Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Výměna radiátoru

Popis zadání

Odmontování starých litinových radiátorů v panelovém domě a jejich výměna za jeden výkonnější radiátor vč. výpočtu jeho výkonu pro daný prostor.

Požadavky: odmontování radiátorů, předělání vedení trubek k novému.

Dodavatel (řemeslník)
Tomáš Král Instalatérství, Topenářství (Loděnice u Berouna, okr. Beroun)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Pan Král z firmy Královské instalatérství nejprve došel, aby mohl vypočítat velikost a výkon nového radiátoru, následně nám zaslal e-mailem kalkulaci ceny za práci i radiátor, který nám ihned po odsouhlasení nabídky objednal (přáli jsme si z řady Koratherm, který běžně nebývá na skladě). Poté dorazil, aby vypustil z radiátoru vodu, odřízl stará topná tělesa a připravil si vedení trubek pro nový radiátor. Při druhé návštěvě, kdy již dorazilo nové topné těleso, nám toto připevnil ke stěně a vyzkoušel jeho funkčnost.

S pracemi jsme velice spokojeni, komunikaci hodnotím taktéž kladně. Zatím jsme žádné závady neodhalili a vzhledem k precizně odvedené práci ani nepředpokládám, že by nějaké nastaly.

Naše očekávání předčilo jednak to, že pan Král po předchozí domluvě s námi sám nový radiátor objednal (domnívali jsme se, že si jej budeme muset zakoupit samostatně a dovést) a dopravil k nám do bytu. Dále fakt, že při přivařování nových trubek myslel i na to, že by někdy mohla nastat nějaká nepředvídatelná událost, a proto nám na ně namontoval kohoutky, aby nebylo nutné vypouštět opět celý dům, když budeme potřebovat s topením cokoli provádět konkrétně jen my. A konečně fakt, že pro něho bylo samozřejmostí odvést staré topné radiátory.

Velmi mile překvapeni jsme byli i z celkové práce - je opravdu velice kvalitně odvedena. Pan Král byl pečlivý, opatrný, aby nepoškodil stěny či cokoli v bytě včetně nového radiátoru, který opečovával jako oko v hlavě.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 06.06.2012 uživatelem Romy

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace