Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Instalace vnitřních látkových rolet v bytě 3+1

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
poptávám instalaci látkových rolet v bytě 3+1, různých vzorů. Termín zaměření, výběru vzorů a barev nejlépe v týdnu 16.-22.7.2012. Realizace co nejdříve po dohodě.

=== Nabídka
Dobrý den,

zde zasíláme kontaktní informace, pokud se s námi tel. spojíte je možné domluvit termín schůzky.

S pozdravem Jiří Mrkos

stínící technika a bytové doplňky

Dodavatel (řemeslník)
StínTech (Praha , Šumperk)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

POZOR, firma pana Mrkose je v úpadku. Pan Mrkos vybral zálohu na stínící techniku (13300) a už se pět týdnů neozval. Během telefonátů se nechává zapírat a v e-mailech říká že je v zahraničí. Tuto firmu (tedy pana Mrkose) v žádném případě nedoporučuji. Dal jsem na reference předešlých zákazníků a bohužel takto jsem dopadl.
Tomáš Kopřiva
Praha 5

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 20.08.2012 uživatelem Uživatel_8490

Komentář dodavatele
Naše vyjádření
Dobrý den,
p. Kopřiva na zakázku spěchal a při informaci, že zboží není vyrobené si určil dobu dodání sám, jinak to bude řešit právní cestou.
V naší cen. nabídce uvádíme dobu dodání u těchto výrobků 6 týdnů.
Při takovéto reakci vracíme zákazníkovi peníze.
Více se vyjadřovat nebudeme.
Diskuze
S panem Mrkosem jsme hovořili, zásadní je, že k do 31.8.2012 bude záloha vrácena. Pokud se tak stane, bylo by vhodné referenci doplnit o tento fakt.
Dobrý den,bohužel mám stejné problémy jako p. Kopřiva, také mi p. Mrkos dluží vrácení zálohy na čemž jsme se oboustranně domluvili. Nejdříve mi ji měl doručit 2 x osobně, z čehož vždy šešlo a po mé další urgenci mi měl zálohu poslat na účet, což také neučinil a odones se ani neozval a neomluvil. VARUJI proto všechny potencionální zákazníky přrd touto firmou.
Při počátečním kontaktu mi mě pan Mrkos ujištoval, že jsou solidní firma,bohužel jak se ukázalo k solidnosti má tato firma opravdu daleko.
Naštavaná a zklamaná zákaznice L.N.
Dobrý den, dejte podnět polici ČR. Doufám, že firma nejřemeslnici.cz bude pana Mrkose taky urgovat, protože především pro ni to není moc dobrá reklama, že doporučí někoho kdo nám ukradl peníze. Sice nejřemeslnici me trochu zklamali, že dělají mrtvého brouka, ale doufám, že to pomužou vyřešit. Pan Mrkos se teď pohybuje na Slovensku, kde se schovává má tam totiž rodinu. Pevné nervy peníze dostaneme zpět policie se o to už postará. Kopřiva
S Stintechem po dobu téměř 2 let nebyl problém.

Nyní jsme během měsíce pana Mrkose 5x kontaktovali. Z počátku byla sliboval, že peníze vrátí, potom, že peníze již odeslal. Až po upluntí měsíce a nesplnění slibů jsme uvedli 20.9.2012 upozornění v profilu a zařadili jejj na Černou listinu. Při posledním hovoru s panem Mrkosem 26.9. 2012 nám vyhrožoval žalobou za uvedení na Černé listině a poškození dobrého jména. Určitě tedy mrtvého brouka neděláme a snažíme se sjednat nápravu.
Děkuji nejremeslnikum.cz za snahu. Pan jednatel mi vše vysvětlil. Kopřiva
Já mm bohužel s panem Mrkosem stejné zkušenosti a myslím si, že by toto opravdu měla řešit policie. Problémy s ním mám již od července, a pořád mi dluží peníze. Mohu se tedy zeptat jak to dopadlo s policií?
Díky
Dobrý den,
ocitla jsem se ve stejné situaci. Na základě nejméně 20 až 30 pozitivních referencích na NEJREMESLNICI.CZ jsem se rozhodla vybrat si firmu Stintech na provedení venkovní žaluzie a poskytla na jaře zálohu 20 tis. Kč. Žaluzie/roleta měla být vyrobena a namontována začátkem července 2012. Firma měla spoustu výmluv, nekomunikovala... nakonec jsme cestou smíru přistoupili na podzimní termín montáže, který se nejspíše opět nebude konat, jelikož firma opět nekomunikuje! Veškerá iniciativa/komunikace byla od počátku z naší strany. V létě jsem se dokonce v dané záležitosti telefonicky informovala na Nejremeslnici.cz, kde mne ubezpečovali, že žádné problémy s firmou Stíntech doposud nebyly. A musím podotknout, že ještě v červenci firma Stíntech měla na nejremeslnicich samé SILNĚ POZITIVNÍ REFERENCE!!!!!!! Jak je to možné??? Byla to má první a bohužel velmi negativní zkušenost, kterou hodlám řešit právní cestou! Nicméně jsem přesvědčena, že tento krok by měl učinit primármě portál Nejremeslníci, pakliže si za jím doporučenéma firmama stojí a nechce ztratit důvěru svých zákazníků!

Budu ráda za Vaši reakci k této záležitosti.

S pozdravem, Kovaříková (verdie_seznam_cz)
Dobrý den , asi Vám zkazím víkend, ale myslím si že k realizaci nedojde.
Bežte rovnou na polici, ani se nasnažte jako my posílat dopis s výzvou o vrácení zálohy (p. Mrkos zásilky nepřebírá) ani ho kontaktovat na provozovně v Praze tak se nezdržuje, a podejte trestní oznámení za podvod. Ale pozor definujte "úmyslný" podvod pokud to půjde, pan Mrkos už totiž věděl že zakázku nebude realizovat, minimálně v mém případě. Takže všechny faktury, a výpisy z účtu z kterého jste poslala peníze předejte PČR. Jste už třetí poškozená osoba, takže se mnou jsme čtyři a částka, kterou od nás vybral již přesahuje 50.000 kč takže už to vidím na "podmínku" pro pana Mrkose. Ale prosím neváhejte a běžte na polici. S přáním pěkného dne Kopřiva
Dobrý den, bohužel se přidávám se stejným scénářem. Panu Mrkosovi jsem dala zálohu 20000 Kč na výrobu a montáž rolet. Na rolety jsem čekala 3 měsíce a po 3 měsících jsem chtěla vrátit zálohu. Pan Mrkos mi týden sliboval, že mi ji pošle, že už jí poslal a po týdnu mi přestal brát telefony. Takže v tuto chvíli na něj podávám trestní oznámení a budu to řešit přes právníka.
chtěla jsem se jen zeptat, jestli je někdo z poškozených z okolí Šumperka, že bychom mohli podat na p.Mrkose společnétrestní oznámení?
Jsem přímo ze Šumperka , trestní oznámení jsem již podal na policii
Dobry den, chtela jsem se zeptat, jestli je nejaky vysledek? jsem ze sumperka a taky jsem panu Mrkosovi zaplatila zalohu:( conza firmu se jedna jsem zjistila az ted.
Nevim, jestli to je stale aktualni ale ke spolecnemu tresnimu oznameni bych se taky pridala.
Přidávám se ke skupince podvedených, p. Mrkos si nechal zaplatit zalohu cca 16 tisic na zaluzie a plise, zaluzie dodal v terminu, ale plise slibene v cervenci doposud nemam. Doporucene dopisy nevyzvedava, takze asi taky policie.
Dobrý den ,v září 2012 ode mne p.Mrkos vybral zálohu cca 20.OOO,-Kč a doteď žaluzie nemáme.Podávám na něj trestní oznámení.
Opravdu je pan Mrkos a jeho fa podvodník a zloděj!!! Mám podobnou zkušenost z minulého roku začátkem jar/léta. Dodnes mi dluží ze zakázky 5 tisíc., které několikrát sliboval, že poslal na účet, avšak nikdy jsem částku neobržel! Vyhněte se tomutu "kokotovi" obloukem!!!!
Palec dolů s odůvodněním: zlodějská firma
Dobrý den,
chci se zeptat, zda skutecne na nej bylo podano trestni oznameni.Jsem jeden z dalsich podvedenych. Dekuji
Dobrý den, jmenovaný pán byl Okresním soudem v Nymburce obžalován pro pokračující přečin zpronevěry podle §206 odst.1, odst 3 trestního zákoníku. Celkem bylo 17 poškozených včetně mé osoby. Spis byl řešen jak jsem již psal Okresním státním zastupitelství v Nymburce pod značkou 1 ZT 53/2013. Soud je už ukončen a pán dostal co si zasloužil, tedy podmínku, zákaz podnikání a musí uhradit škodu. Samozřejmě si nejsem jist jestli peníze někdy uvidíme, částka byla velmi horentní. Doporučuji se, ale obrátit na soud a ještě se nahlásit. Pěkný den a hodně klidu během svátků.
Děkuji za odpoved. Jen nerozumim tomu, že podnika dál.....Takže první krok co musím udelat je podat trestní oznamení? Taky vám přeji klidné svátky:-)
Dobrý den všem poškozeným...dnes jsem podala trestní oznámení.
Škoda, že jsem tyto stránky nenašla dříve, když čtu vaše komentáře vidím, že tyto problémy trvají již přes rok a pan Mrkos stále podniká a podvádí. V polovině listopadu 2013 jsem mu dala zálohu na venkovní žaluzie. Doteď žaluzie nemáme a dostali jsme se již do stádia, kdy nám nebere telefon. Na základě vašich zkušeností se připojíme a podáme rovnou také trestní oznámení
Největší škoda je to, že zde na sebe skoro nikdo nenechává kontakt a všichni vystupujete anonymně. Martin Přidalík :-)
Prosím všechny poškozené, ať mi napíší na m.pridalik@seznam.cz.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace