Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Montáž skříně

Popis zadání

Přivézt ze skladu Asko rozloženou stříň a složit ji v bytě.
Požadavek byl na dva pracovníky

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pracovníci přijeli včas, ale ve třech lidech s tím, že za třetího zaplatím o něco méně - nicméně celkově více. Stalo se mi to i u jiné firmy, pravděpodobně to je obvyklé.
Skříň stavěli údajně přesně dle návodu, ale v jednu chvíli si nevěděli rady, takže za moje peníze jen dumali, jak na to.
Nakonec ji postavili, ovšem tak, že do středního úzkého dílu nebyl přes zasunovací dvěře téměř žádný přístup. Oháněli se tím, že to bylo dle návodu, ale pravděpodobně šlo o univerzální návod i na jiný rozměr skříně. Každopádně profesionál takhle špatně skříň nepostaví.
Po mé reklamaci a urgování mi bylo 3x slíbeno, že pracovníci opět přijedou a skříň předělají, 2x nepřijeli vůbec, jednou to zrušili 2 minuty před plánovaným příjezdem smskou.
Nakonec muselo dojít k úplnému vyhrocení situace, kdy už jsem byl na pana majitele nepříjemný a ten nakonec, třebaže chtěl opětovné složení skříně původně zaplatit, souhlasil s jejím předěláním zdarma.
Nakonec tedy skříň předělali po téměř 14 dnech, udělali jen to nejnutnější (do zdi jsem si ji kotvil sám), poškodili parkety a jeli domů. Tragédie.
Jediné pozitivum je, že skříň nakonec stojí a já zaplatil o dost méně než za předraženou montážní službu Aska.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.04.2012 uživatelem Béla En

Diskuze
A koli jste platil a kolik byste platil u Aska?
Cena Aska byla myslím 4000 i s dovozem, tady jsem platil i s dovozem 2500. Ale kdybych byl vedel, co bude nasledovat, asi bych si radsi priplatil.
Dobrý den,
ano s tímto musím souhlasit. Montáž této skříně se nám opravdu nepovedla a po reklamaci došlo k nápravě. Jsme stěhovací firma a naší specializací v době realizace této zakázky opravdu nebylo a ani v současné době není montáž nového nábytku. Byť již v tuto chvíli na tyto montáže máme kvalifikovaného pracovníka, který totu činnost zajišťoval pro jeden obchodní dům s nábytkem. I přes to, se do těchto zakázek určitě nehrneme. Jedna věc je již smontovaný nábytek, který se rozebírá a montuje při stěhování a druhou věcí jsou dovozy vč. montáží z obchodního domu. :-)
Dotaz na autora: Proč jste nás nekontaktoval ohledně poškozených parket? Na takovéto případy máme sjednané pojištění a když už dojde k nějákému poškození, tak by bylo vhodné věci uvést do původního stavu.

Děkuji za odpověď

Michal Lepšík
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace