Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce stoupaček

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Rekonstrukce stoupaček:

Rekonstrukce proběhne v domě v Praze 2 - katastrální území Nusle. Dům z roku 1910 je situován jako rohový u hlavní ulice . Dům je napojen na kompletní inženýrské sítě a JTS. Dům je v dobrém stavebně technickém stavu a obsahuje byty a dvě nebytové jednotky. V domě je celkem 27 bytových a nebytových jednotek. Jedná se o zděný dům, obvodové zdivo má tloušťku 45 - 60 cm, stropy jsou dřevěné trámové, na chodbách klenbové. Dům je bez výtahu.


Požadavky na dodavatele:
Nejedná se o výměnu odpadního potrubí, pouze svislé stoupačky na vodu.
Dodavatel provede paspartizaci svislých stoupaček v jednotlivých bytech, zjistí konkrétní počet jednotek a metrů, kde všude se budou stoupačky měnit
Dodavatel vypracuje podrobný projekt s časovým harmonogramem včetně termínu trvání výměny stoupaček na jednu jednotku
Dodavatel vypracuje podrobnou cenovou nabídku a realizační kalendáře a dále
vyřídí všechny administrativní záležitosti spojené s výměnou stoupaček,
zkontroluje správné napojení všech vodovodních rozvodů pro správnou instalaci vodoměrů a připraví všechny jednotky v domě tak, aby bylo možné nanistalovat do všech jednotek vodoměry.
Dodavatel tyto vodoměry ve všech bytových jednotkách nainstaluje
Dodavatel zajistí, aby stoupačky vedoucí do půdních bytů nebyly vedeny po stěně v chodbě domu, ale byly zasekány do zdi.
Dodavatel si domluví případnou další spolupráci s jednotlivými spoluvlastníky na výměně vodovodních rozvodů vodorovných v jejich bytech (nebude hrazeno z fondu oprav), pokud o to vlastník projeví zájem
Dodavatel zajistí kvalitní a bezpečné napojení nových stoupaček na stoupačky spoluvlastníků, kteří již mají stoupačky plastové s minimálními zásahy do zdiva
Dodavatel zajistí zavedení vody do prostoru skládku uklizečky včetně ohřevu teplé vody
Dodavatel uvede každou jednotku a pracoviště do nejbližšího možného původního stavu po rekonstrukci, obklady si vlastníci dodají své, obložení zajistí dodavatel provádějící práce, pokud o to budou mít vlastníci zájem.
Dodavatel je povinen zajistit, že práce budou vykonávány pouze osobami v pracovněprávním či obdobném vztahu k dodavateli, kteří mají kvalifikaci pro požadované plnění.
Dodavatel je povinen vyžádat si od objednatele informace, které nejsou obsaženy v objednávce nebo upozornit objednatele na neúplnost objednávky tak, aby bylo možno podat nabídku v rozsahu pro zabezpečení rekonstrukce
Dodavatel je povinen dodržovat při plnění příslušné právní předpisy.
Dodavatel je povinen bezodkladně informovat objednatele na skutečnosti, které mohou ovlivnit kvalitu plnění
Umožnit objednateli přístup k informacím o nákladech za přijatá plnění, která jsou ve spojitosti s prováděnou rekonstrukcí, zejména dokladů týkajích se nákupu materiálu
Dodavatel poskytne slevu z ceny celkové práce na zakázce v případě zpoždění a to 0,75 % za každý den zpoždění, u kterého nebude moci doložit, že bylo způsobeno objednatelem
Dodavatel dodá reference včetně kontaktů k ověření
termín rekonstrukce duben, květen 2011

Přehled jednotek s popisem, kolik je v bytě stoupaček a zda jsou v plastu nebo původní, bez záruky správných údajů, pouze pro orientaci při kalkulaci

1. nová, není znám počet
2. není známo, pravděpodobně nová
3. není známo, pravděpodobně nová a jedna nebo dvě
4. není známo, pravděpodobně nová, jedná se o nebytový prostor
5. stará, jedna stoupačka
6. nová, jedna, stoupačka
7. nová, dvě stoupačky
8. nová, jedna stoupačka
9. nová, jedna stoupačka
10. stará, jedna stoupačka
11. stará, jedna stoupačka
12. stará, jedna stoupačka
13. nová, jedna stoupačka
14. není známo
15. stará, jedna stoupačka
16. nové, jedna stoupačka
17. není známo
18. není známo
19. není známo
20. stará, není známo
21. stará, není známo
22. staré - dvě stoupačky
23. stará - není známo
24. nové, půdní vestavba
25. nové, půdní vestavba
26. nové, není známo nebytový prostor
27, stará, jedna stoupačka

Půdorysy k domu jsou k nahlédnutí na adrese:

http://prilohy.nejremeslnici.cz/4315/pudorysy.pdf

=== Nabídka
Vzhledem k nejasnosti a rozsahu prací je nutná osobní schůzka s ujasněním požadavků prováděných prací.
Práce jsem schopen zajistit celkově.

Dobrý den,

na základě několika schůzek jsme si vybrali tohoto dodavatle. Přesnou cenu zakázky ještě neznáme, rekonstrukce bude probíhat v září.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Firma prováděla rekonstrukci stoupaček v historickém obytném domě. Už od samotného počátku byla domluva s majitelem firmy bezproblémová, k prvnímu seznámení s domem přizval také zedníka, který nám vysvětlil veškeré stavební práce.
Vybírali jsme si s celkem pěti možných dodavatelů, ale pan Kaplan byl nejpreciznější od samého počátku. Připravil také detailní rozpočet i s vysvětlením, kolik budou stát případné práce, které se mohou objevit navíc. Znali jsme cenu jednotlivých prací a mohli jsme si udělat celkový obrázek o ceně rekonstrukce.
Dodavatel rovněž sám komunikoval s jednotlivými vlastníky, či nájemníky bytových jednotek. Velmi oceňujeme jeho citlivý přístup a vysvětlování starším obyvatelům našeho domu nutnost rekonstrukce, popis jednotlivých prací. K tomu patří i slušnost všech zaměstnanců dodavatele, kteří se chovali maximálně obezřetně jak v domě tak i v jednotlivých bytech.
Velkou pomocí bylo v době rekonstrukce i natažení alternativního rozvodu vody na chodbě tak, že na každém patře byl k dispozici kohoutek, ze kterého se dala čerpat voda pro byty, ve kterých byla právě z důvodu rekonstrukce odpojena.
Práce proběhly v domluvených termínech včas a kvalitně. Pokud se přeci jen objevila nějaká estetická drobná vada, byla ihned opravena.
V domě máme dva nebytové prostory s restauračním provozem, jejichž majitelé požadovali co nejrychlejší ukončení prací. Zde dodavatel provedl opravdu pořádný kus práce, jeho zaměstnanci pracovali i v nočních hodinách, aby byly ztráty z podnikání majitelů co nejnižší.
Na dodavateli oceňujeme kvalitu, pracovitost majitele a jeho zaměstnanců, kvalitu provedené práce, výbornou komunikaci a také cenové podmínky. Na čem jsme se domluvili to vždy platilo.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 03.06.2012 uživatelem radek.wrana

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace