Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Nátěr ocelové konstrukce haly

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám opravu nátěru ocelové konstrukce 2 hal o ploše 530 a 430 m2, výšky cca 7 a 5 m. oprava bude spočívat v odstranění rzi a nánosů drátěným kartáčem, nátěr základní a vrchní barvou. Dodáme barvy, můžeme zapůjčit pracovní plošinu. Požadujeme realizaci v termínu 8. - 12.10.2012, práce možná na 2-3 směny dle potřeby.

=== Nabídka
Dobrý den,

rád se zastavím a dám vám přesnou cenu, máme zkušenosti s podobnými pracemi,

s pozdravem Petr Kleňha

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Firma nejdříve po prohlídce místa potvrdila objednávku, 1 týden před předpokládaným nástupem mi volal pan Kleňha, že nemohou nastoupit protože se prý kolegové nabourali a práci by nestihli. Domluvili jsme se, že natřou alespoň to co stihnou, nástup byl domluven na 8.10.2012 na 8:00. V neděli před nástupem mě kontaktoval pan Kleňha, že musí nastoupit už v 7:30, nakonec přijeli v 8:45 !!! prý zaspali. Když přišli, tvrdili mi , že cena neobsahuje odstranění rzi drátěným kartáčem, jak je uvedeno v poptávce!, že konstrukci pouze ometou a natřou. Když jsem jim tvrdil, že v poptávce je uvedeno odstranění rzi drátěným kartáčem řekli, že se jim jednání nelíbí a že bychom jim nezaplatili. Nakonec se situace tak vyhrotila ,že mi pracovník firmy tykal, a vyhrožoval - po upozornění na kamerový systém firma odjela. Jednalo se o práce během časově omezené odstávky, mám zapůjčenou plošinu za cca 6000 Kč - a jdu shánět někoho jiného ... S takovýmto jednáním jsem se ještě nesetkal. DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI !!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+4
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 08.10.2012 uživatelem ZelenkaMTC

IMAG0770
IMAG0838
Diskuze
Tady mě odradilo chování pana Zelenky, přijedeme tam a pan Zelenka nás uvítá slovy "tady nekraďte", To ještě šlo, poté ale zásadně změnil objednávku, tvrdil že je to ve smlouvě. Pak se na ní podíval a říkal, "no tak si to dělejte tak sakra, mě to je jedno". Já začal cítit průšvih, kdyby na mě nekřičel a normálně se se mnou bavil, určitě by jsme se domluvily.
Ale choval se jako hulvát a hlavně změnil na poslední chvíli podmínky naší smlouvy.
Pak, když jsem mu řekl, že teda po tomhle jednání s ním odmítám spolupracovat, řekl "TAK ODSUĎ VYPADNĚTE ŠPÍNO", a poťouchle se usmál. ŘEMESLNÍCI OPATRNĚ, PAN ZELENKA JE PODEZŘELÍ", Pane Zelenko, TU ŠKODU 6000 VÁM KLIDNĚ UHRADÍM, jestli na to máte doklad a není to zase výmisl, příště se chovejte slušně i k LAKÝRNÍKŮM.
SOUHLASILY JSME S POUŽITÍM KARTÁČE, ALE PAN ZELENKA NAJEDNOU CHTĚL DŮKLADNÉ OBROUŠENÍ FLEKSOU, COŽ BY ZVÝŠILO CENU NEJMÉNĚ O POLOVINU.
K tomu nemám co dodat, nepožadoval jsem nic jiného než bylo v poptávce.
To, že tam plošina barvy stojí je vidět na dnes doplněné fotografii ...
Poznámka administrátora:

S oběma stranami jsem dnes hovořil telefonicky a dle mého osobního názoru spočívá problém v rozdílném pohledu obou stran, pokud je o rozsah práce týkající se zadání "odstranění rzi drátěným kartáčem". Zatímco Petrovo Malování (pan Kleňha) předpokládal ruční očištění kartáčem, zadavatel předpokládal zbroušení kartáčem na flexe. Bohužel ke zjištění rozdílného pohledu nedošlo při první osobní schůzce před měsícem na místě prací, ale až v den nástupu, kdy zákazník je tlačen termínem odstávky haly. A bohužel obě strany nenašly na místě společné kompromisní nebo jiné řešení. Příčiny osobních invektiv však nejsme schopni rozplést.

Jinak je potřeba dodat, že s panem Kleňhou (Petrovo Malování) byla dosud velmi dobrá spolupráce a další kladné reference jsou zasloužené z jiných poptávek.

Stejně tak pan Zelenka realizoval již jinou poptávku, kde byl s realizací spokojen (a dodavatel na této zakázce neměl při realizaci ani v komunikaci s panem Zelenkou žádný problém, mluvili jsme s ním telefonicky a říkal, že vše proběhlo férově).

Bohužel tedy situaci zde vnímám jako nešťastnou komunikaci. Pro případnou spolupráci s kteroukoliv z dotyčných stran v budoucnu však nevidím překážky.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace