Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Návrh interiéru

Popis zadání

Návrh interiéru rodinného domu.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Firmu Domova jsme oslovili v polovině listopadu 2011, dohodli se na návrhu interiéru nově budovaného RD a zaplatili zálohu. Termín pro dokončení návrhu byl stanoven na 15.12.2011. Přes urgence jsme dostali zprávu až 30.12.2011. Po Novém roce se paní Eretová začala snažit, práce se urychlily a my jsme dostali screenshoty ze dvou místností. Po 21.1. ovšem veškeré kontakty ze strany paní Eretové opět ustaly a od té doby už s námi nikdo nekomunikoval. Pouze jsme dostali hromadný mail, že se paní Eretové narodila 22.února dcera. Teď je konec dubna a firma nekomunikuje, přestože jsme se o to opakovaně snažili.
Přiznám se, že nic horšího jsem ze strany firmy dosud nezažil a doufám, že už nezažiju.
---------------------
Po delší době "žádné reakce" ze strany Domovy přikládám další střípek do mozaiky chování p. Eretové - protokol z pokusu ČOI o provedení kontroly. Obrázek nechť si udělá každý sám.

Dohodnutá cena
6 000 Kč
Skutečná cena

6 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 26.04.2012 uživatelem Uživatel_22274

eretova-coi-01
eretova-coi-02
Diskuze
Palec dolů s odůvodněním: A jak to vaše peklo bude vypadat? Bude alespoň horší než spánková deprivace dvouměsíčním miminem? :-)
Ááá, první reakce od 26. ledna. To je rychlost! A já myslel, že máte rozbitej počítač s internetem, mobil vám spadnul do záchoda nebo ho miminko rozbilo... Vaše webové stránky s průběhem prací na jiných stavbách nevypadají jako spánková deprivace.
Nebuďte tolik paranoidní. :-) Vaše recenze se tu objevila 26.4. a tak na ni reaguji. A nejvzajímavější na ní je to vaše ujišťování o pekle. Proto prosím o vysvětlení, aby byl obrázek o vašem obchodním vztahu kompletní. :-)
Vážený pane(?), neznám vás a proto mi vycházejí dvě možnosti. Buď jste manželem (nebo příbuzným) paní Eretové, pak chápu, že se tady snažíte vytvořit dojem, že je na mé referenci něco špatně. Možná byste se měl nejprve zeptat manželky (pokud vám to spánková deprivace dovolí), a pak vzít do ruky radši telefon a zavolat mi a hluboce se omluvit a snažit se zakázku urovnat.
Pokud s paní Eretovou nemáte nic společného, pak tady píšete nesmysly bez znalosti věci a nechápu, proč se do toho pletete.
Žádost o vysvětlení je jaksi zodpovězena už v referenci, nemám, co bych dodal.
Vaší špatné referenci přeci není důvod nevěřit a obrázek si podle uvedených informací jistě každý udělá sám. Ale na dojem jaký zanechá bude mít bohužel vliv především vaše vyhrožování a vaše reakce na otázky.
Po delší době "žádné reakce" ze strany Domovy přikládám další střípek do mozaiky chování p. Eretové - protokol z pokusu ČOI o provedení kontroly. Obrázek nechť si udělá každý sám.
Náhodně jsem narazila na tento blog a panu ,,Autorovi" opravdu děkuji za pobavení... :-) .
Také mohu doplnit jednu svojí perličku : Ve studiu sl.Eretové jsem byla v tomto období jako brigádník a s panem autorem mám např takovou zkušenost : ,,VLETĚL" DO STUDIA A KDYŽ JSEM MU OZNÁMILA, ŽE TAM SL. ERETOVÁ NENÍ, TAK MI VZAL ZE STOLU NŮŽKY A PŘESTŘIHL ŠŇŮRU OD KLÁVESNICE I MYŠI, POTÉ SI NEZAPOMNĚL ZAŘVAT, ŽE NÁM TO TAM VŠE VYSTŘÍKÁ MOČŮVKOU ATD... jeho pohled tenkrát opravdu nepatřil zdravému i když nejspíš naštvanému člověku.. DÍVÍTE SE PO TAKOVÉ ZKUŠENOSTI, ŽE JEHO DÍLO NEMĚL NIKDO ZÁJEM DOKONČIT??? A mimochodem pane ,,Autore", tak pokud já vím,tak cena celé zakázky byla stanovena na 12tis Kč bez DPH, zaplatil jste jen 6tis Kč, způsobil škodu a ještě se cítíte ukřivděn. Možná by stalovyhledat spíše pomoc specialisty,než se tu léčit na maminách
Vážená paní,
upustím od invektiv, už mi za rozčilování nestojíte.
V ten den jsem byl rozčilen, ano, ale jediné, co jsem chtěl, bylo mluvit osobně s Eretovou, protože holka zlatá mi už kvůli půlročnímu zpoždění zakázky nezvedala telefon. Vám ho po mé urgenci na místě zvedla, ale se mnou - opět - mluvit nechtěla. A protože celá vaše firma - teď už tedy zahrnuji do té sebranky i vás - mi zdržela stavbu a připravila nekonečné komplikace, udělal jsem vám "ŠKODU" - přestřihl jsem kabel (v hodnotě 20,- Kč) od klávesnice k počítači se slovy, že když zdržujete měsíce a měsíce vy mě, tak teď budu zdržovat já vás.
Se zákazníky nekomunikujete, s ČOIkou nekomunikujete, myslím, že problém bude jinde, než ve mně a symbolickém poškození kabelu za 20,- Kč.
Mimochodem, co takhle naskenovat a připojit příjmový pokladní doklad na těch 6 tisíc? Ale ne, že by žádný nebyl??? No, to je překvapení, neokrádají se zde jen zákazníci, ale i stát... No nedivil bych se, kdybyste tam v té vaší "firmě" na to byli ještě hrdí...
Jo, a Eretové to VŠECHNO vyřiďte, rád si od ní něco vtipného přečtu, když už nemá ani kousek cti v těle, aby se aspoň zpětně omluvila.
Sl.Eretové pošlu odkaz na tuto diskuzi, jistě se také pobaví :)
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace