Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kompletace ,připojení masážní box 90x90

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Kompletace ,připojení na stávající (voda ,el,odpad) + ustavení na místo. Jedná se o sprchový ,parní box 90x90x205 cm. termín co nejdříve. Cena do 5.000,- kč

=== Nabídka
Dobrý den, na www.kennygreen.wz.cz můžete shlédnout prezentaci toho, co umíme. Kompletaci sprchového boxu jsme schopni provést do 3.000,- včetně napojení na vodovodní řad. Umíme i ostatní práce spojené s detaily koupeny.

Dodavatel (řemeslník)
Martin Zábranský (Ostrava)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Bohužel,pán podcenil přípravu. I když mne ujišťoval o tom,že sprchový kout již montoval a není to žádný problém. Výsledek je takový,že mám vyvrtané díry v boxu tam kde nemají být,spodní vodící lišta je zaměněna s lištou horní a tudíž nepasují ani dorazy dvířek. Zapojení vody jsem musel kompletně předělat a celkově předělat tak aby vše do sebe pasovalo. Takže když to shrnu,velký krok do tmy! Hledal jsem řemeslníka,který bude schopen v daném termínu box smontovat a zprovoznit. Mělo to být překvapení pro ženu,která se vrátí domů a bude překvapena. Bohužel byl jsem překvapen pouze já. Box nebyl hotový a bylo poděláno co se dá.Mimochodem to není žádný laciný box. Nejlépe bych udělal kdybych si to udělal sám a bez překvapení! Možná ,že pan je v jiných pracích dobrý,ale jestli budete někdo chtít smontovat sprchový box - NEDOPORUČUJI !!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 15.11.2012 uživatelem Uživatel_40562

parni_box
Komentář dodavatele
Bohužel zákazník má pravdu. Silně jsem podcenil přípravu, neboť jsem předpokládal instalaci klasického parního boxu. Při prvotní návštěvě jsem byl ujištěn, že je box kompletní a obsahuje návod. Taktéž mi zákazník poslal návod na e-mail, který jsem samozřejmě prostudoval. Vypadalo to , že je vše v pořádku. Bohužel v návodu byly detaily zcela jiné než ve skutečnosti a byl na jiný typ. Podobný, ale jiný. Taktéž jsem neměl informaci, že mohu za boxem zeď bourat a tudíž vodoinstalace byla pochopitelně jinak. Takže jsem musel improvizovat. Jestli byl box drahý, či nikoliv, nemohu posoudit, nic méně podle kvality jak komponentů, tak i spojovacího materiálu k top kvalitě nepatřil. Taktéž parní vyvíječ nebyl původně součástí boxu, ale byl k němu doplněn. Např. samořezné šrouby jsem musel použít své, u originálních se strhly křížové drážky dříve než jsem je mohl dotáhnout. Výsledek je tedy velmi smutný. Zákazník je velmi nespokojený, já jsem přišel o výdělek, ( samozřejmě, že jsem nic neúčtoval ) a mám z toho ostudu. Poučení pro mne, příště zákazník u zakázky bude vždy a podívat se do balení, jestli je tam skutečně vše, nedat na ujištění zákazníka a fyzicky to zkontrolovat.
Chybami se člověk učí, ovšem v tomto případě mou jedinou chybou nedostatečný důraz při přípravě. Jsem poučen a příště si vše důkladněji zkontroluji.
Diskuze
Dodatek ke komentáři: Bohužel pan Zábranský nikde neuvádí,že při jeho prvotní návštěvě mu bylo nabídnuto si box kompletně prohlédnout a tudíž se připravit na případné problémy a nesrovnalosti. Ale toto bylo jím s díky odmítnuto,že to nebude problém. Já když si chci najmout a zaplatit řemeslníka tak předpokládám ,že si poradí . Každopádně jsem rád ,že svou vinu uznal.S výdělkem to taky není úplně pravda,nedostal co měl dostat,(taky neudělal co měl)ale úplně zadarmo taky nedělal!
No comment...
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace