Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Výměna linolea

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
potřebuji vyměnit linoleum v kuchyni, předsíni a komoře, celkový rozsah cca 24 m

=== Nabídka
Dobrý den
Měl bych zájem realizovat Vaši poptávku.Potřeboval bych více informací ohledně pokládky(podklad podlahy) domluvit způsob jak chcete realizovat pokládku a také termín pokládky.
S pozdravem Petr Konopásek

Dodavatel (řemeslník)
Petr Konopásek (Praha)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Poslala jsem panu Konopáskovi přesné rozměry prostor do kterých jsem požadovala položit lino, vypočítanou výměru a značku lina. Všechno mi telefonicky odsouhlasil, podívat se nepřijel. Nakonec se ukázalo, že je to málo, takže práce nebyla provedena v plném rozsahu. Položené lino v kuchyni se hodně vlní, zakončení směrem do sklepa bych hůře neudělala ani já. Účet po zhotovení práce nepředložil. Vybrala jsem si ho na základě referencí, které jsem o něm četla, ale sama jsem hodně zklamaná, už bych ho nechtěla.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

2 500 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 01.08.2012 uživatelem marta.pozarska

Komentář dodavatele
Rád bych okomentoval také pohled z mé strany milá paní po telefonickém rozhovoru mi sdělila že má již přeměřeno od pokladače který ji vše spočítal takže dle domluvy jsem již na přeměření nemusel.Dále bych dodal že PVC se má pokládat na rovnou a čistou podlahu(nebylo splněno ani jedno). PVC jsem chtěl podlepit lepidlem celoplošně nebo na obou stranou pásku což paní rezolutně odmítla.To že se PVC vlní nato jsem upozornil a také vysvětlil z jakého důvodu tomu tak je a že pokud bude mít paní nějaký problém ať zavolá,což se tak nestalo.Ohledně zakončení u sklepa to jest oříšek napojit chybějící PVC na mastnou podlahu obou stranou pásku doopravdy nejde.
Při předávání práce vše v pořádku a účet jsem nabízel vystavit.
Diskuze
To, že mám přeměření od jiného pokladače jsem panu Konopáskovi řekla až, když přijel práci provést. O tom, že by si prostory přijel přeměřit nemluvil, tady dokonce řekl, že to běžně dělá, ale že měl moc práce, proto nepřijel. Před tím jsem mu poslala rozměry prostor a výběr lina jak je zřejmé z naší korespondence. Celoplošné podlepení jsem skutečně nechtěla a o podlepení na obou stránkách pásku vůbec nemluvil. Rovněž nemluvil o tom, že se lino bude vlnit. Lino na které se to další pokládalo byla umytá. Když, jak nyní tvrdí nebyl podklad pro položení čistý, měl práci odmítnout.Na to jak vypadá zakončení u sklepa jsem přišla, až když odešel.To, že nabízel účet je sprostá lež. Myslím si, že účet se nenabízí, ale automaticky vystavuje. Naštěstí jsem u toho, když práce prováděl nebyla sama.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace