Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Dodávka a pokládka podlahových krytin v bytě 3+kk

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám dodávku a pokládku podlahových krytin na cca 45m2 v panelákovém bytě na Praze 6. Jedná se o pokládku nejlépe vinylové (ale možno nabízet i plovoucí laminátové) podlahy v imitaci dřeva (rustikální) do 3 pokojů (cca 35m2) a lištování, dále pak o pokládku dlažby do předsíně a kuchyňského koutu, dohromady cca 5m2. Z podlahy bylo odstraněno původní PVC (bylo jen položeno na igelitu a lištováno), možná bude potřeba provést opravy po rekonstrukci elektrických rozvodů (zatím není jisté zdali dojde k vedení drátů podlahou)/srovnat podlahu celkově.

Prosím zašlete svou cenovou nabídku rozdělenou na přibližnou cenu práce a materiálu. Osobní prohlídka bytu pro zaměření a kalkulaci možná kterýkoliv den (vč. víkendů) ve večerních hodinách.

Práci je nutno provést v druhé polovině srpna (po rekonstrukci rozvodů elektro), před začátkem září.

=== Nabídka
Dobrý den,

Velmi mě zaujala Vaše poptávka na pokládku vinylové podlahy. Ráda bych Vám nabídla služby mého muže, který se pokládkou podlah zabývá již 8 let. Jako reference uvádím např. prodejny Tchibo, hotel Clarion Praha, Unicredit Bank Praha, Vojenská policie Praha, Fan parfumerie, Škoda Mladá Boleslav, dále samozřejmě různé menší zakázky (byty, rodinné domy). Bydlíme na okraji Prahy, takže s dostupností není problém. S vinylovými podlahami máme velmi dobré zkušenosti. Bohužel Vám nemohu nabídnout pokládku dlažby, ale do kuchyně a předsíně by určitě byla rovněž vhodná vinylová podlaha. Máme vzorníky podlah Thermofix, Expona Domestic, FloorForever, Concept Line, Light Line a Expona Design. Záleží v jaké cenové relaci podlahu chcete. Před zpracováním kalkulace bych rozhodně upřednostňovala osobní návštěvu, aby kalkulace byla přesná.

Pokud budete mít zájem, prosím o zaslání telefonu a adresy a manžel by se u Vás zastavil.

Děkuji a přeji hezký den

Markéta Bucková

Dodavatel (řemeslník)
Markéta Bucková (Jirny, okr. Praha-východ) Plus
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Dodavatele mohu vřele doporučit. Přesto, že jsme se v době zadání zakázky klonili spíše k pokládce plovoucí podlahy paní Bucková nám velice znale a přesvědčivě prezentovala obrovské výhody pokládky lepené vinylové podlahy oproti podlahám plovoucím laminátovým - zejména tichost a mechanickou odolnost. Po shlédnutí vzorníku podlah Expona Domestic jsme se rozhodli pro vinyl.

Zakázka byla řešena velice profesionálně jak z hlediska samotné práce tak i její organizace. Rád bych vyzdvihl přizpůsobivost dodavatele - vlivem peripetií se štukováním a instalací otopných těles se zakázka posunula asi o dva nebo tři týdny, na což dodavatel bez problémů reagoval. Samotná pokládka proběhla velice rychle a bez větších problémů. Pán byl šikovný a poradil si i s většími nerovnostmi obvodových zdí. S výsledkem jsme nad míru spokojeni a nelitujeme vyšší investice oproti plánu. Cena i termín byly dodrženy.

Dohodnutá cena
42 485 Kč
Skutečná cena

42 485 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.09.2012 uživatelem blami

podl-vylita
podlaha-polozena1
podlaha-polozena2
podlaha-polozena3
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace