Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Podlahy a vnitřní dveře z dřevěného masivu

Popis zadání

Truhlář pro nás dělal (a dokončil) následující věci:
- dřevěné patro na spaní se schody
- podlaha z borových prken 34m2
- vnitřní dveře z borového masivu

U všech těchto zakázek byly velké problémy s termíny (zpoždění o týdny až měsíce oproti dohodnutému termínu, kdy nám nebral telefony), ale nakonec se podařilo je dokončit.
Práce samotná je kvalitní.

Daší zakázku (na dveře z masivu a smrkovou podlahu do podkroví) se zaplacenou zálohou 20 tisíc truhlář ani nezačal, a trvalo 3/4 roku než se nám podařilo z něj peníze dostat.

I tak jsme mu dali ještě jednu šanci - zakázku na další vnitřní dveře a kuchyňskou liku, na kterou jsme zaplatili zálohu 15 tis. Po dalším nedodržení termínu začátku prací (o 6 týdnů) jsme vypověděli smlouvu. Truhlář si ani nepřevzal výpověď a už dva roky nám za úmorného neustálého připomínání peníze splácí. Zbývají mu aktuálně 4 tisíce a konec je v nedohlednu.

Dodavatel (řemeslník)
Jan Štícha (Vlašim, okr. Benešov)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Štícha je truhlář z Vlašimi a rozhodně ho NEdoporučuji z důvodu naprosté nespolehlivosti v jednání, nedodržení termínů a 1-2 letých zpoždění při vracení zaplacených záloh.

Dal jsem mu několik šancí, protože mám zkušenost že je šikovný, ale neosvědčil se - nebyl schopen zlepšit úroveň vedení projektů a předvést alespoň základní spolehlivost.

Nebere telefony, a své neustálé výmluvy posílá výhradně přes SMS a to až po několikerých SMS dotazech.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

0 Kč

Související témata:
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.10.2009 uživatelem Martin.Vlk

Diskuze
Děkujeme za Vaši recenzi. Víme, že není snadné jít s kůží na trh a proto si vážíme všech, kteří přispějí.

Snažíme se o co největší důvěryhodnost a přínosnost informací na našem serveru. Proto procházíme všechny recenze a namátkově je ověřujeme, případně žádáme autory o doplnění.

U Vaší recenze na truhláře Jan Štíchu, bychom rádí požádali o doplnění. Zadat zápornou recenzi je v pořádku. Mělo by z ní však být jasné, jaké přesně nastaly problémy, jak se je dařilo/nedařilo řešit, co je způsobilo a také jestli bylo něco v pořádku. Často se stane, že věc, která je pro někoho zásadní problém (např. opožděné termíny, nespolehlivost), může být pro jiného akceptovatelná výměnou za jinou výhodu (např. kvalita díla, cena). V recenzi uvádíte, že máte zkušenost, že je šikovný, ale zároveň dáváte jen jednu hvězdičku za kvalitu výsledku, to by bylo dobré dovysvětlit. Když uvádíte hodnocení jako nespolehlivý/nedodržení termínů, bylo by vhodné je podpořit detailnějšímy údaji (např. nedostavil se v den smluvené montáže a týden se mu nedalo dovolat), protože bez nich může být snáze napadnutelné jako pomluva. A nakonec, z recenze není jasné, jestli těch několik zakázek, které zmiňujete, bylo aspoň z části zreailizováno a - přesto, že řemeslníka nedpoporučujete - chybí detailnějsí popis zakázek.

Doufáme, že chápete naši snahu o kvalitu recenzí. Předem děkujeme, že se pokusíte recenzi vylepšit tak, aby byla pro čtenáře přínosnější.

Děkujeme.
Já osobně si myslím,že recenze pana Vlka na ,,řemeslníka"Štíchu je naprosto dostačující a vyčerpávající.Nevím komu by se chtělo zde vypisovat nějaké romány.Pokud se bude chtít dotčená osoba bránit, teprve potom bych rozepsal podrobnější důvody negativní recenze.Já jsem zde chtěl také přispět recenzí na rádoby řemeslníka,ale když máte tyto požadavky,to raději nebudu psát nic.Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší bohulibé práci.S pozdravravem Košťál
To, co vidíte je již upravená verze panem Vlkem po naší prosbě v komentáři. Zapomněli jsme za úpravy poděkovat, proto to teď působí matoucím dojmem. Omlouváme se a alespoň dodatečně panu Vlkovi děkujeme. Popis je teď perfektní.

Doufáme, že si své rozhodnutí nenapsat referenci ještě rozmyslíte. Nežádáme romány, jen prosíme o konkrétní popis. Chceme i v těchto nepříjemných případech zachovat věcnost a úroveň. Děkujeme.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace