Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Elektrikářské práce

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Přesun tv zásuvek, přesun kabelů od stropních světel 2x, přidělání rozbočky nad kuchyňskou linkou, přesuny jsou cca o max 1 m. Dále je nutné opravit strop a stěnu po přesunu - materiál je ze sádrokartonu.
Termín a cena: dohodou

=== Nabídka
Dobrý den....měl bych zájem o vaší nabídku el.prací.
Nejdříve bych potřeboval pro upřesnění místo vidět dle dohody.
Pokud máte zájem,zavolejte mi nebo napište na sebe kontakt a domluvíme se.
Děkuji
Brauer Elektro
CENA DOHODOU ...min 1000kč cca

Dodavatel (řemeslník)
BRAUER ZDENĚK (PRAHA-HOSTIVAŘ)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Dobrý den,
v této zakázce jsme primárně volili dodavatele dle cenové nabídky, bohužel výsledná realizace neodpovídala odbornému provedení. Samotná zakázka byla pro mě samotnou velkým zklamáním.

Škody při realizaci - panu Bauerovi upadla při pracích na zem žárovka, která se rozbila a po těchto střepech se pan Bauer pohyboval v těžkých botech. Výsledkem je tedy díra v dubové podlaze. Na mou námitku mi bylo sděleno, že se dnes dělá podlaha pevná a něco vydrží, když například lidé chovají doma psy a kočky. Náhrada za žárovku a podlahu - žádná.

Realizace - přesun kabelů ok, opravení děr nikoliv. Díry nejsou zahlazené a na první pohled je viditelný odskok. Místo rozbočky u kuchyňské linky udělal pan Bauer pouze přesun na nové místo, následně jsem jej musela upozornit, aby ještě opravil dle zadání. Přesun TV zásuvek se nekonal.

Konečný úklid - veškerý úklid je na Vás a to i zakrytí míst před realizací.

Dohodnutá cena
1 000 Kč
Skutečná cena

2 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 11.10.2016 uživatelem Uživatel_159929

IMG_4365
IMG_4366
IMG_4367
IMG_4368
Komentář dodavatele
Jen pár slov k hodnocení:
1) Ano žárovka upadla,jelikož zklouzla momentálně ve chvíli,kdy jsem byl na schůdkách a nemohl jsem tomu zabránit jemné střepy se dostali i na místo kde jsem pracoval a nevšim jsem si toho,odmítám,tvrzení toho,že jsem udělal náký díry do dubový podlahy...bohužel už tam i mohli být předemnou,nebo po stěhování či sestavování kuch linky.Pokud by paní trvala na náhradě vypálené spirálové žárovce-zářivce,klidně jí přinesu novou....bohužel v okolí žádné elektro kde je mají není.
2) Zadělání po vyfrézovaných dírách ve stropě a obroušení dostatečné,elektrickou brusku jsem opravdu neměl,aby to bylo dokonalé,ale většinou je vždy vydět místo opravy v sádrokarton.stropech,pokud není místo opraveno odborně malířem,řemeslníkem,který se tím zabývá,já zase odborník na to nejsem,dělám elektropráce se zaděláním,ale pokud to chce někdo dokonale,musí si pozvat odborníka,který se tím zabývá každodenně....
3) Místo odbočky na stěně kuch linky...ano zapoměl jsem na to ale po upozornění jsem jí udělal,tak jak si to paní přála....,tak nevím o co jde!!!.
4)Vše jsem chtěl uklidit,ale prý si vše uklidí sami ...to mi bylo řečeno!!!
A tak jsem dál v ůklidu nepokračoval. Co se týká zakrytí celého prostoru...trvám na tom aby si vše co se může poškodit nebo zaprášit .zakryli zákazníci sami z jistých důvodů, mohu jim při tom pomoc.
5) Co se týká ceny,napsal jsem ...min.1000kč,jelikož nikdy nevím přesně co mně kde čeká ,práce byla celkem náročná a to ,že někdo není spokojený,i to se může stát,za což se omlouvám,nikdo nejsme dokonalý,jsem vyučen v elektrooboru ale nejsem multiřemeslník,kteří umí všechno a pak se po nich musí vše opravovat. Myslím že cena 2000kč je akorát s dopravou a materialem...Brauer Zd.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace