Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Stěhování

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Seznam věcí ke stěhování: 1x dvoupostel, 2x postel, 1x satni skrin, 1x komoda, 1x pracovni stul, 2x mensi stul, 3x zidle, 2x kreslo, 1x rozkladaci pohovka, 2x televize, 1x lednicka, mraznicka, 1x mikrovlna trouba, 1x rychlovarna konvice.

Dodavatel (řemeslník)
TAVOČER s.r.o. (Praha)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Konečná cena byla vyšší než nabídnutá cena, efektivita jednoho pracovníka nebyla nijak oslnivá, proto přestěhování stejného nábytku trvalo třem pracovníkům téměř stejně dlouhou dobu (cca 4 hod) jako dvěma pracovníkům konkurenční společnosti (cca 4,5 hod) před nedávnem. Jednání dispečerů bylo v pořádku, jednání jednoho z pracovníků nijak oslnivé.

Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 01.06.2012 uživatelem Uživatel_18279

Komentář dodavatele
Cenová nabídka c.121948 k Vašemu stěhování byla orientační, (uvedeno v nabídce), pro upřesnění ceny jsme Vám nabízeli osobní návštěvu technika (uvedeno v nabídce), kterou jste nevyužil. Před stěhováním jste nás informoval o požadavku balící služby, která nebyla uvedena v původní poptávce. Snažíme se zákazníkům vyhovět i když mění charakter objednávky na poslední chvíli. Zakázka byla realizována v sazbě 1000Kč/hod +20% DPH a konečná cena odpovídala časovému průběhu stěhování a souvisejících služeb. Informoval jsem se u posádky, zda byl během procesu nějaký problém na který upozorňujete v hodnocení, ale bylo mi sděleno, že nebyl. Vaši pripomínku bereme na vědomí, ale s přihlédnutím ke skutečnému objemu prací a k dalším kladným hodnocením na tomto serveru jsme práce odvedli požadované kvalitě za odpovídající částku. Tavočer s.r.o.
Diskuze
Pokud byste si důkladněji přečetli zpětnou vazbu (mnohem detailnější), kterou jsem Vám zasílal e-mailem, tak byste pochopili důvod mé nespokojenosti, která se vůbec netýká ceny jako takové! Vaše nabídka byla původně na 3 800 Kč a počítal jsem s vyšší konečnou cenou a to jak s ohledem na dodatečné náklady na balící materiály, tak s ohledem na možnou potřebu demontáže některých částí nábytku a tudíž s prodloužením celkové doby potřebné ke stěhování, tj. již předem jsem počítal s vyšší cenou než Vámi původně nabízenou! Má nespokojenost se dokonce netýká ani celkové ceny za stěhování jako takové, avšak celkové ceny za veškeré Vaše služby.
Takže velmi stručně, před 6 měsíci jsem naprosto stejný nábytek stěhoval s Vaší konkurencí a celková cena činila 5 000 Kč (původní nabídka byla rovněž nižší, srovnatelná s Vámi nabízenou cenou). Tato konkurence však využívala POUZE 2 pracovníky při srovnatelné hodinové sazbě, jako je ta Vaše. Proto když jsem nyní poptával stěhování znovu, předpokládal jsem, že Vámi nabízení 3 pracovníci budou Vaše konkurenční výhoda a stěhování tak zabere méně času. Důvodem mé částečné nespokojenosti (a to nikoliv s cenou za stěhování samotné) tak je skutečnost, že Vaši 3 pracovníci byli zhruba stejně "efektivní" jako 2 pracovníci Vaší konkurence. Pokud připočtu cenu za dovoz / odvoz krabic, jsem u Vaší společnosti na 5 500 Kč. Vy osobně byste byl spokojený, pokud by Vám např. truhlář nabídl vyrobení police pomocí dvou svých zaměstnanců za hodinovou sazbu x, druhý truhlář by Vám nabídl za tu samou hodinovou sazbu k dispozici 3 řemeslníky, a Vy jste nakonec měl platit za služby druhého truhláře více? Troufám si tvrdit, že nikoliv.
A ještě drobné doplnění: zadal jsem na tento server poptávku na přestěhování, přičemž mi obratem přišla nabídka. Poté, co jsem ji akceptoval, tak jsem se s Vámi telefonicky spojil a pouze se zeptal, zda mají Vaši pracovníci nějaké materiály na obalení televizí a DVD v autě (aby se nestalo, že by přijeli a řekli, že obalový materiál nebyl poptáván vůbec a že ho tudíž na autě vůbec nemají). Troufám si tvrdit, že takto se zachová naprostá většina zákazníků stěhovacích společností. Proto mi nepřijde úplně korektní označovat požadavek na zabalení 2 televizí a DVD za "změnu charakteru objednávky na poslední chvíli".
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace