Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytu 3+1 (ne koupelna, WC)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Opravy omítek, demontáže podlah, demontáže kovových zárubní, úprava vody, kanalizace a plynu pro kuchyni, demontáž a montáž nových topných těles, dodávka a montáž obložkových zárubní a dveří, pokládka podlah z OSB desek, pokládka koberců, PVC a plovoucích podlah, malby a elektroinstalace

Dodavatel (řemeslník)
Roman Grüner (Praha 8 - Troja) Plus
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Firmu mohu doporučit -majitelé i jejich řemeslníci jsou příjemní, poradí,prodiskutují, rozhodně je vidět snaha. Kdykoliv jsme něco navrhovali, hned se řešilo, abychom byli spokojeni. Cenově naprosto férové (měli jsme srovnání).
Termín byl překročen o více než měsíc z důvodu pozdní dodávky dveří firmou Masonite (nikoliv tedy vinou ZG Staveb), příště bych objednávala dveře jinde (po necelých 3 týdnech od počátku rekonstrukce, kdy jsme navrhli jednu změnu - a to pouze v případě, že dveře ještě nejsou vyrobeny, se ukázalo, že výroba našich dveří skutečně ještě nezačala). Zde srovnávám s firmou Sapeli, která nám dodávala dveře při předchozí rekonstrukci - úplně stejný problém, termín není ani jedna z těchto firem schopna dodržet, příště snad jedině německé dodavatele.
O hvězdičku méně dávám z důvodu dvou hůře odstranitelných "chyb", které jsme neuhlídali. Jednak byly dodány jedny dveře s opačným otevíráním, než jsme chtěli (a že jsme se snažili to pohlídat, protože přesně to se stalo v naší minulé rekonstrukci - ale nevyšlo to..., přežijeme). Víme tak již, na co se při další rekonstrukci zaměřit.
Dále byla mírně zúžena díky přestavěné zdi naše kuchyň, resp. prostor pro kuchyňské skříňky (ten má kvůli talířům standardní rozměry, ale nikdo včetně nás s tím nekalkuloval, nikoho nenapadlo, že by v tom mohl být problém). V našem případě úzké kuchyně to znamená, že skříňky vystupují 3cm do okna (u předchozí kuchyně v tomto místě zařezávaly přesně se zdí). Jen bych na to příště dávala pozor, ale jinak jsme to nepovažovali za důvod k předělání celé zdi (neřešíme už, jestli se to tak muselo udělat nebo existovalo, resp.by se muselo najít jiné řešení).
Ještě stále trochu bojujeme s chycením správné bílé barvy pro zamazání flíčků (ted jsme již koupili třetí - nejbělejší odstín), jinak ale zdi byly vymalovány precizně (opět mám srovnání s předchozí rekonstrukcí firmou ze Soběslavi, kde výsledek např. kolem dveří byl velmi smutný).
Závěr - s firmou byla dobrá spolupráce, mohu doporučit.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 18.09.2012 uživatelem gabj

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace