Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Broušení parketové podlahy

Popis zadání

Broušení a lakování cca 16m2 starší parketové podlahy.
Bylo potřeba renovovat starší parkety, jednu místnost pouze, včetně lištování, parkety měly na některých místech velké mezery. Předpoklad byl, že tyto mezery zmizí, aniž by se musela překládat podlaha. To bylo i komunikováno, i když to druhá strana popírá.
Lakování bylo požadováno ve třech vrstvách.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Naprosté zklamání, rozčarování a nespokojenost.
Zakázku dojednával sám pan majitel, stejně jako všechny pozdější reklamace. První jednání před započetím prací bylo velmi vstřícné a milé. Než přišly problémy. Nejprve mi bylo sděleno, že lakovat se bude pouze dvakrát, protože to říká návod na použití laku. Dále se po skončení práce ukázalo, že mezery jsou zcela netknuté a podlaha tak velmi obtížně udržovatelná. Pan majitel mi tvrdil, že tak je to normální a že mezery mohou zmizet jen přeložením podlahy. Případné vytmelování, že by zvýšilo cenu a vydrželo max. 3 mesíce.
Největším problémem se ale ukázalo, že podlaha byla nalakována čímsi, co i po 6 týdnech intenzivního větrání téměř vůbec nevyčichlo a nesnesitelně páchlo. Nápravu ani reklamaci firma nezjednala a nepřijala, museli jsme na vlastní náklady vše znovu přebrousit a nalakovat. Pan majitel nové firmy, která tuto opravu prováděla, kroutil hlavou nad naprosto neklvalitní prací, kterou na podlaze viděl a smrdem, který i po tak dlouhé době nemizel. Opravená podlaha přestala být cítit po 10 dnech od nalakování....

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 04.11.2012 uživatelem Uživatel_40988

Komentář dodavatele
Reaguji na Váš komentář k Vašemu negativnímu postouji u Vaší zakázky. Předem jsme se společně domluvili, že se spáry tmelit nebudou a sama jste to odsouhlasila. Na Vaši připomínku ohledně použití laku, jsem poslal technika od výrobce ( lak Thomsit PP70 ) a sám nevěděl, co cítíte a mám i posudek ohledně Vaší zakázky. Tento lak používáme na taneční parkety, koncertní sály a v domácnostech již několik let a nikdy nebyl problém. Kdyby jste předem řekla, že parkety chcete vytmelit, nebyl problém Vám tyto práce provést. Proto bych byl rád, kdyby jste uvedla věci tak, jak opravdu byli. Přeji hezký den.
Kelbich
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace