Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Výstavba rodinného domu

Popis zadání

Kompletní výstavba nového rodinného domu firmou DEKSTAV CZ s.r.o.,na stavebním pozemku,dle Dekstavem dodaného stavebního povolení, projektové dokumentace, v souladu s platnými stavebními postupy, normami, atd., vše dle uzavřené Smlouvy o dílo.

Cílem bylo mít kvalitní rodinný dům bez závad a nedodělků ke klidnému bydlení.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Děs, děs, děs a hrůza !!! DEKSTAV CZ s.r.o. (jednatelé : Šolín Miroslav, Šolín Radek a ing. König Lukáš) nedoporučuji ani největšímu nepříteli !!! Vyhněte se této pseudo-firmě obloukem !!!
Dekstav stavěl náš dům celou dobu od 7.3.2011 do 1.2.2012, kdy jsme odstoupili od smlouvy (a stavbu dodělává firma Bystroň- zateplení, kteří jsou zatím výborní !) bez platných dokumentů (Stavební povolení, Projektová dokumentace, atd.), přestože je nám měli předat do 15.4.2011 a do 1.2.2012 je nedodali, nedodrželi výstavbu dle dokumentace, takže máme odlišný dům !!!
Finance (zálohy) na náš dům zřejmě utratili jinde, proto jejich subdodavatelé neměli a někteří nemají za svou práci zaplaceno dodnes, dílo stavěli se změnami, které nám pouze suše oznámili a nekonzultovali (neudělali zděný komín, izolaci na střeše zimní zahrady látali z kusů starých lepenek a igelitů, zapuštěný bazén se musí zasypat, jelikož mají špatně udělanou hydroizolaci a za 3 dny tam nateklo 110cm spodní vody, nadedveřní překlady pokládají na polystyren místo na zdivo, zateplení domu vykazovalo dle techniků firmy Weber cca 10 závažných vad, např. špatně zvolené hmoždinky, které neprošly v odtrhových zkouškách a odpadávaly samy, promrzlá stěrka a lepidlo, které bylo pouze na cca 30% zdiva, jinak byla izolace nepřilepená, nepoužili výztuhy, špatně založili celý zatepl. systém, atd., schodiště udělali s půlenou podestou namísto podesty vcelku, některé obvodové zdi vzájemně neukotvili, vnitřní omítky a špalety byly křivé a popraskané, krabice pro vypínače a zásuvky nám zaházeli omítkou a hledáme je dodnes, k ničemu nám nedali protokoly o provedených zkouškách, sloup mezi balkonovými dveřmi ve II.NP přezdívali 2x, jelikož byl o cca 20cm mimo svislou osu s okny v I.NP, po celou dobu stavby tam pracovali průměrně 1-2 dělníci, nikdo z jednatelů se nezajímal o kvalitu prací, na přelomu léta a podzimu 2011 nepracovali na stavbě cca 3-4 týdny, atd. !!!
Co se týče dodržení daných termínů firmou DEKSTAV CZ s.r.o., tak například při stavbě zimní zahrady, která měla být hotova do 12.9.2011, tak do našeho odstoupení od smlouvy dne 1.2.2012 tato nebyla zhotovena ani ze 60% a zpoždění v té době bylo 142 dní,
t.j. téměř 5 měsíců !!!
Jediné, co ovládají jsou plané sliby, pokusy o podvod (kdy nás přesvědčovali o nezaplacené platbě cca 2.000.000,- Kč a poté po několika týdnech zjistili, že se "spletli" !!!, nyní zase chtěji platbu na základě jejich znaleckého posudku, který jejich znalec udělal tak, že nebyl na stavbě, ale pouze udělal pár fotek přes plot a odhadl kvalitu díla na 100 % !!! a čirou náhodou udělal odhad o cca 1.225.000,- Kč vyšší, než je realita !!!), nemají problém Vám opakovaně lhát do očí, ale i na papír formou dopisů a mailů (co jsme jim vyvrátili protokoly od Policie ČR, atd.), absolutně je nazajímá jakýkoliv požadavek investora
nebo zákazníka, a co se týče jejich sebestřednosti a arogance, tak ty by mohli vyvážet na tuny...proto není náhoda, že mají pánové z Dekstavu nejen problémy s některými jinými zákazníky, dodavateli a věřiteli, ale že se o ně začíná v současné době zajímat několik státních úřadů, jako je Policie ČR oddělení Hospodářské kriminality,
Finanční úřad, Živnostenský úřad, Stavební policie, atd. což vyvolává dojem, že zřejmě činnost firmy DEKSTAV CZ s.r.o., se sídlem v Bašce, IČ 26825198 není úplně v pořádku...pokud chcete být těmito orgány osloveni i Vy, tak s firmou Dekstav naopak začněte spolupracovat !!!
Důrazně varujeme před jednateli firmy DEKSTAV CZ s.r.o. (www.dekstav.cz), kteří mají rovněž firmy na LITÉ PODLAHY www.litepodlahy-dekstav.cz a www.lite-podlahy-dekstav.cz, VIBRAČNÍ DESKY www.vibracnidesky.cz, firmy MIROSLAV ŠOLÍN, INTEMA JM v.o.s., SALDERA s.r.o., atd. !!!
Také chceme upozornit na skutečnost, že mají webovou stránku plnou krásných slibů se zákazníkem v centru dění a odkazů na přátelské reference, ve skutečnosti budete jednat s lidmi, které zajímá jen to, jak z Vás vytáhnout peníze a s výsledným dílem se raději neztotožňují nebo Vám naopak tvrdí, že je vše v pořádku, případně, že lžete nebo jste si všechny vady a nedodělky způsobili sami...!!!
Výsledkem je fakt, že oprava všech závad a nedodělků, způsobených firmou DEKSTAV CZ s.r.o. nás stojí a bude stát několik statisíců Kč,
které budeme následně vymáhat soudní cestou !!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 23.04.2012 uživatelem Uživatel_30104

Diskuze
myslím si jestli budu stavět dům se vším komplet a za takový peníze ,tak si nejdřív ověřím o jakou firmu se jedná.Jak popisujete co udělali zle atd tak přece to musím vidět a ukončím smlouvu hned
Ale vám asi šlo o cenu,a tak jste dopadli a ted se stěžujete nezastávám se firmy ale jestli vidím že práce není kvalitná a tak sakra to ukončím
Palec dolů s odůvodněním: veděli že práce není provedená kvalitně a přece je nechali pokračovat.Normální člověk by odstoupil od smlouvy
Dobrý den,
taky jsme se bohužel před nějakou dobou "potkali" s firmou Dekstav CZ s.r.o. a pouze musíme potvrdit slova pisatele výše uvedeného článku. Pan Šolín mladší i pan König Vás před podpisem smlouvy skutečně ujišťují, že jsou nejlepší firma na světě, ale pouze do doby, než jim zaplatíte - pak o Vás absolutně ztratí zájem a ještě na Vás arogantně útočí tím, že Vás spolu s právníkem "zničí finančně", atd., což je jen odraz výchovy pana Šolína staršího, který si svými veksláckými manýry zřejmě za pomocí úplatků nebo jiných "kouzel" v okolí bydliště všude vše vyjednal (např. v obci Baška získával za minulého vedení obce snad všechny zakázky !), navíc pokud mu pan Šolín mladší doma "brečí", že jsou na něj všichni zlí tak mu jeho otec potvrdí i to, že je slunce zelené !
Na severní Moravě je tato firma již delší dobu na pomyslné "černé listině" většiny investorů a zadavatelů stavebních zakázek, navíc mají dle některých informací údajně i obestavené účty v bankách a přijímají pouze platby hotově !!!
Co se týče záručních oprav, tak tyto je absolutně nezajímají a "vyřizují" je tak, že pouze sdělí investorovi, že bylo dávno vše odstraněno a dílo je bez závad - samozřejmě závady neodstraní a tudíž ani nemají platný protokol o odstranění závad.
Dle různých informací mají velmi dobrou vazbu na Stavebním úřadě ve F-M v nějakém panu Mizerovi, který jim zřejmě bez ověření potvrdí úplně vše a toto v nás vyvolává dojem, že to není zadarmo !
Pánům Šolínům a Königovi chybí jakékoliv profesionální chování, vstřícnost a zájem o zákazníka,
odborné znalosti jsou téměř nulové, což je zřejmě obrázek toho, že pan Šolín starší má snad nedostudovanou základní školu a pan Šolín mladší je vyučený automechanik, který si dosadil pana Königa jako svého asistenta se stavebním zaměřením, proto nemůžou absolutně fungovat !
Je jen otázkou,jak dlouho může být tak amatérská firma na trhu a kazit svým jednáním práci slušným stavebním firmám, které naopak zajímá názor zákazníka.
Proto je moc dobře,že existuje tato webová stránka, která upozorní jak na ty dobré firmy, tak
rovněž na ty hrůzostrašné, jako je Dekstav CZ s.r.o. !!!!!!!!!
A jak píše pan Ďuráč - je nutné okamžitě s takovou firmou rozvázat smlouvu nebo ještě lépe s firmou jako je Dekstav CZ s.r.o. ji nikdy nepodepsat...také se divíme pisateli, že to neudělali hned,
byť nemůžeme vědět, co je k tomu vedlo ?!!!?
Dobrý den, já bych rád viděl nějaké fotky, jestli je to možné...Děkuji. Grüner
Dobrý den,
brzy přidáme nějaké fotografie jako součást článku.
Děkuji za vysvětlení a dává mi to za pravdu že cena dělá v dnešní době zázraky bez ohledu na kvalitu práce.Bohužel lidi zůstanou přitom že to risknou za pár drobnych než by si připlatili za kvalitu.Divím se jak taková firma sakra může dál podnikat,což nejsou páky jako je finanční uřad
čoi atd?Holt jak jsem zjistil dnes dají žl všem bez ohledu co jsou vyučený.Já jsem vyučen a mám18let praxe a stále se střetávám s lidmi kteří jsou takzv.zedníci .Dnes jim to zákon umožnuje a většinou jsou to podvodníci co vyberou zálohy a víc je není.A bude hůř!
Dobrý den pane Ďuráč,
asi Vás zklamu, ale cena našeho domu od firmy DEKSTAV CZ s.r.o. nebyla rozhodující a nijak výhodná,byla naopak ještě vyšší, než byla v té době cena katalogová od firmy G-Servis, jediným důvodem proč stavěla náš dům firma DEKSTAV CZ s.r.o. byla provázanost jejich Smlouvy o dílo s Kupní smlouvou na pozemek, kde dům stavěli, který se nám velice líbil (hledali jsme cca 3 roky) a dodnes tento výběr nelitujeme.
Jediné, čeho litujeme je, že vůbec existují firmy jako je DEKSTAV CZ s.r.o. !!!
Naštěstí nová firma Bystroň - zateplení z Ostravy, která nám dům dostavuje je přesný opak Dekstavu, vše se jim daří po Dekstavu opravit a všem jejich zaměstnancům, samozřejmě v čele s majitelem panem Bystroněm patří náš velký dík za skutečně skvěle odvedenou práci...!!!
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace