Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Dodělání rekonstrukce bytu (panel)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Byt 1+1, 33 m2, Zlín Jižní svahy, ulice Křiby
část rekonstrukce jsem si již udělal, ale nezbývá už moc času a chtěl bych na Vánoce bydlet. Je třeba vyvrtat otvory pro zásuvky a vypínače (přívody pro el. kabely již jsou vyfrézované a kabeláž natažená) zapojit elektriku, omítnout celý byt. v koupelně udělat obklady a dlažbu. Osadit futra a dveře do koupelny. Na stropech je hotová konstrukce na podhledy, stačí jen dodělat izolaci a přidělat desky.
Veškerý materiál máme v bytě.


=== Nabídka
Dobrý den,prosím o telefonní kontakt.Potřebuji nahlédnout do bytu ohledně zpracování cenové nabídky.Dalo by se to ještě zvládnout,ale musíme jednat rychle.Děkuji Karel Babik

Dodavatel (řemeslník)
BMInterier (Zlín)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Bohhužel, nemohu chválit. Termín nebyl dodržen, ale na nedodržení termínu mám drobnou zásluhu i já (Nenatahal jsem v čas elektroinstalaci). Díky svátkům se rekonstrukce protáhla o několik dní. Výsledek práce nebyl dobrý. V koupelně nebyla použita dvousložková hydroizolace. Dodavatel natřel zdivo jen tekutou složkou a tu pevnou složku vrátil se slovy, že to stačí. Spáry mezi obklady jsou od červeného prachu, který vzniká při řezání obkladů. Záchod byl napojen křivě. Po každém spláchnutí se za ním objevila louže. Skříňku pod umyvadlo umístil obráceně a na jiné místo, než jsme se domluvili. To stejné se stalo se sprchovou zástěnou. Byla vzhůru nohama. Když jsem ji obracel, objevil jsem chybějící část obkladu po zástěnou! Desky podhledů nebyly správně umístěny. (rohy u sebe) Spoje nebyly zahlazeny - nakonec po domluvě opraveno, ale jelikož nejsou dobře udělány, jsou i po výmalbě vidět spoje plátů. Okraje nejsou dobře zatmeleny. Tmel někde přečnívá a někde chybí. Ze zdí trčely vlákna perlinky. Do průchodu mezi místnostmi neumístil rohové lišty, takže byly křivě a nepřesně zahlazeny - musel opravovat jiný zedník.
Jinak cena zůstala velmi podobná jako na nabídce. Dodavatel chtěl předat byt nedodělaný. Museli jsme se dvakrát domlouvat na dodělání některých detailů. I po předání jsem našel další chyby a musel je odstranit sám.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 20.02.2013 uživatelem Uživatel_42717

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace