Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Stavba RD

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
poptávám stavbu zděného (Porotherm etc) RD 4+1 ke kolaudaci/na klíč v Kú Vohančice (BV) podle vypracovaného projektu.Dúm má být přízemní s obytným podkrovím a sedlovou střechou, zastavěná plocha cca 90m2. Cena cca 2,4mil

=== Nabídka
Dobrý večer.
Vaše poptávka stavby rodinného domku je určitě pro moji firmu zajímavá,ale je potřeba osobní setkání kde bych potřeboval dokumenty důležité k přesnému nacenění stavby.Je tam mnoho důležitých podkladů ale samozřejmně je nejdůležitější Vaše představy o budoucím bydlení,ve kterém se chystáte strávit mnoho příjemných a bezstarostných let.Určitě bych se s Vámi rád setkal,i kdyby Vaše rozhodnutí mělo padnout na jinou firmu.

S pozdravem Vlastislav Tesař.

Dodavatel (řemeslník)
Zednictví Vlastislav Tesař (Pohořelice, okr. Břeclav)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Tesař se projevil jako velmi neseriozní partner. Spolupráci jsme ukončili protože pan Tesař nebyl za 5 měsíců schopen stavbu ani začít. K dnešnímu dni mi pan Tesař mi dluží 210000,- na zálohách za neuskutečněnou stavbu. Nekomunikuje a když se náhodou ozve, tak jen s nějakou výmluvou. Případ jsem předal právníkovi a souběžně agentuře zabývající se vymáháním pohledávek.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+4
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 05.09.2011 uživatelem Uživatel_7159

Diskuze
Tak přesně takhle člověk dopadne když se snaží dohnat to co investor neudělal!Nejen že pan Drábek neměl provádějící projekt a když se po sejmutí a srovnání pozemku zjistí že se pod něm skrývá špatný jíl a člověk zajistí statika aby vše spočítal a dal konečný výsledek.Výsledek zněl udělat monolitické/betonové/ podsklepení a navýšení ceny tak se investor rozhodl nestavit.Samozřejmně se snažím s investorem v brzké době vše urovnat a vypořádat,ale když vám nechce uznat statika a jeho finanční náklady spojené s výpočtem,musím se trochu snažit s investorem domluvit.Přece nebudu ze svého platit statika na cizí dům který na konec nestavím?Samozřejmně si každý může udělat ůsudek sám.Já se nemám před čím schovávat.Vlastislav Tesař.
Bude výborné, když se vše urovná a já budu mít peníze zpět. Co se placení statického posudku týče napsal jsem jasně a zřetelně - dodejte originál s razítkem a já jej zaplatím stejně jako výkop, atd, ale s dovolením se mě nesnažte tahat za fusekli. Btw statik ani práce nestály 210000,- tak proč jste neposlal do Vámi navrhnutého termínu aspoň zbylou část peněz? Všechno ostatní není podstatné a není součástí sporu.
Koukám, že pan Vladimír Tesař - zednictví, tady má více negativních referencí. Jestli to taky není tím, že přeceňuje svoje síly, s ŽL na zednictví vlastně ani domy stavět nesmí. Ale je to i vina klientů, protože pro ušetření pár korun si nenajmou zkušenou a prověřenou firmu a zadávají práce lidem, kteří spíše řemeslu škodí, než prospívají. A že by ušetřili? No pokud nemají ani hotovou práci, ani své peníze, tak jakápak úspora. O těch dohadech poté ani nemluvím. Přeji Vám, aby jste příště již našel serióznějšího dodavatele. Hezký den. Grünerová
Dobrý den paní Grünerová, to měla být hraběcí rada? Až budu vědět jak rozpoznat zkušeného a prověřeného živnostníka, vezmu ho raději než firmu. Totíž jsem ještě neviděl firmu, která by se prezentovala jako nezavedená a neprověřená a světe div se - dopadlo to většinou úplně stejně. Taktéž přeji hezký den. Drábek.
Pane Drábku, nevypadá to z Vaší reference, na pana Tesaře, že by jste byl s živnostníkem spokojený, nesdělujete zda jste stavebník, nebo firma, která si živnostníky na práce najímá. Já jsem jen sdělila svůj názor, tak jako jste ho tady sdělil Vy a taky 20 letou zkušenost. nebyl by jste prní ani poslední stavebník, který dává přednost živnostníkům, před firmou a pak brečí. Několik staveb jsme po živnostnících převzali, když už byl stavebník v koncích, taky jsme kdysi dávno zkoušeli živnostníky na práce vzít, ale jen práce rozdělali, natahovali ruce po penězích a nakonec odjeli, odvezli i naše nářadí, materiál a už nezvedali ani telefon, proto už více jak 15 let mám zaměstnance v HPP. Proto jsou tady " nejřemeslníci" aby jste dostal šanci o řemeslnících a firmách psát, my bohužel o neseriózních klientech a těch je taky dost, psát nemůžeme. Mějte se Grünerová.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace