Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Přespárování vany

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Paneláková koupelna, byt dvougarsonka, malá vana, provedena před několika lety rekonstrukce koupelny obložením stěn a výměnou sprch. koutu za vanu. Nyní se začíná odlupovat spárování kolem vany. Potřebovala bych toto vyspárování obnovit.

=== Nabídka
Dobrý den,
rád Vám uvedenou práci provedu. Účtuji si 250,- Kč za 1.hodinu práce a 120,- Kč za každých započatých 30 min. Dále náklady na dopravu a režii dle místa výkonu práce ve výši 10,- Kč/km (Praha 4-Chodov - 0km).
Ve Vašem případě odhaduji dobu práce do 1 hodiny a dopravu do 100,- Kč.
Pokud máte i nadále zájem, kontaktujte mne, prosím, ohledně stanovení termínu.
S pozdravem, Jiří Hübsch.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Dobrý den. Dne 22. srpna byla u mne provedena oprava - přespárování - po domluvě s řemeslníkem byl dodržen termín i hodina. Zakázku jsem hodnotila po dokončení velice kladně, vše bylo v pořádku i cena poměrně odpovídala ujednání. Dodržela jsem i dobu pro vyschnutí spár. Zhruba po 14 dnech jsem zaznamenala, že se začaly odlupovat oba dva rohy spárované linky u vany. Po kontaktování a žádosti o opravu byl dohodnut nový termín a závada bezplatně opravena. Hodnocení jsem upravila a mohu dál jen doporučit. Pan řemeslník je ochotný a vychází dle možností vstříc svým zákazníkům.

Dohodnutá cena
300 Kč
Skutečná cena

300 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 08.09.2012 uživatelem Uživatel_36007

Diskuze
Dobrý den. To co zminujete se stáva, to s tím silikonem u vany, ale již nepíšete, že jste ho zpětně kontaktovala a žádala o opravu, kterou odmítl a nebo se mu také nepovedla?? I mě se toto někdy stane u všelijakých prací, že se objeví závada, ale zákazník mě vždy osloví a já co nejdříve jednám v jeho prospěch. Jsme lidi a ne neomylné stroje.
Dobrý večer. Zpětně jsem si nedovolila pana řemeslníka kontaktovat a žádat ho o opravu. Mám za to, že si to nemohu dovolit. Oba rohy, které se odlpupují, jsem podlepila lepicí páskou. S pozdravem J. Kučerová.
Dobrý den,

souhlasím s kolegou. Silikony, akryly a jiné tmely vysychají a zmenšují tak svůj objem. Vzniká tak buď prasklinka (vlásečnice) u akrylu a nebo odchlípnutí u silikonů. Řeší se to doplněním cca po 14ti dnech a nebo opakovaně.
Není to ale pravidlem. Někdy to tmel udělá, jindy ne. Kontaktovala jste řemeslníka pro opravu?
Dobrý večer. Děkuji za Váš komentář a zároveň radu. Sama jsem si myslela, že nemohu řemeslníka opakovaně kontaktovat za účelem opravy jeho práce. Ale po Vaší zprávě jsem dnes tak učinila, nyní čekám až se mi ozve. Dám vědět výsledek, v případě Vašeho zájmu. S pozdravem J. Kučerová.
Dobrý den.

Dejte určitě vědět, jak situace dopadla.
Dobrý den. Po Vašem e-mailu jsem ihned kontaktovala pana řemeslníka. Včera jsme se domluvili a dnes mi přišel udělat opravu. Vše je hotovo. Akorát zjistil, že mám prý nakřivo vanu, takže se v jednom rohu drží víc voda. Trošku se mi to nezdá, ale s tím už nic nenadělám. Tak jsem poděkovala a až bude třeba, tak ho zase zavolám. Děkuji , s pozdravem J. Kučerová.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace