Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zateplení fasády, nadstavba

Popis zadání

celkové zateplení fasády RD + nadstavba 1 místnosti místo nevyužitého balkonu
Požadavky: začátek byl konec dubna- ukončení červen, max pol. července- se souhlasem stavitele J.Hanzlíka

Dodavatel (řemeslník)
HJ.stavby (Brno-Staré Brno)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Zateplení dvou stran RD proběhlo v pořádku, jak jsem již psala. Pak ale odešel J. Hanzlík na jinou stavbu- prý na 2 týdny. Vrátil se asi za 5 týdnů. Jediné, co mu šlo a výbornou, byly samé výmluvy. Další 3 týdny se nedělo opět nic. Když pak něco udělal, aby se neřeklo, byla to katastrofa,př. omítnul zeď, která se měla zčásti bourat. Ve stavebních plánech se nevyzná, něco změřit metrem je opět problém.Ve finále si zbalil věci i některý materiál koupený z mých peněz a zmizel. Poslal pouze sms, ať mi to dostaví někdo jiný. Takže ve finále stavba pouze v začátku, 3.stěna RD sice zateplená polystyrenem, ale nedodělaná. A co udělal, musela jiná firma dělat znovu. Takže jedna věc placená dvakrátCo bych udělala jinak? V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ BYCH SE S J. HANZLÍKEM NA NIČEM NEDOMLOUVALA. Má jen spoustu řečí, že je vše hračka, ale nějak nic nezvládá.Nechal si i peníze,za který měl koupit materiál. Nedodal ani materiál ani peníze nevrátil.
NIKOMU NEDOPORUČUJI TOHOTO "SOUKROMNÍKA"

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 08.10.2012 uživatelem Uživatel_31917

Diskuze
Paní si myslela, že za pár korun, zateplíme a uděláme přístavbu. Jelikož byla nespokojená, udělal jsem celkové vyúčtování, sbalil si věci a odešel. Materiál /skelná vata, probarvená omítka .../ tam zůstaly. Nezaplatila ani dohodnutou cenu projektantovi. Lešení, které jsem jí tam nechal postavené, jsem nakonec doplácel. Nejsem charita a každý ať si o tom udělá svůj názor.
Jak paní si myslela? Pane velkopodnikali, pokud vím, tak proběhlo alespoň 10 schůzek ohledně domluvy prací,materiálu, barvy, začátku prací..... kde přesně byla stanovena a dohodnuta částka. To máte tak krátkou paměť? Dokonce i lhůta dokončení prací. Na termín jste se tvářil kysele, že máte ještě domluvenou jinou práci, takže termín byl posunut o 2 max. 3 týdny. A ohledně prací jste se velice chvástal, kolik máte známých, že to udělají za dobrou cenu. A na architekta jste nadával hlavně vy. Už vím proč. Protože v těch plánech jste se absolutně nevyznal a neuměl jste ani spočítat potřebný materiál. Natož něco změřit,že? A lešení? Samozřejmě jsem zaplatila za tu dobu, co se pracovalo. Když tam lešení stálo několik týdnů jako ozdoba, že jste nebyl schopen pracovat vy ani nikdo jiný, to nebyl můj problém. A navíc, jste sám říkal, že to je vaše chyba, že si to zaplatíte. Tak jakápak charita? Bohužel jsou i neschopní podnikatelé, kteří umí mlet pouze pusou a na práci mají ručičky olšový :-) !
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace