Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Oprava řadové garáže podlaha a omítky

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
oprava staré nekvalitní vzdrolené podlahy 14,5 m2, vybourání staré podlahy, vyztužení kari sítí a vybetonování nové
oprava opadané omítka cca 3m2, oklepání staré, nahození a přeštukování a vymalování
včetně potřebného materiálu a odvozu vybourané suti
prosím o konečnou celkovou cenu vč. DPH
termín realizace do konce listopadu 2012 ( v závislosti na počasí)

=== Nabídka
Dobrý den sme schopni práci udělat cenová nabídka je (s materiale)beton 210 kč 1m2, malta 230 kč 1m2 děkuji sokol

Dodavatel (řemeslník)
Marián Sokol (praha)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Dva měsíce po dohodnutém termínu není zakázka dokončená, bylo provedeno cca 10% prací. Pan Sokol několikrát slíbil práci dokončit, nikdy
se tak nestalo, ani po mých urgencích neprojevil snahu věc řešit jinak než dalšími sliby a výmluvami. Po dvou měsících prodlení mi odmítl vrátit zálohu na materiál s tím, že nemá peníze, že zkrachoval a dále nekomunikuje.
Současný stav zakázky je na fotografii.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 14.01.2013 uživatelem Uživatel_37885

P1040637
Diskuze
Není k divu.Ceny uvedeny za materiál a práci nepokryjí ceny materiálu.
Takhle to dopadne, když zadáte zakázku lidem, kteří mají ŽL na výrobu korkových a slaměných výrobků. Ceny si tito rádoby řemeslníci hledají v cenících na internetu / některé jsou uváděny ještě s DPH 5% !?/, většina firem již ceník prací na svých www.stránkách raději ani nemá - jako my, protože super borci si je opisovali a nabízeli se levněji než firma. Jenže ani klienti již nejsou tak neznalí cen na trhu jak se tváří, velice dobře vědí co kolik stojí, přesto hledají nejlevnější výrobky, materiály a za práci firmě by už nejraději nezaplatili vůbec.
Vážení, to že jsem vybral špatnou firmu je mi jasné. Důvod, proč jsem použil stránky Nej řemeslníci, byl abych toto riziko zmenšil. Na moji poptávku jsem dostal postupně nabídku 6 firem.
Vyřadil jsem firmy bez reference a nejlevnější nabídku. Vybíral jsem jen z firem s hodnocením větším než 4. Domníval jsem se, že to je solidní záruka jak nenaletět...
Pokud podnikáte v oboru, je jasné, že cenové kalkulace znáte.
Bohužel je asi chyba v udělování referencí, kdy i zjevně nečestně jednající firma může mít dobré hodnocení.
Co se týče cen na internetu, s tím bojujeme všichni, ale čekáme až zákazníci konečně pochopí že obkladač má víc vercajku než jen zednickou lžíci. Jen je problém v tom že dnes je málo práce a každý kdo si koupí v obi vrtačku, metr a kladívko už se dokáže považovat za tzv. hodinového manžela.. Ovšem zkušená a vybavená ač i zednická firma takovouto zakázku je schopna zhotovit za pár dní a kvalitně, ovšem cenově v jiných relacích než jen ti s ŽL a zednickou lžící :))
Jinak díky tomuto webu, že jsou i takovéhle reference které dají ostatním lidem jiný směr..
Doporučuji nahlásit policii jedná se o trestný čin.
Ono i ty cenové nabídky typu beton cena za m2, malta za m2 jsou obzvlášť v tak jednoduchém případě jako tady u té garáže hodně zavádějící. Seriózní firma dá seriózní nabídku, kde vidíte jednotlivé materiály, práci, přepravné. A firma, která staví, je schopna dát opravdu celkovou cenu komplet. Ne aby si zákazník něco dopočítával sám a nevěděl ani za co platí. O úrovni jazyka, kterým jsou tyto nabídky často psány ani nemluvím. Neřeknu když je nějaká chyba, ale když se někdo vyjadřuje a píše jako negramot, tak jakou mohu uvažovat kvalitu práce? Jakou mohu čekat nápravu v případě řešení reklamace?

Český zákazník má rád nízkou cenu za materiál, za práci dá pivo a stovku a řemeslníka si přiveze (nejlépe kamaráda kamaráda, který zná zedníka, co mu jednou dělal elektriku :D ) No a Český zákazník si rád stěžuje a láteří a řeší problémy, na které si zadělá sám.

Ale abych to nezlehčoval, mrzí mě, když se podvodníčci umí chovat a zákazníka napálí. To už je úplně jinde.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace