Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kácení 6ti stromů mezi objekty

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

poptávám kácení jehličnatých stromů (jedle a smrky). Jedná se o kácení 4 vzrostlých smrků, jedné jedle a jednoho stromu u sousedky, Stromy jsou vysoké cca 15m a ve výšce 1,2m nad zemí mají průměr cca 60-70cm. Stromy jsou za domem a před strání, na níž je však jedna chata a rekreační domek. Rovněž v místě vede sloup s telefonním kabelem (nevím, zda se ještě používá, nejspíš se jedná o nefunkční pozůstatek). Požaduji cenové nabídky na kompletní pokácení a nařezání 5ti našich stromů, a pokud se připojí i sousedka, bude jich celkem 6.

Hlavním požadavkem je firma nebo řemeslník, kteří mají živnost a oprávnění na kácení stromů, kteří jsou POJIŠTĚNI! pro případ pádu stromu na objekt a kteří mají zkušenost a potřebnou techniku. Požaduji vysoce profesionální přístup, protože v důsledku nekvalitní práce hrozí ohrožení majetků i zdraví.

Prosím, zašlete mi cenovou nabídku na kácení dle výše uvedených požadavků. Po domluvě bych poptal i rozřezání na špalky, aby se dřevo dalo uskladnit.

Termín dle Vašich možností, nespěchám na práci, ale odhad bych viděl na termín prázdnin (červenec/srpen). Povolení ani ohlášení není třeba, zajišťoval jsem je na odboru živ. prostředí na městském úřadu a vzhledem k tomu, že jsou stromy na vlastním pozemku a nedosahují parametrů pro nutnost ohlášení (povolení), bylo mi sděleno, že je to v tom případě nezajímá a není třeba povolení vydávat.

Místo realizace: Jáchymov, Karlovarský kraj

Více viz foto, nebo možno domluvit obhlídku na místě, avšak až po přibližných cenových nabídkách.

Děkuji

=== Nabídka
Dobrý den,reaguji na vaší poptávku na pokácení 6ti stromů.
Jsme parta řemeslníků,která dělá rizikové kácení a výškové práce již 6 let a dále provádíme těžby a přibližování dřeva.Pojistky a veškeré akreditace vlastníme.(Práce s pilou,pojistky:úraz,škoda na majetku do 2mil,výškové zkoužky).Termín by nám vyhovoval druhý víkend v červenci,budeme v okolí dělat jěstě jednu zakázku,tak bychom jí spojili. Práci odhaduji na jeden den,buď Sobota,nebo Neděle.
Naše reference: ČeZ,Eon,Telefonica O2,ZOO Praha Trója,NPŠ(Národní park Šumava)
S Přáním hezkého večera Radek Jirásek

Dodavatel (řemeslník)
Radek Jirásek (Sedlčany)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Pan Jirásek s kolegou odvedli perfektní práci. Je vidět, že se ve svém oboru vyznají, mají veškeré profesionální vybavení a opravdu umí vzít za práci.

Stromy byly ve svahu, na nepřístupném místě a hrozilo poškození vedení a okolních domů a jiné firmy z kraje se je bály pokácet.

Pan Jirásek jednal s rozmyslem, obhlédl okolí, vytyčil dráhu pádu stromu a přesně kam určil, tam stromy dopadly. Předem stromy odvětvil, zajistil lany a provázal s jinými stromy a poté provedl řezy.

Jsem tedy maximálně spokojen a rád, že jsem využil nabídky na pana Jiráska.

Cena odpovídala cenové nabídce, nebyla navýšena. To je velké plus a fér jednání.

Komunikace bezproblémová, pan Jirásek mě sám kontaktoval a před samotnou realizací termín ověřil a potvrdil. Ačkoliv jel přes 180km na místo realizace, přijel přesně! v 8:00, tedy v čase, na kterém jsme byli domluveni.
Žádné vady se při kácení nevyskytly.

Mé očekávání předčilo i to, že nám pánové nařezali stromy na špalky tak, abychom mohli provést další manipulaci. Pánové se ničím nezdržovali a za cca za 6 hodin bylo vše dokončeno.

Pokud bych kácel v budoucnu, tak jedině za využití služeb pana Jiráska a jeho firmy.

Proto mohu všem tuto firmu DOPORUČIT.

Panu Jiráskovi tímto chci ještě jednou poděkovat.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 28.06.2012 uživatelem AW-ELEKTRO

20022012506
20022012507
20022012508
20022012509
DSC00003
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace