Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Doložení parket

Popis zadání

U firmy jsme objednali doložení, zbroušení a nalakování parket v rozsahu asi 1,5 čtverečního metru v místě zrušeného krbu. Byli jsme připraveni na to, že nové dřevo bude světlejší, ale jinak bude dobře navazovat na stávající podlahu, protože místo původně mělo být odkryté, bez nábytku a koberce.
Oslovili jsme e-mailem tři firmy, z nichž tato zareagovala velmi rychle a měli jsme dojem, že naše požadavky splní a to za optimální cenu.

Dodavatel (řemeslník)
Petr Úlehla - Parkety Servis (Praha 4 - Kamýk)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Výsledek je hrozný. Mělo nás varovat už to, že ve smluveném termínu nikdo nedorazil. Po telefonickém upozornění se řemeslník omluvil, že na to zapomněl. Domluvili jsme nový termín na druhý den.
V druhém termínu řemeslník přišel. Poté, co parkety doložil, mě informoval, že nové parkety jsou vyšší a zeptal se, jestli by bylo možné zbrousit pouze parkety na krajích, aby navázaly na ty staré, čímž by v místě nových parket vznikl kopeček. Řekla jsem mu, že si přeji všechny parkety zbrousit do jedné roviny. Dále jsme se domluvili, že nebude měnit lištu v celé délce, ale dá pouze kus nové lišty do místa, kde předtím chyběla a naváže jí na obou koncích na starou lištu.
Po dokončení jsem práci zběžně prohlédla, ale protože nebylo možné na čerstvý lak šlapat, učinila jsem tak pouze z dálky a zakázku uhradila v plné výši. Skutečná cena odpovídala té dohodnuté.
Druhý den jsme s manželem našli tyto hrubé závady:
- místo, kde navazovaly nové parkety na staré bylo vyplněno tmavým tmelem, který se po zaschnutí propadl o několik milimetrů pod úroveň parket, jak je vidět na fotografii
- nové parkety jsou zřetelně vyboulené, takže řemeslník se neřídil mým požadavkem, aby je zarovnal do stejné výšky
- nové parkety byly zřejmě broušeny velmi hrubou bruskou, takže povrch má i po nalakování hodně daleko je starým parketám, které byly před 8 lety renovovány opravdovými profesionály
- v laku místy zůstaly piliny
Kromě těchto závad ještě řemeslník ušpinil tmavým tmelem parkety asi metr od místa, kde pracoval. Tmel byl již zaschlý, takže není možné skvrny dobře odstranit bez poškození parket.
Doporučuji se této firmě vyhnout. My se příště určitě podíváme na tento web, kde je již jedna negativní reference.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.08.2012 uživatelem Uživatel_35772

P1020040
P1020039
Diskuze
Prave jsem vkladala mou referenci, take velmi, velmi spatne ...
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace