Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Montáž obložkových zárubní

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám montáž 6ks interierových obložkových zárubní a dveří firmy InterLignum. Složení je 3x60, 2x70 a 1x80.
Termín je předběžně v týdnu 39, kdy mají dorazit od výrobce. Místem je Praha 13.
Očekávám cenu do 1.000,- za jednu sadu.

=== Nabídka
Dobrý den,
pokuď jde jen o montáž obložek a nejde o nějaký specifický komplikovanější typ obložek, např anglický styl s dveřmi zapuštěnými do zárubně a nějaké speciální magnetické, nebo jinak komplikované štítky pak předběžná cena by byla 850 Kč za jedny obložky..Je samozřejmě nutné vidět samotné obložky,alespoň na plánku a také místo kam se budou montovat ,zda jde o novostavbu,nebo je nutné demontovat staré zárubně atd..

S pozdravem Karvai

Dodavatel (řemeslník)
Ladislav Karvai (Praha Zličín)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

Nejsem spokojen s celkovým výsledkem. Dveře nesedí, mají vůle. Těžko rozsoudit, kde je přesně chyba. Při montáži jsem slyšel jenom stížnosti na kvalitu produktu. S výrobcem stále řeším reklamaci. P. Karvai se snažil, ale taky bych čekal třeba lepší vybavení na montáž dveří. Realizace z jednoho dne naskočila na plné 2 dny a bylo vidět, že to rozhodně nečekali.
Cena byla navýšena kvůli nečekaným vícepracím s poškozeným zbožím a mnou špatně objednných zárubní.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

7 200 Kč

Související témata:
hlasy
-1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 05.11.2012 uživatelem zcaloud

Komentář dodavatele
Zárubně opravdu nesedí na 100%, ale pana Čalouda jsem na to upozorňoval hned při prohlídce, že zárubně nebudou dokonalé. Zdi mu tam letí místy i o 2,0cm,což je špatně odvedená práce zedníků a svědčí o tom i akrylátový tmel nanesený po obvodech zárubní mezi stěnou i přesto jsou zárubně ve váze..Dvě zárubně ze šesti mu dodali rozlámané, snažil jsem se vyjít pánovi vstříc, jelikož chtěl mít vše hotové do víkendu a slepoval je na dílně, dvě zárubně byly špatně objednány a chybělo jim na tloušťku ostění 2 cm k sesazení, tudíš se museli přilepit k obkladu koupelny a WC pomocí montážního lepidla jelikož neměli ani 0.5cm na zasunutí pera do drážky..... Zárubně od této firmy jsou dodávány jen s plastovými hmožděnkami spojených jedním vrutem, které nedostatečně přitahují vrchní část a boky k sobě, navíc se závit strhává, lamela a nacvakávací plechové pera,která mívají kvalitnější zárubně tu zcela chybí !! Navíc byly i špatně svrtány že nešli pomocí hmožděnek a vrutu stáhnout k sobě navíc 4 zárubně z 6 byli i zprohýbané do luku což jsem pánovi také ukazoval ještě než se zárubeň nasazovala..Zkušenost pána mě mrzí, ale pokud měl připomínky mohl to říci, nebo zavolat a určitě bychom to nějak řešily k jeho spokojenosti...
Diskuze
Domnívám se, že s p. Karvaiem nejsme v zásadním sporu. Nejsem spokojen s celkovým výsledkem a ten řeším reklamací. Kontrola od výrobce na místě označila výsledek za normální a neshledala chybu v montáži. Zřejmě v této republice je normální nedosahovat spokojenosti zákazníka. Bohužel ten, kdo se na to musí dívat, jsem já.
Když byl tak špatný materiál,je logicky jasné, že výsledek nemůže zákazník očekávat 100%.Já osobně, když jsou křivé zdi a tak levné zárubně, bych do toho vůbec nešel. Zákazník si vždy myslí, že řemeslník to udělal špatně,jenomže je to převážně na 99% věcí předchozí konstrukce a práce. Zákazník je převážně laik a těžce tyto fakty chápe, což je zřejmé i z jeho hodnocení pana Karvaie, kde se vůbec nezmínil o problémech na které byl předem upozorněn.
Tento zákazník je evidentně uplný laik, nechal bych si podepsat potvrzení, že byl pán na vše upozorněn, ale samozřejmě ani žádný zhotovitel není nucen brát zakázky, když vidí, že je všechno špatně, já osobně bych zvážil, jestli stojí těch pár korun za zbytečný debaty a dohady.
Palec dolů s odůvodněním: Levná kvalita má vždy nedostatky
P pokud si zákazník koupí levnou kvalitu, tak nemůže čekat zázraky. Pravě jsem montoval čtvery obložky z Bauhausu, ale měl jsem chápavého zákazníka, který chápe, že když koupil to nejlevnější, tak tomu hold odpovídá zpracovaní (nesedí vůči sobe ani vůči křivým stěnám)
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace