ale ani jsem nic takového nenapsal.Ani slovem jsem se nezmínil a ani jsem nenaznačil, že je Baletizol stejný materiál jako například PVC či Vinyl.Až budete chtít zase někoho citovat, tak byste se měl napřed naučit číst.Psal jsem o stejné údržbě, a ne o stejném materiálu.V tom je veliký rozdíl pane.PVC, Vinyl, Linoleum, Marmoleum, epoxid, polyuretan apod. jsou složením taky jiné materiály a přesto se dají tyto podlahy udržovat naprosto stejným postupem.A poslední věc, kterou jsem opět nenapsal a kterou mi opět podsouváte, je stran dodavatele technologie úprav / čištění elastických podlah.Psal jsem pane o dodavatelích Baletizolu, Grabolettu a Artefolu.
Věřte tomu nebo ne, ale nestandardních elastických podlah je celá řada a přesto je jejich údržba identická jako u již zmiňovaného PVC a Vinylu.Za všechny, kteří doporučují údržbu systémem HTC DCS Twister, můžu jmenovat například firmy MONDO či Forbo Flooring Systems.Tito výrobci by s mými závěry určitě souhlasili.

PS: pro laiky ( myslím tím běžné klienty ) neúčastnící se této debaty opravdu nestačí jen použít google.com, to by bylo zatraceně málo.Kdo by měl opravdový zájem se něco dozvědět, doporučuji březnové školení v sídle HTC - Germany/Altendiez.Tim pochopitelně myslim i Vás pane uživateli 44158.Od těchto německých soudruhů máte skutečnou šanci se něco dozvědět a už ani nebudete muset gůglit.

Vážený uživateli 44863 alias vycistim.cz :-D
Diamond Cleaning System se dělí na dvě podkategorie Twister a Hybrid. Twistru je aktuálně tuším 42 druhů ( každého půl roku se to mění ). Nylonové kotouče namáčené v barvě ( funguje jako jakési lepidlo ) s technickým diamantem.
DCS Hybryd nejsou čisté diamantové pady, ale nylonové hvězdice s keramickými diamantovými segmenty ( částečky diamantu v keramice nebo pryskyřičném pojivu ). Víte vůbec proč v HTC vymysleli Hybrid ????? :-DD Ne nebylo to kvůli další fázi broušení, to se dá udělat "satelitní" bruskou i bez Hybridu. Máte alespoň nějakou brusku, aby jste chápali o čem píšu ??? Tím nemyslím, kotoučák který máte na fotkách.
Ono, i když se to tak tváří tak HTC Twister a DHC hybrid jsou dvě rozdílné věci. HTC DCS Twister je pouze název produktů, který se dělí na několik podkategorií systémů produktů a z původního Twisteru vycházejících :-DDD My už si některé kotouče necháváme dělat jen se segmentama kde místo nylonu je laminát. Ale to už jsem na vás asi v jiné vesnici, že :-D
Kančí chlup, Aluminium hydrát, Syntetický polyester to tu asi taky nebudeme raději rozebírat, aby jste z toho neměly hlavu v pejru, že :-DDD To jsem od Twisteru trochu odbočil.
Na pravidelnou údržbu maximálně zelenej HTC Twister. Nemluvě o tom, že kotouč DHC Hybrid jste evidentně neviděli ani na kilometr, protože ten není na pravidelnou údržbu ani omylem. Protože tu furt něco blábolíte o HTC DCS Twister, podle názvu ( cleaning system ) OK to beru, ale je to jen obchodní značka, nikoli systém úkonů pro běžné ošetřování, jak všude píšete. Fakticky jde o dvě naprosto rozdílné věci.
A kdyby jsme probírali jednotlivé pady z Twister řady no tak to už jste úplně vedle. Víte vůbec jaké druhy diamantů jsou v jednotlivých Twister padech? Nemluvím o zrnitosti. Vy evidentně ani netušíte co HTC DCS Twister znamená v celém záběru, psát to tu je asi na 100 stránek takže proto jsem posílal odkaz :-DDDD

Na googlu najdete co potřebujete jak DrSchutz tak HTC se se svými technologiemi netají, ale propagují je, takže nelžete :-D

A text po vás čtu nebojte, ale vy to po sobě buď nečtete nebo máte zcela zkreslené výklady :-D Právě proto mě děsí co valíte do klientů.
viz.
VÁŠ TEXT: " Čistič "R" odstraňovač gumových šmouh“ ( sprej na textilie na mě nezkoušejte, popisované šmouhy odstraním pohodlně i bez „Rka“ není to žádná vesmírná technologie )
nebo
VÁŠ TEXT: „Pokud je mi totiž známo, tak podlahoviny jako je Baletizol, Grabolett, Artefol atd. jsou vesměs umělotiny a údržba je v podstatě stejná jako u Vinylu, PVC popř. linolea či marmolea, což uvádí nejen dovozci, ale i výrobci a v sousedním Německu s tim problém nemají. „
( Nevíte co je Baletizol, Grabolett, neznáte důvod jejich vzniku a jaké mají požadované vlastnosti, takže co to tu blábolíte o čištění těchto podlahovin, když neznáte základy )
Co k tomu říct? Buď nevíte co píšete nebo po sobě nečtete…..

Pánové děláte ostudu technologiím firem DrSchutz a HTC a kazíte pověst jejich opravdovým dodavatelům kteří sem tuhle technologii dotáhli a nabízejí jí regulérním firmám k používání.

Oprava není to DHC, ale DCS Hybrid už mi z těch zkratek jde hlava kolem :-D
V reálu říkám jen Twister a Hybrid
Vážený pane 4418, vy jste opravdu figurka k pohledání a fascinuje mě, s jakou jistotou jste mě přejmenoval.
Děkuji za obsáhlý elaborát a za vysvětlení pojmů a rozdílů technologií DCS Twister a DCS Hybrid.Co je DHC nevím, možná nějaká nová přepravní společnost, možná se Vám to jen nějak pomotalo . . . nebo že by jste si fouknul THC?Vy možná máte nepatrné podvědomí o technologiích firmy HTC, ale kategorie, podkategorie, keramický Hybrid a 42 druhů twisteru mě hlasitě rozesmáli, stejně tak maximálně zelenej na běžnou údržbu.Když už chcete o něčem psát pane, tak byste měl vědět, o co jde.
Abychom se vyhnuli zbytečnostem, nebudu Vás již déle trápit.Nerad bych se dočkal toho, že mi budete svým zasvěceným způsobem vyprávět třeba o brusných a leštících segmentech od firmy HTC.
Jelikož nemam rád anonymy, rozhodl jsem se k odtajnění a vystupuji tímto s ilegality.Mé jméno je Radek Jakl a pracuji ve firmě Redimax.Jak určitě velmi dobře víte, jsme oficiálním partnerem společnosti HTC Sweden AB pro Česko a Slovensko, tudíž i oficiálním dovozcem.Pokud máte zájem trochu podiskutovat a o zmíněných technologiích se dozvědět fakta a né pavlačové drby, na našem webu je na mě kontakt.Můžete využít email, telefon i mobil.Abych Vám ušetřil hledání, klidně Vám číslo na můj firemní mobilní telefon napíši sem - 774 677 138
Vaše oprava DHC OK, bohužel se mi objevila až po odeslání mého příspěvku.Nejspíš proto, že jsem začal psát svuj příspěvek dříve.Pochopitelně to na skutečnostech nic nemění a moje nabídka stále platí.S pozdravem Radek Jakl - http://www.redimax.cz/kontakty.htm
Pane ( Jákle ) pokud jste pan Jákl tak mi vysvětlete toto: http://www.vycistim.cz/images/stories/thumbnails/images-stories-certifikaty-DCS-Twister-250x346.jpg
Evidentně přepsaný doklad o účasti na školení nikoli certifikát takže falsum.

Vysvětlete mi toto:
http://www.youtube.com/watch?v=yorOqENqJok
Vyčistím CZ - Strojní pěnové čištění mramorové podlahy metodou Twister™
nic takového neexistuje není to metoda Twister ani náhodou

http://www.youtube.com/watch?v=o9xYgdhRycY
Vyčistím CZ - Výškové práce, profi čištění a mytí skel metodou Twister™
Twister na sklo? To je taky blbost. Nejsem si uplně, jist ale mám pocit, že to ani není nylon pad, ale kartáč.

http://www.youtube.com/watch?v=yinXUgOh9EA
Vyčistím CZ - Strojové leštění teraco podlahy metodou Viper™
Ve vašem školícím středisku se učí metoda Viper ? Co to je??? Dyť je to HTC Twister !!!! Metoda Viper blbost
„42“ druhů: 8x Twister aktuálně 2x Hybrid x počtem rozměrů. To by mělo vyjít někde kolem 40. Teď se směju zase já :-D a furt se to mění jak jsem psal. Pokud by jste byl pan Jakl tak by jste to věděl.

Pavlačové drby? K tomu není co dodat...... :-D

Na závěr pana Jákla z Redimaxu si vážim a vy nejste pan Jákl. PS: telefon mám díky

Pan Jákl by se předpokládám pod videa a cosi co je vydáváno za HTC nikdy nepodepsal.Aby jste mě nechytali za slovo: ve 40 myslím základní rozměry v palcích nikoli atyp formáty těch bude víc.....atd.
4"-5"-6"-8"-9"-10"-11"-12" -13"-14"-15"16"-17"-18"-19"-20"-21"-22"-24"-27"-28"
nejběžnější formát považuji 17 - 21 palců ostatních Twisterů dnes bude víc ( vycházím pouze z toho co používám, pro někoho můžou být běžné jiné velikosti. )

A to nezohledňuji další formáty které jsou například obdelníkové x8 aktuálních druhů. Mám to všechno nalést ?

No..... Hybrid velikosti 4 palce ty jsem ještě neviděl to je pravda :-D
S Vámi pane bezejmený asi nemá cenu diskutovat.Já nejsem Jákl, ale Jakl.Pokud bychom se znali, určitě byste toto věděl.Možná byste měl mít alespoň trochu slušnosti a představit se mi stejně, jako jsem to udělal já.
K videím někde na jůtubu se nebudu vyjadřovat, nejsou naše.Kdybych měl lovit všechny obrázky a videa co sim kam kdo dá, asi bych nedělal nic jiného.
K certifikátu se vyjádřit mohu.Pan Hrdlička u nás na školení skutečně byl a to v listopadu minulého roku.Podepsaný certifikát o absolvování školení dostal jako všichni ti, kteří se tohoto školení zúčastnili.Tudíž žádné falsum.
Smát se můžete, ale opět jste trochu vedle.Hybridy jste trefil, ty jsou opravdu 2 typy.A to černý/červený, které nahradili starý systém hnědý/modrý.U Twister padů jste kapánek vedle, skoro bych řekl naprosto mimo, notabene pokud považujete za druh jen jiný rozměr.Twister pady se vyrábí v rozměrech 4-28", tudíž byste svými výpočty přišel k úplně jinému číslu.Číslo 8x má být pravděpodobně počet barev, ale to jste opět vedle.Ve skutečnosti je jich momentálně 9.Jak vy ale jistě moc dobře víte, dvě barvy jsou pouze pro Severní Ameriku - fialový/Twister™ Super Clean a šedý/Twister™ Super Gloss.
V základní řadě, teda Twister standard je jich 5 - černý, červený, bílý, žlutý a zelený.Možná budete tvrdit, že černý už neni, ale věřte mi, že včera došla zásilka i s černými twister pady.Jediná změna je, že od nového roku již nejsou v nabídce ruční pady o rozměrech 200 x 125 mm.Asi 3 týdny stará informace, kterou mi zaslal pan Jens Ottenfelt.
Zbývající dva druhy jsou označeny modrou a oranžovou barvou a jsou to takzvané Twister retail.K čemu jsou určené a z jakého důvodu je společnost HTC vyvinula tu rozepisovat nebudu, to je opravdu trochu složitější záležitost.
Takže to jen pro upřesnění, jak že to vlastně s těmi druhy a typy je.
Na závěr: Je fajn, že si mne vážíte, ale bohužel nevím kdo jste. Jestli nechcete uveřejnit své jméno zde, zvedněte telefon a volejte.Já Vás určitě neukousnu a pokud budete chtít něco vědět, rád Vám odpovím.Muj telefon, jak píšete, máte . . . . s pozdravem Radek Jakl.
To je sranda :-) Ještě, že jsem to stihl doplnit. Můj problém je vtom, že předpokládám, že rozumíte HTC, když si uvědomím že ne, zpětně to pak doplňuji.
Jo a Hybrid 13"-14"-15"-16"-17"-18"-20"-21"
no to je srandy
je hezké že mě vyzýváte k vystoupení z anonymity a sám se schováváte z cizí jméno :-D
Pane vycistim.cz


Proč tedy nezavoláte?Chcete snad i muj telefon domů či co?
Váš problém je v tom, že máte trochu obavy.Já totiž narozdíl od Vás produkty společnosti HTC Sweden AB docela dobře znam.A to jak teoreticky, tak i prakticky.Samosebou nejen Twister, to bereme jen jako doplněk.
Jestli jich je aktuálně 9 prosím psal jsem že nevím jak je to aktuálně. Budem je počítat na kus jestli jich je 80 nebo 81. Není to jedno?

Jinak netvrdím, že pan Hrdlička doklad o školení nemá jen tvrdím, že to co je na stránkach je falsum.

A protože vám dávám šanci dokázat, že jste pan Jakl z Redimaxu pošlete mi na tento email:
Uzivatel44863@seznam.cz odkaz na tuto diskusi nebo její kopii, předpokládám, že dorazí z firemního emailu pana Jakla :-D

Pokud jste pan Jakl tak vám rád zavolám a můžeme si to vyříkat do telefonu. Ale vsadím boty že nenapíšete :-D

Pane vycistim.cz
Nejde opravdu o to, kolik jich je.Jen jsem se pousmál tomu, že Vy jste napsal 42 druhů!!To je bohapustý nesmysl.Je jich opravdu jen 9, do loňského roku jich bylo pouze 5.Z oficiálních stránek i z oficiálního webu zmizel černý.Proč tomu tak je Vám zde bohužel nemohu vysvětlovat, porušil bych určitá pravidla vůči firmě HTC Swweden AB.Takže jich zbývá 8, z nich 2, jak jsem již psal, jsou pouze pro trh North America.Tudíž nám jich zbývá 6 a 2 hybridy.Podložky i twister hvězdice jsou pro oba typy nástrojů hybrid-twister identické.Rozměry nemají s druhem či typem nic společného.
Rád bych věděl, z čeho usuzujete, že certifikát pana Hrdličky, který má na svých stránkách, je falsum.
Vy jste napsal toto:
"Pane ( Jákle ) pokud jste pan Jákl tak mi vysvětlete toto: http://www.vycistim.cz/images/stories/thumbnails/images-stories-certifikaty-DCS-Twister-250x346.jpg
Evidentně přepsaný doklad o účasti na školení nikoli certifikát takže falsum. "
Opravdu nevim, jak jste k tomu dospěl.Považujete snad i mé certifikáty na našich stránkách za falsum?
Je mi líto, ale bohužel již nejsem v kanceláři, takže asi pochopíte, že Vám z firemního emailu nepošlu momentálně nic.Nejdříve v pondělí.Ale pokud Vám to bude stačit, pošlu Vám ihned na email pár dokumetů, které mam i doma a které Vás přesvědčí o mé totožnosti.Jsem si téměř jistý, že v téhle podobě je nemá už nikdo, jelikož jsou to dokumety pracovní.Pochopitelně nebudou z jistých, a celkem jasných, důvodů celé, ale budou to jen části.
Klidně volejte a hlavně se nesázejte.Na 100% byste chodil bos!
To co jste poslal z adresy jaklradek@seznam.cz na email Uzivatel44863@seznam.cz je propagační pdf, zasílaných HTC nebo volně stáhnutelných u HTC, jehož podobných mám plnou složku, nechápu co to dokazuje? Nebo proč jste to posilal? Já vám můžu poslat jiná s podobným, textem vydaná v minulích letech....
OK jste doma ne v práci... to jsem teď taky a píšu firemní emaily běžně z kanclu i z domova. Co je tohle za výmluvu? Založit email na seznamu neni problém ani pro mě jak vidite.

Technologii HTC používám již nejaký ten rok spátky, i když jí nikde primárně nenabízím a popravdě jsem jen občasný uživatel. Pro větší práce si najímám kameníky. Sám víte, že stejného výsledku dosáhnu i obdobnou technologií jinak. Vzhledem k tomu, že na mé otázky neodpovídáte a řešíte pouze jestli je kotoučů 40 - 80 nebo 206 místo 64 nedělám si žádné iluze že by jsme se v dalším rozhovoru někam dostali dál. Vy víte že lžete a můžeme se tu přetahovat do nekonečna vy budete stále mlžit posílat data která jsou veřejně dostupná na internetu a tvářit se jaký jste odborníci.

Certifikát na stránkách je falsum na první pohled, i když základ je originál nevím jak to napsat jasněji. Nezůčastněným doporučuji stáhnou a prozkoumat během minutky zistite včem to vězí. Chvilka s fotoshopem a mám ho taky, jenže proč bych to dělal.

Pokud jste vycistim.cz
je drzost, že se schováváte za jméno 2 osoby

Pokud hypoteticky připustím, že jste Radek Jakl z Redimaxu
nevím proč se nevyjádříte k technologiím nabízených firmou vycistim.cz které jsem jmenoval a na které jste odpověděl vyhýbavě.

Souhlasíte s pěnovým čištěním Twister jak je prezentována nebo nesouhlasíte?
co je technologie Viper?
co je čištění oken Twister ?

Můžu být i ten nejposlednější laik proto prosím o vysvětlení ?
pokud se jako pan Jakl zastupující firmu Redimax podepíšete k tehle ohavnosti tak tleskám k tomu jak porušování autorských práv k technologiím mají v ČR zelenou. A výše zmíněné postupy jsou těžké porušení technologie HTC. To schvalujete nebo neschvalujete

Na videu z "čištění" baletizolu se píše: strojové leštění elastické podlahy metodou Twister™
víše vycistim.cz pise že se jednalo o protiskluzovou úpravu. Jako znalec HTC technologií mi jistě vysvětlíte jestli je leštění a protiskluz synonimum pro stejnou činnost ?
To video je z této zakázky to firma vycistim.cz jistě nepopírá

Pokud jako dodavatel Redimax stojíte za tohle víše zmíněné špinění čisté HTC technologie nemá smysl řešit něco dál. Zaplať pambu jsou v čechách firmy které dodržují přesná pravidla postupů HTC.

Jinak "jůtub" se píše "youtube" pokud si s panem Jensem Ottenfeltem ( je v kontaktech HTC ) jistě anglicky umíte dobře nebo umíte jenom švédsky? :-D

Zdar, přeju klidný víkend
To mi ještě nedalo v pdfku které jste poslali je zelenej Twister jako Public Areas a sem mi klidně napíšete, že nemám pravdu ??? Je dobrý že to ani nemusim hledat, vy se na těch lžích usvědčíte sami :-D
S industry červený a černý na mě nechoďte to je jiná liga typu zatížení povrchu.
Vy jste pane opravdu demagog, pokrytec a ještě ke všemu zbabělec, který asi velice rád exhibuje na internetu pod číslem, leč z ilegality se mu jaksi moc nechce.Neměl jste v minulosti taky nějakou přezdívku nebo číslo?
Pro pořádek Vám musim napsat, že jsem Vám neposlal pdf.dokumenty, ale pár stránek z pracovní verze Twister Presentation Distributor pro naši listopadovou Twister akademii, která je vždy jako aplikace Microsoft Office PowerPoint a vytvořil jí pan Marcus Hedström.Pokud by Vás zajímalo, o koho jde, mrkněte se na obrázek č.3 a 4 :
http://www.redimax.cz/galerie/htc-twister-akademie/htc-twister-akademi-8112012/
Na originálních stránkách je to ten třetí zleva:
http://www.htc-twister.com/en/HTCGlobal/ContactUs.aspx
Koho si najímáte je mi celkem jedno a pokud si najímáte kameníky třeba na denní mytí marmolea např. v nemocnici, patrně nejste duševně zdráv nebo máte hodně zbytečných peněz.Stejně tak na mytí haly o rozměrech 100x50m, kde je hlazený drátkobeton.
Otázky, které mi dokola pokládáte, byste měl směřovat spíše jinam.Ale budiž, já Vám odpovím.
Název pěnové čištění Twister skutečně neznam a bez okolků píši, že ten název je zvolen špatně.
Nadruhou stranu Vás musim upozornit, že jsou některé výrobky od firmy AKEMI, které používá nejen pan Hrdlička, ale i HTC Germany a na mnoha površích velmi dobře fungují.
Technologii Viper taky neznám, znám jen vysokootáčkový leštící stroj Viper, který se zeleným twister padem velice dobře funguje.
Co se týká skla, asi to pro Vás bude opět novinka, ale i sklo se dá Twistrem čistit a nic se mu nestane.Stejně tak stará akrylátová vana (dá se i vyleštit) nebo některé druhy desek kuchyňských linek.Twister opravdu neni jen na kámen, i když byl původně vyvíjen primárně na úklid leštěného betonu.
Elastické, pryžové, polyuretanové, vinylové a jiné umělé povrchy (netvrdím že všechny) uklízené twistrem vykazují výborné protiskluzné vlastnosti.Když znáte tak dokonale ty dokumenty pdf, určitě si ty testy a grafy najdete sám na google.com (doufam, že je to správně napsané)
Ty firmy, o kterých píšete, nám v podstatě každý den volají, takže o dodržování a nedodržování jakýchsi postupů něco vim.A to nejen u twistrů, tam je to dost jednoduchý.Měl byste ale vědět, že přesná pravidla nejsou lecky žádoucí, jelikož jsou povrchy, které se často chovají dosti odlišně.Pokud víte něco o betonu, určitě mi dáte za pravdu.Pokud ne, doporučuji kurzy pana Dohnálka a Tůmy: http://www.betonconsult.cz/kurzy/index.php?page=kontakty
Se zeleným twistrem skutečně nemáte pravdu a napíšu Vám to klidně ještě jednou.Je to jedna z možností, což však neznamená, že je to nějaké nařízení EU.Na pravidelné denní mytí se totiž doporučuje třeba bílý twister (ker.dlažba) nebo žlutý (hlazený beton).Červený a černý už je dosti extrém, ale o tom až někdy příště.Přijeďte do Plzně, já Vás do těch provozů klidně vezmu, to neni problém.

opět překrucujete co už bylo napsáno pokračovat v tomhle je stráta času. naschle
Vážený pane stále neznámý.Nic nepřekrucuji, píšu jen a jen fakta a pokud znáte alespoň trochu málo z HTC technologií, měl byste to poznat.
V pondělí máte ode mne v emailu to, o co jste mě žádal.Očekávám od Vás telefon a boty.
PS:Kdybych někoho neprávem nařknul z toho, že lže, určitě bych v sobě našel tolik slušnosti, abych se mu omluvil.
Píšete o betonu a přitom je nahoře napsáno baletizol pokud budeme pokračovat této debatě dál tak skončíme u bitvy na Bílé Hoře takže ještě víc mimo tema než je to teď.

Vůbec mě nezajímá kdo jste ani jednou jsem se vas na to neptal a je mi to lhostejné.
Nevystoupim s anonimity, protože lidi jako vy jsou neodbytný, proto jsem v anonimitě.

Vy jste si řekl svoje / já řekl svoje. Já budu respektovat vaše názory, i když snimi nesouhlasím a vy respektujte ty moje, i když snimi nebudete souhlasit.

Vy jste mě nazval demagogem ok váš názor, já vás nazval lhářem tak to přijměme oba, a nechme to ležet.

čistý list:
Na konzervě do nás vtloukali, že baletizol ( předtím se tančilo na parketách ) se nesmí umívat. Vytíralo se pouze vodou. Pokud už to dál nešlo, vytřelo se nějakým čističem jenže pak se stalo to, že se na podlaze nedalo pomalu chodit. Takže ( a teď přijde perla ) se do kýble z vodou nalila štamprdle obyčejného sirupu ( chápu zní to hrozně ). Touhle vesmírnou technologií se vytřelo a jelo se dál. Dvě tři vytření vodou a sirup se smyl na přijatelnou mez. Baletizol se prostě nečistí v takovém rozsahu jaký máte nejspíš namysli.
Pokud baletizol umejete vznikne klouzačka
Pokud ho zdrsníte ( protiskluzová úprava) bude mraky úrazů.
Kdo se tímhle nezabíval těžko se to vysvětluje.
Proč vynalezli baletizol? Jde o to, že podlaha ani neklouže ani nedrhne prostě něco mezi. Pokud po baletizolu sklouznete nespálíte se jako by jste se spálil například na PVC, marmoleu, linu. Proto byl vynalezen baletizol.

Tahle vesmírná metoda se používá ve všech divadlech u nás a pokud vím tak i jinde. Zavání to babičkovskou metodou, ale prostě tak to je. Chápu ( myšleno v dobrém ) že pro lidi který to nezažili je tohle možná nepochopitelné.

DrSchutz, HTC, ani jiná firma sprominutím o tomhle opravdu určitě moc neví. Pokud výrobci baletizolu na něco přijdou, rád se s vami podělím ( myšleno v dobrém )

Osobně bych nikdy zakázku na čištění baletizolu nepřijal z výše uvedených důvodů. Pokud by se někdy našel nějaký člověk který by chtěl vyčistit baletizol od "šmouh", tohle mu řeknu a pokud to nepochopí odkážu na obratem na jakoukoli konkurenci, která tuhle čuňárnu provede, protože nebudu dělat něco sčím nesouhlasím. Na tom se asi shodneme.

Takže doufám, že si rozumíme. Pokud se budete ještě k něčemu vyjadřovat tak k věci.
Přečtěte si dobře mou první otázku a jsme doma.To za prvé.Nadruhou stranu je fajn, že jste se rozepsal.Z vašich slov je mi jasný, že v technologiích HTC Sweden AB moc kovaný nejste.

Když s někým diskutuji, jsem zvyklý se představit, to je podle mého soudu slušnost.Vy to máte zcela jistě jinak, a tak prostě zůstáváte v anonymitě, schováváte se za číslo, vymlouváte se na všechno možné a ostatní bezdůvodně napadáte ze lži.

Děkuji za odborný rozbor, skoro jsem nabyl dojmu, že jste Baletizol vymyslel a nyní kontrolujete výrobní linky.Zároveň Vás musím upozornit, že HTC o tomhle ví poměrně dost.Proč mysíte, že spolupracují se světovými výrobci sportovních povrchů?On se totiž třeba povrch na earobik také nesmí čistit ředidlem.Stalo by se úplně to samé, co popisujete vy.V tom souhlasim.Do Vás to vtloukali na konzervě, nám to ukazovali na školení vloni v březnu.Pravda, jednalo se o Artefol, ale bylo jasně řečeno, že má ohledně povrchu stejné vlastnosti jako Baletizol a v lecčems ho již překonal.
Doporučení bylo jasné . Green Twister + Water.Mnozí němečtí soudruzi to již delší dobu velice úspěšne provozují.Pokud máte zájem, tak 5.března můžete vyrazit:
http://www.htc-floorsystems.com/~/media/Files/HTC%20Academy/Twister_Akademie_13_DE_FORM.PDF
DrSchutz nevím a upřímně řečeno mě to ani nezajímá.Ohledně chemie pouze to, co dělá HTC, Akemi nebo Obtego.

Znáte toto? : http://www.divadelnisluzby.cz/baletni-povrchy.html
nebo toto? : http://www.startproduction.cz/index.php?content=prodej&id=5
Na stránce je mimo jiné i věta: Údržba baletizolu je stejná jako u PVC podlah.
S tim byste měl něco udělat, protože podobných nebo stejných výroků vám na google.cz najdu víc.Vy ale budete tvrdit, že jsou to všichni tupci a lháři a že píšou nesmysly.Což je teda bohužel občas pravda, stejně tak jako je píšete ohledně HTC vy.

Babičkovské metody se používají, to já nemíním zpochybňovat a dokonce někdy i fungují.Semtam se dodnes používá citron, ocet a podobný šílenosti.My už ale radši něco novějšího a proto green power = green twister + water.

Kdo jsem Vás nezajímá a je Vám to lhostejné..ok.
Vážíte si mě a zároveň mě označujete za lháře....budiž
Ale pokud něco napíšete, měl byste svá slova dodržet.Takže doufám, že stále platí Vaše slova.....cituji:
A protože vám dávám šanci dokázat, že jste pan Jakl z Redimaxu pošlete mi na tento email:
Uzivatel44863@seznam.cz odkaz na tuto diskusi nebo její kopii, předpokládám, že dorazí z firemního emailu pana Jakla :-D
Pokud jste pan Jakl tak vám rád zavolám a můžeme si to vyříkat do telefonu. Ale vsadím boty že nenapíšete :-D

Uzivatel44863@seznam.cz je smazaná již od pátku, protože to považuji za uzavřené. Nechal jsem se strhnou do debaty která s původním zadáním nemá nic společného. To považuji za svou vlastní chybu.

Díky za odkazy na čištění baletizolu nastuduji. Je to pro mě zcela nové. Ale pokud se nepletu nikde se zde o HTC nepíše http://www.divadelnisluzby.cz/baletni-povrchy.html ani o výše zmíněném postupu firmy vycistim.cz. Technologie HTC je v tomto vlákně úplně mimo ( jako by jste tu začal psát o bagrech nebo autobusech!? ). Jenom jsem se zbytečně nechal strhnout. Slovo "lhář" jsem použil v souvislosti s tím, že téma technologii HTC spojujete s čištěním baletizolu ( taneční podlahoviny ). Pokud to vyznělo jinak omlouvám se myslel jsem to takto a za tím si stojím. Sám jste teď zveřejnil důkaz že HTC ani výše zmíněný postup není to správné. Takže na co to dál řešit.

Větu distributora: "Údržba baletizolu je stejná jako u PVC podlah. Při instalaci je důležité, aby baletizol získal pokojovou teplotu" si vykládám to tak že distributor nechodil ani do přípravky tanečních a nikdy se na baletizolu neprošel v obuvi s koženou nebo textilní podrážkou ( popřípadě bosá noha ). Baletizol se v Čechách používá od začátku 90 let. Pokud na něm neodchodíte každý den alespoň 10 let v kuse dá se to pochopit těžko.

Vaše poslední reakce mě usvědčila vtom, že jde o obyčejnou první fázi stalkingu, když vám jednou nestačí říci ne. Vždy své soukromí držím stranou veřejného dění a vtom hodlám pokračovat. Pokud chce někdo exhibovat ve zveřejňování osobních dat je to jeho volba.

Ještě doplnění k vašim odkazům:
Nikde zde není přípravek na pravidelnou údržbu.

Antistat: je přípravek který napomáhá antistatickým vlastnostem baletizolu nikoli jeho pravidelné čištění.
Antitack: je jednorázový lokální přípravek nikoli určený ke každodennímu používání tedy k pravidelné čištění

Neberte to jako provokaci jen upřesňuji.
DrSchutz čistič "R" ( podle výkladu nahoře tuším který, mají jich víc ) je přípravek který byl použit. Proto se tu bavím o DrSchutz, myslel jsem, že víte o čem píšu. A tam jsem směřoval a jedná se o německou firmu jak víte tudíž jsem se bavil o nich, a je to tam jasně napsané.

To opět myslím v dobrém a pouze jako upřesnění abych přerušil jiný výklad mých slov.
Pane, vy jste napsal ve své první reakci toto:
Technologie kterými se zaštiťujete jsou fajn, jenže vy je neumíte používat a vtom je ta bolest.
Jako reakci na Váš výrok jsem já jako napsal toto:
A když už píšete tak zasvěceně a zmiňujete ty fajn technologie, ještě bych se od Vás velmi rád dozvěděl například něco o technologii DCS Twister od švédské společnosti HTC.

Vy jste mě začal okamžitě zesměšňovat, začal jste si hrát na detektiva a na chytráka a psát hlouposti o nylonových padech, keramických segmentech a zkoušel jste mi tvrdit, že znáte dokonce i druhy diamantů, které HTC ve svých segmentech používá.To byl opravdu výrok hodný mistra.Vážený pane, tohle totiž nevíme ani my jako výhradní zastoupení HTC Sweden AB pro Česko a Slovensko, natož aby to věděl kdejaký občasný uživatel jejich technologií.
Taky jste tvrdil, že na Baletizol se nikdy nesmí nic patlat a když už ano, tak jedině sirup.Najednou to nevadí.O každodenní údržbě a mytí píšete vy, ne já.To jste se asi taky nechal unést.Pokud jsem něco napsal, tak to bylo green twister+water, nic víc.Jestliže se o tom nepíše na českých stránkách, neni to nic zvláštního, v Čechách jsme jen trochu pozadu.Nevěřil byste, kolik lidí se diví, že jde touto metodou umývat třeba marmoleum nebo dřevěná podlaha.
Ten váš bezdůvodný výkřik, že jsem lhář, jste si poupravil podle svého, ale musim vás upozornit, že používání technologie DCS na tyto sportovní povrchy jsem nevymyslel já, píšu to sem již poněkolikáté!
Několikrát jste mi napsal, že já nejsem pan Jakl, že se sám usvědčim ze lží.To se jaksi nepotvrdilo a tak tu začnete vykřikovat o stalkingu a o smazání adresy.To je opravdu velmi zvláštní postoj.Podle mého jste můj vzkaz ze služebního emailu dostal a jelikož se cítíte po svých výrocích trochu podivně, hrajete si na oběť stalkingu.Ještěže jste nesázel ty boty.
Nechci tu dělat nikomu advokáta, ale pana Hrdličku jste nařknul z jakéhosi falsifikátu, což také není pravda.Jeho certifikát má v elektronické podobě kolega ve složce účastníků všech školení v Redimaxu a věřte tomu nebo ne, vypadá úplně stejně jako ten, který má pan Hrdlička na svých stránkách.Z toho plyne, že lžete vy.
K vašemu výplodu ohledně zveřejňování osobních dat asi toto:
Pokud začnete o technologii, kterou v ČR zastupujeme, psát přinejmenším nepravdy a zmatenosti, je mou povinností vás poopravit a pochopitelně to nemůžu dělat anonymě.To bych si připadal jako zbabělec, jako nějaký XY, co tu vyřvává jako na pouti.
Čekat, že zavoláte, je asi zbytečné, ale koneckonců mě to vůbec nepřekvapuje.

Pro ty, co by se chtěly o technologiích švédské společnosti HTC Sweden AB opravdu něco zajímavého dozvědět zde nechám kontakty na naši firmu:
Redimax spol. s r.o. / www.redimax.cz / jakl@redimax.cz
S pozdravem Radek Jakl - obchodní zástupce
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace