Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Hruba stavba

Popis zadání

Jednalo se o vyzdění obvodových zdí, nosných zdí, věnec, komín a vyzdění příček.

Dodavatel (řemeslník)
Jakub Berglowiec (Český Těšín-Dolní Žukov)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Marek Berglowiec s námi sepsal smlouvu, vyinkasoval zalohu na materiál s tím že práce mu bude uhrazena až po vyzdění zdí. Nejprve se stále protahovala dodávka materiálu, mnoho různých výmluv, a když jsme si materiál zajistili sami a požadovali jsme vyzdění zdí (tím by se začal snižovat dluh za nedodaný materiál), po mnohých planých slíbených termínech přestal komunikovat a vypíná si telefon. Bydliště má na Městském úřadě, zrušil si živnostenské oprávnění a o způsobu náhrady dluhu nekomunikuje. Víceméně se po něm slehla zem.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 08.06.2012 uživatelem Uživatel_31923

Diskuze
Pokud máte podobnou zkusenost ozvete se na muj tel. 737713099. Dekuji
Frima po 2 mesicich uhaneni nakonec prijela. Vyzdila 5 rad. Kdyz se prisel podivat stavebni dozor tak rekl rozebrat, takze jsme si dali sami tu praci, rozebrali stavbu a jsme opet na prvni rade.
Ozval se mi pán z Českého Těšína, který byl podvedený stejným způsobem. Pokud jste byli také podvedeni ozvete se na výše uvedený telefon !!! Děkuji
Už teď je nás 5 podvedených.
je to organizovana podvodná skupina - Jan, Marek a Jakub Berglowiec, neplaťte jim žádné peníze za práci do kapsy, ale rozdělte je mezi nás podvedené !
Připojuji se k výše uvedenému. Vystupují jako rodinná firma, jeden z nich podepíše smlouvu o dílo na hrubou stavbu RD a požádá o zálohu na materiál a práci. A pak vyzdí několik řad tvárnic nebo max. udělají základovou desku (i to po několikaměsičním urgování, uhánění a navyše často i špatně) a zlehne se po nich zem...U všech podvedených to má stejný scénář!! Na těšínsku již bylo takhle podvedeno a okradeno několik rodin...Marek má bydliště na Městském úřadě, na domě, kde bydlí Jan a Jakub je zástava. Pracují na černo, peníze do kapsy, aby se vyhli věřitelům...Jejich dluhy jednotlivým rodinám jsou v řádech statisíců....NENECHTE SE PODVÉST A NESTAVĚJTE S NIMI!!!
Podnikání rodiny Berglowieců - Marka, Jakuba a Jana je podvodná činnost. Jejich cílem je vylákat od lidí peníze - zálohy na materiál. Poté stavbu neprovedou, jsou v exekuci. Peníze vrátit odmítají a nekomunikují. Zatím vím o 5 podvedených rodinách. JSOU TO PODVODNÍCI A BRZY BUDOU ZA MŘÍŽEMI. M.P.
Pokud máte špatnou zkušenost s touto firmou mb stav - Jan, Jakub a Marek Berglowiec a chcete se přidat k hromadnému trestnímu oznámení, napište zprávu na podvod.berglowiec@email.cz
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace