Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce koupelny, velkoformátové obklady a dlažba

Popis zadání

Rekonstrukce koupelny, WC a předsíně a položení velkoformátové dlažby a obkladů.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

Poměrně dlouho jsme hledali obkladače, který by si poradil s dlažbou v rozměru 60x60 cm a obklady 90x30 cm. Pan Štěpánek nám nakonec zajistil celou rekonstrukci koupelny, WC a předsíně, převážně vlastními silami.
Pan Štěpánek byl při práci velmi pečlivý, záleželo mu na dobrém výsledku. Oproti našemu očekávání se mu podařilo skrýt do podlahy odpad k pračce, čímž nám ušetřil v koupelně hodně místa. Má k dispozici velké množství nářadí a umí zhotovit i tzv. kamenické rohy. Jsou na pohled mnohem zajímavější a také trvanlivější než obyčejné plastové či nerezové lišty.
Doba realizace se o několik dní protáhla, obklady ani dlažba totiž nebyly rovné a pan Štěpánek se velmi snažil, aby to na výsledku nebylo poznat.
Vzhledem k tomu, že rekonstrukce probíhala za běžného provozu v bytě, bychom si představovali trochu rychlejší postup prací. Ke zpoždění došlo dle našeho mínění i z jiných příčin než kvůli pečlivému (a tedy pomalému) lepení nekvalitních obkladů.
Celkově jsme s prací pana Štěpánka spokojení, další zakázku bychom mu opět zadali nebo ho doporučili známým.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 18.04.2012 uživatelem Uživatel_12233

Koupelna01
Koupelna02
Predsin
WC01
WC2
Diskuze
Dobrý den, při čtení Vaší reference mám dost smíšený pocit, uvádíte, že obklad byl nerovný - podle mne tedy nekvalitní a pan Štěpánek byl při práci s tímto materiálem velmi pečlivý... na druhou stranu však uvádíte, že měl být rychlejší, protože se práce prováděli za provozu... lidem se opravdu řemeslník nezavděčí! Kdyby ten obklad mrskal hrc - prc a skončil s prací o den dříve, byli by jste vlastně velmi spokojení. Hezký den.
Dobrý den, obklad byl skutečně nepříliš kvalitní, pan Štěpánek si dal velkou práci, aby ve výsledku nebylo nic poznat a to se mu podařilo a patří mu za to velký dík a obdiv. Z tohoto pohledu musím jeho práci vyzdvihnout. Opravdu se snaží, aby se za svoje dílo nemusel stydět. Nicméně na druhou stranu přicházel ráno velmi pozdě a velmi brzy odpoledne zase odcházel a to je podle mého mínění hlavní důvod toho, proč se rekonstrukce protáhla. Samozřejmě chápu, že je třeba nakoupit materiál a respektovat stavební postupy, ale takových dní bylo podle našeho mínění příliš mnoho.
Jak jsem však psala, celkově jsme panem Štěpánkem byli spokojeni natolik, že bychom si ho na další práci opět pozvali a s klidným svědomím doporučili známým.
Dobrý den, služby pana Štepánka jsem využil 2x a chystám se ho opět využít na formát 150x75, protože vím, že on to zvládne. Klidně si o týden počkám, ale vím že to bude super. Pan Štěpánek nad každou spárou přemýšli aby výsledek byl perfektní. Co se týče jeho pracovní doby, tak má k tomu své rodinné důvody. Tímto se panu Štěpánkovi omlouvám za "vyzrazení" jeho pracovní doby.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace