Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Topenářské práce, Praha 4

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

rád bych požádal o nabídku na topenářské práce.

Jednalo by se o výměnu starých radiátorů za nové v rámci rekonstrukce rodinného domu, konkrétně by šlo o následující rozsah:

1) Montáž 11 ks nových teplovodních radiátorů Korado Radik. V rámci montáže bude potřeba odříznout trubky vedoucí od podlahy k radiátorům a navařit (případně naletovat nebo jinak napojit) na ně nové, odpovídajícím způsobem natvarované trubky. Napojení radiátorů je na straně, trubky jdou z podlahy. Jde o ty „viditelné“ trubky vedoucí od podlahy k radiátoru, do tpotrubí v podlahách se sahat nebude. Navařovat trubky nově je nutné kvůli úpravě výšky připevnění nových radiátorů a jejich jiné vzdálenosti od stěny, ve srovnání s původními radiátory. Současné potrubí je půlcoulové železné.

2) Odříznutí a zaslepení vybraných trubek: U železných půlcoulových trubek zbylých po jednom starém radiátoru, který se nebude nahrazovat novým, odříznutí dvou trubek u podlahy a jejich zaslepení. Dále odříznutí dvou železných trubek průměru cca 5 cm vedoucích od rezervního kotle a jejich zaslepení. (Současný systém má totiž vedle hlavního plynového i rezervní kotel na pevná paliva, který nepoužívám, tak bych chci potrubí k němu zaslepit.)

3) Před montáží nových radiátorů propláchnutí stávajícího potrubí.

Současný stav je takový, že staré radiátory jsou již odmontované a odvezené. Mám v domě složené originálně zabalené nové radiátory (Korado Radik R22) s originálními závěsy a přímé termostatické ventily s hlavicemi. Ostatní materiál by byl součástí zakázky.

Co se týče termínu, jsem flexibilní a mohl bych se časově přizpůsobit případné časové mezeře mezi jinými Vašimi zakázkami. Nejdřívější začátek: od příštího týdne kdykoli, nejpozdější dokončení do 1.10.

Umístění nemovitosti je Praha 4, Háje.

Mohl bych Vás požádat o předběžnou cenovou nabídku k výše uvedeným třem bodům? Je mi jasné, že závazně budete moci dát nabídku až po prohlídce na místě, ale rád bych předem požádal alespoň o orientační nacenění z Vaší strany.

Děkuji.

=== Nabídka
Dobrý večer,
za montáž jednoho radiku s dopojením si účtuji 1500,-kč
a ty ostatní věci bych nacenil v případě Vašeho zájmu.
S pozdravem
A.Helerant

Dodavatel (řemeslník)
ALEŠ HELEBRANT (Unhošt)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Práce byla odvedena dobře. Děkujeme za realizaci. Pana Helebranta můžeme určitě doporučit.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.05.2013 uživatelem Uživatel_36639

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace